‘Minor planet’ ثروت باد اورده: 139 جدید اشیاء کشف شده فراتر از نپتون

لیست پلوتون همسایگان فقط قابل ملاحظه ای طولانی تر, به طور بالقوه افزایش دانشمندان شانس پیدا کردن احتمالي سیاره نه.

ستاره شناسان کشف کرده اند 139 more “minor planets” — کوچک بدن چرخش خورشید است که نه رسمی سیارات و ستاره های دنباله دار — در تاریکی منجمد اعماق فراتر از نپتون در مدار یک مطالعه جدید گزارش. اضافات جدید نشان دهنده نزدیک به 5 درصد از زمان trans-Neptunian شی (TNO) شمارش که می ایستد در حدود 3000 محققان گفتند.

دانشمندان pored بیش از داده های جمع آوری شده توسط بررسی انرژی تاریک (DES) در طول آن چهار سال اول عملیات از سال 2013 تا 2017. این پردازنده مطالعات آسمانها با استفاده از 520 مگاپیکسل دوربین انرژی تاریک است که نصب شده بر روی بلانکو 4 متر تلسکوپ در Cerro Tololo امریکایی در رصدخانه شیلی.

مرتبط با: Trans-Neptunian اجسام در منظومه شمسی بیرونی (infographic)

عنوان پروژه نام پیداست هدف اصلی از این پردازنده شامل روشن انرژی تاریکمرموز نیروی فکر به پشت جهان را شتاب گسترش است. اما با وضوح بالا DES تصاویر تعدادی از برنامه های کاربردی دیگر از جمله کشف اشیاء کوچک در منظومه شمسی خود ما را به عنوان مطالعه جدید نشان می دهد.

محققان شروع با 7 میلیارد DES-شناسایی نقطه که آنها محدودتر هم به 22 میلیون “گذرا” پس از حاکم کردن اشیاء مانند کهکشان ها که به نظر می رسد در حدود همان نقطه در چند شب. کسانی که 22 میلیون بیشتر بود حذف شده به 400 TNO نامزدها که حرکات این تیم بود که قادر به ردیابی بیش از حداقل شش شب.

پس از ماه ها بررسی با تحلیل و رصد این تیم تایید 316 از بدن کوچک به عنوان واجد شرایط TNOs. این فهرست اشیاء دروغ بین 30 و 90 واحد نجومی (AU) از خورشید و 139 از آنها جدید به علم محققان گفتند. (1 AU است که در زمین-خورشید دور است که حدود 93 میلیون مایل یا 150 میلیون کیلومتر است.)

تکنیک محققان توسعه یافته می تواند در آینده کمک TNO جستجوهای از جمله کسانی که به طور بالقوه انجام شده توسط ورا C. روبین رصدخانهکه برنامه ریزی شده است برای آمدن آنلاین در اوایل 2020s مطالعه اعضای تیم گفت.

“بسیاری از برنامه های ما توسعه یافته می تواند به راحتی به هر گونه داده های بسیاری مانند آنچه روبین رصدخانه تولید خواهد شد” سرب نویسنده پدرو Bernardinelli فیزیک و نجوم دانشجوی کارشناسی ارشد در دانشگاه پنسیلوانیا در بیانیه ای گفت.

اعضای تیم همچنین در حال حاضر در حال اجرا خود را تجزیه و تحلیل در دس کل شش سال مجموعه داده های یک تلاش است که می تواند عملکرد اضافی 500 یا بیشتر نوظهور TNOs. (DES اولیه برای اجرای پیچیده 2019.) از جمله اضافات جدید می تواند در نهایت خرده نان که منجر به سیاره نه این فرضیه جهان است که برخی از دانشمندان فکر می کنم در کمین کشف نشده در دور دست در منظومه شمسی بیرونی صدها AU از خورشید است.

سیاره نه وجود است یکی از عجیب و غریب خوشه بندی در مدار خاص TNOs.

“وجود دارد مقدار زیادی از ایده های در مورد سیاره های غول پیکر استفاده می شود که در منظومه شمسی و نه وجود دیگر و یا سیارات که دور و گسترده اما بیش از حد ضعیف برای ما متوجه شده اند و در عین حال” مطالعه همکاری نویسنده Gary برنشتاین یک نجوم و اختر فیزیک پروفسور در دانشگاه پنسیلوانیا گفت: در همین بیانیه است.

“ساخت فروشگاه سرگرم کننده کشف بخش” برنشتاین اضافه شده است. “هنگامی که شما در ایجاد این منابع شما می توانید مقایسه آنچه شما را پیدا به چه کسی نظریه گفت: شما باید پیدا کنید.”

این مطالعه جدید منتشر شده در این هفته در مجله منسوب به فیزیک نجومی مکمل سری. شما می توانید خواندن یک preprint از آن را به صورت رایگان در arXiv.org.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im