تمرکز حواس می تواند به کاهش اضطراب برای کودکان و نوجوانان مبتلا به اوتیسم

حضور ذهن برنامه ها می تواند در بهبود مهارت های تصمیم گیری و آموزش کودکان و نوجوانان مبتلا به اوتیسم را به تمرکز توجه خود را واکنش نشان می دهند و کمتر تکانه از طریق تمرینات تنفسی است که برای کمک به کاهش اضطراب محققان گزارش.

تمرکز حواس تمرین قطار مردم را به تمرکز توجه خود را بر آگاهی از لحظه حال. در neurotypical کودکان نشان داده شده است برای بهبود مهارت های تصمیم گیری و موثر در کاهش اضطراب یک بیماری شایع در یکی از 68 کودک در سراسر کشور مبتلا به اوتیسم.

محققان اداره هشت هفته حضور ذهن برنامه به 27 بالا-عملکرد دانش آموزان مبتلا به اوتیسم در سنین 10 تا 17 در نیومارک کریگ یک مدرسه خصوصی برای کودکان با نیازهای ویژه در نیوجرسی. دانش آموزان معرفی شدند به اصول اساسی تمرکز حواس سپس به تدریس و شیوه های خاص مانند فکر تنفس و یا تمرکز توجه بر بدن و افکار و احساسات.

دانش آموزان آزمایش خود را کنترل تکانه توجه و تصمیم گیری ها قبل و بعد از برنامه.

“ما دریافتیم که کودکان خود را بهبود عملکردهای اجرایی مانند کنترل احساسات و حفظ کنترل خود تمرکز توجه و انعطاف پذیر بودن در تغییر دیدگاه می گوید:” محقق سرب هلن Genova, تحقیقات دستیار استاد در طب فیزیکی و توانبخشی در دانشگاه راتگرز نیوجرسی دانشکده پزشکی و مدیر شناخت اجتماعی و علوم آزمایشگاهی در بنیاد کسلر.

“همانطور که در مطالعات قبلی در مدرسه مبتنی بر حضور ذهن برنامه و به طور معمول عملکرد فرزندان ما در بر داشت که این عمل تدریس دانش آموزان را یک لحظه به توقف و تنفس. این کاهش تکانشگری و اجازه به آنها برای تصمیم گیری بهتر.”

Regina, پیتر, co-مدیر اجرایی نیومارک کریگ می گوید: مدرسه ترویج تمرکز حواس هر روز صبح و قبل از آزمون ها و مسابقات. “تمرین تمرکز حواس می آموزد دانش آموزان ما مهم, مهارت, درمان حاضر به عنوان چیزی است که نیاز به حضور و اجازه دهید همه چیز به,” او می گوید.

“نکته شگفت انگیز در مورد تمرکز حواس این است که این ابزار می توانید آنها را زمانی که آنها به آن نیاز دارید. آن است که یک دارو با عوارض جانبی و از آن رایگان است.”

اضافی نویسندگان از راتگرز نیوجرسی دانشکده پزشکی بنیاد کسلر و فرزندان تخصصی بیمارستان. کودکان بیمارستان تخصصی و کسلر بنیاد بودجه پژوهش.

این تحقیق به نظر می رسد در مجله پژوهش در رشد معلولیت.

منبع: دانشگاه اموری

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de