حداقل دستمزد افزایش ممکن است مخلوط اثر بر سلامت

افزایش حداقل دستمزد ممکن است انتظار می رود اثر مثبت بر همه کارگران, سلامت, بر اساس یک مطالعه جدید.

محققان پیدا نکرد اما یک مخلوط اثرات مثبت و منفی مرتبط با سلامت گروه های خاصی از افراد در سن کار.

در دهه غیبت از فدرال اقدام بسیاری از ایالت ها, استان ها و شهرستانها باید افزایش حداقل دستمزد برای کمک به بهبود زندگی کارگران است. در حالی که بحث سیاسی بیش از این تلاش ها شده است ستیز و تحقیقات علمی بر سلامت, اثرات افزایش حداقل دستمزد نسبتا جدید است.

برخی از مطالعات نشان داده اند که افزایش حداقل دستمزد در ارتباط با سلامت مثبت نتایج با شواهد کمی که حداقل دستمزد سلامت آسیب برساند.

این مطالعه جدید که در مجله آمریکایی اپیدمیولوژی نگاه بیش از 131,000 بزرگسالان که اطلاعات ارائه شده به دادگاه فدرال ملی سلامت مصاحبه نظرسنجی بین سال های 2008 تا 2015. این افراد 25 تا 64 سال بودند و یا شاغل و یا بیکار اما به دنبال کار.

“ما دریافتیم که افزایش حداقل دستمزد واقعا نمی تاثیر بسیار زیادی بر سلامت کلی که تعجب می گوید:” ما منجر نویسنده جیمز Buszkiewicz دانشجوی دکتری در اپیدمیولوژی در دانشگاه واشنگتن دانشکده بهداشت عمومی. “ما را ببینید که ما در زير برخی از مخلوط اثرات بهداشتی وجود دارد.”

برای مثال محققان دریافتند که افزایش دستمزد همراه بود با افزایش احتمال چاقی و افزایش شاخص توده بدن در افراد در سن کار از رنگ. آنها همچنین دریافتند که بالاتر از حداقل دستمزد بودند در ارتباط با احتمال کمتر از پرفشاری خون در سن کار مردان است اما احتمال بالاتر از فشار خون بالا در سن کار زنان است.

“این نتایج مخلوط درخشش یک نور افکن در بخش از جمعیت که نیاز به مطالعه در رابطه با افزایش حداقل دستمزد به منظور یاد بگیرند که چگونه برای رسیدن به هدف کاهش نابرابری با تنظیمات به حداقل دستمزد می گوید:” coauthor هدر تپه استادیار در Evans مدرسه از سیاست و حکومت.

محققان در نگاه چند سلامت: چاقی, شاخص توده بدن, فشار خون, دیابت و عادلانه یا فقیر سلامت عمومی و روانی جدی پریشانی. و مطمئن شوید که آنها از دیدن نتایج به حداقل دستمزد و سایر عوامل آنها در مقایسه با سلامت از افراد در سن کار با کمتر رسمی آموزش و پرورش—که به احتمال زیاد به دریافت حداقل دستمزد—به سلامت از کسانی که با بیشتر آموزش و پرورش رسمی. اگر سلامت نتیجه به نظر می رسد در هر دو گروه محققان می تواند فرض کنیم که آن را ناشی از تغییرات حداقل دستمزد.

به گفته محققان این نوع از تجزیه و تحلیل و مقایسه مجموعه مطالعه خود را جدا از پژوهش های قبلی در مورد این موضوع. این تیم اعتماد به نفس در اصلی آن پیدا کردن—هیچ کلی اثر بر سلامت افراد در سن کار—هر چند که این نتیجه در تضاد با مطالعات قبلا منتشر شده. در این مطالعه فراهم می کند اطلاعات دقیق در مورد اثرات حداقل دستمزد را افزایش می دهد در زیر گروه از کارگران بر اساس جنسیت و نژاد و سن.

این تیم امتیاز در این مطالعه که ارتباط بین افزایش حداقل دستمزد و نرخ بالاتر از چاقی به صورت یک زیرگروه خاص از افراد در سن کار ممکن است منعکس کننده تفاوت در چگونه حداقل دستمزد تاثیر سیاست های خاص جمعیتی از کارگران به خصوص کسانی که بیشتر به احتمال زیاد به کم یا حداقل-دستمزد مشاغل.

محققان نمی کاوش در این بررسی چاقی یا فشار خون بالا, تفاوت, آنها کشف, اما بر این باورند که نتایج این نقطه به عواقب بالقوه از حداقل دستمزد سیاست است که باید تمرکز تحقیقات آینده است.

“هنگامی که ما به دنبال در یک حداقل دستمزد سیاست و یا هر سیاست برای این موضوع ما باید به دنبال در این اثر به طور کلی, اما ما همچنین باید در نظر بگیرید که چگونه آن را تحت تاثیر گروه های مختلف. و اگر شواهدی وجود دارد که حداقل دستمزد و یا هر سیاست مؤثر است گروه های متفاوت که چیزی به سنگ تیز کردن در در برای تحقیقات بیشتر می گوید:” Buszkiewicz که در حال گسترش است و تحقیقات خود را به حداقل دستمزد شامل اثرات آن در طول زمان و با جنسيت و نژاد.

نویسنده همچنین اشاره می کنند که این تحقیقات می تواند کمک به اطلاع سیاستگذاران وقتی که می آید به ایجاد سیاست دستمزد.

“شهرها و استان ها در حال افزایش حداقل دستمزد با نیت خوب است که به نفع کاهش درآمد کارگران و کاهش نابرابری و در عین حال ما هنوز نیاز به تحقیقات بیشتر شواهد بر اثر حداقل دستمزد بر سلامت.” هیل می گوید. “به طور خاص ما نیاز به درک چگونه آن را تحت تاثیر انواع مختلف کارگران متفاوت است.”

بودجه این تحقیقات در آمد از آرنولد سرمایه گذاری و موسسه ملی بهداشت.

منبع: جیک الیسون برای دانشگاه واشنگتن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im