خواندن ذهن و کنترل ذهن فن آوری های در حال آمدن

توانایی تشخیص فعالیت الکتریکی در مغز از طریق پوست سر و کنترل آن را به زودی تبدیل دارو و تغییر جامعه در راه عمیق. الگوهای فعالیت الکتریکی در مغز می تواند به فاش کردن یک شخص را شناخت—طبیعی و غیر طبیعی است. روش های جدید برای تحریک خاص مدارهای مغز می تواند در درمان عصبی و بیماری های روانی و کنترل رفتار است. در عبور از این آستانه از وعده های بزرگ دشوار اخلاقی quandaries مقابله با ما.

خواندن ذهن

توانایی برای بازجویی و دستکاری فعالیت الکتریکی در مغز انسان به انجام وعده برای مغز چه بیوشیمی را برای بدن است. هنگامی که شما را به یک تجزیه و تحلیل شیمیایی از خون شما استفاده می شود برای تشخیص سلامت بدن خود را و بالقوه بیماری است. Forewarned که سطح کلسترول خود بالا است و شما در معرض خطر ابتلا به سکته شما می توانید اقدام به جلوگیری از درد و رنج یک. به همین ترتیب در تحقیقات تجربی به مقصد به زودی وارد عمل پزشکی, فقط چند دقیقه از نظارت بر فعالیت الکتریکی در مغز خود را با استفاده از EEG و روش های دیگر می تواند نشان می دهد نه تنها بیماری عصبی, اما همچنین شرایط روانی مانند اختلال و اسکیزوفرنی. چه چیزی بیشتر از پنج دقیقه از نظارت بر فعالیت الکتریکی جریان از طریق مغز خود را در حالی که شما هیچ چیز اما اجازه دهید ذهن خود را سرگردان می توانید نشان می دهد که چگونه فردی خود را, مغز سیمی است.

ضربه زدن به خود را سرگردان ذهن می تواند اندازه گیری ضریب هوشی خود را شناسایی شناختی خود را, نقاط قوت و ضعف درک شخصیت و تعیین استعداد خود را برای یادگیری انواع خاصی از اطلاعات است. فعالیت الکتریکی در یک کودک پیش دبستانی مغز استفاده می شود به می تواند پیش بینی کند برای مثال چه خوب است که کودک قادر خواهد بود به عنوان خوانده شده زمانی که آنها به مدرسه بروند. به عنوان من بازشماری در کتاب جدید الکتریکی مغز (BenBella, 2020) پس از امواج مغزی در معطل ماندن ذهن ثبت شده با استفاده از EEG برای تنها پنج دقیقه اعصاب Chantel Prat در دانشگاه واشنگتن در سیاتل تلفظ است که یادگیری یک زبان خارجی خواهد بود دشوار است برای من به دلیل ضعیف امواج بتا در یک قسمت خاص از قشر مخ پردازش زبان. (آیا از من بپرسید به صحبت به زبان آلمانی یا اسپانیایی زبان است که من مورد مطالعه قرار گرفته اما هرگز تسلط.) چگونه این توانایی به دانستن ذهن یک فرد را تغییر آموزش و پرورش و انتخاب حرفه ای?

عصب شناسی مارسل فقط و همکارانش در دانشگاه کارنگی ملون با استفاده از fMRI تصویربرداری از مغز را کشف کند چه کسی فکر می کرد. با استفاده از یادگیری ماشین به تجزیه و تحلیل الگوهای پیچیده از فعالیت در مغز یک فرد زمانی که آنها فکر می کنم از یک شماره خاص و یا شی خواندن یک جمله تجربه خاص احساسات و یا یادگیری یک نوع جدید از اطلاعات محققان می تواند ذهن خواندن و دانستن فرد خاص افکار و احساسات. “هیچ چیز خصوصی بیشتر از یک فکر” درست می گوید اما که حریم خصوصی است و دیگر مقدس.

مسلح با توانایی به دانستن آنچه که یک فرد است که فکر دانشمندان می توانید حتی بیشتر. آنها می تواند پیش بینی آنچه که یک فرد ممکن است انجام دهد. فقط و تیم او قادر به بگویید اگر یک فرد است که فکر خودکشی به سادگی با تماشای چگونه مغز فرد در پاسخ به شنیدن کلماتی مانند “مرگ” یا “شادی.” به عنوان غم انگیز مرگ کمدین رابین ویلیامز و مشهور آشپز Anthony Bourdain, نشان می دهد, خودکشی اغلب می آید به عنوان یک شوک به این دلیل مردم تمایل به پنهان کردن خود را به افکار خودکشی و حتی از عزیزان و درمانگران.

مانند “مغز نرم” به کشف که کسی به فکر خودکشی می تواند نجات بخش. روش اعمال شده به Columbine دبیرستان توده قاتلان ممکن است مانع وحشت از دو مشکل کشتار خود و همکلاسی ها و معلمان و همچنین خود خودکشی. اما این بینش افکار خودکشی است جمع آوری شده توسط قضاوت است که الگوی فعالیت مغز در مغز فرد انحراف از آنچه که در نظر گرفته “عادی” را به عنوان تعریف شده به عنوان پاسخ متوسط از یک جمعیت بزرگ. در چه نقطه ما حذف یک فرد از جامعه به دلیل فعالیت مغز خود را انحراف از آنچه که در نظر گرفته عادی است ؟

کنترل ذهن

توانایی کنترل فعالیت الکتریکی در مغز مدارهای دارای پتانسیل را برای اختلالات مغزی چه تحریک الکتریکی انجام شده در درمان اختلالات قلبی. توسط بشاش الکتریکی یا مغناطیسی پالس از طریق پوست سر و روش کاشت الکترود در مغز محققان و پزشکان درمان می تواند یک آرایه وسیعی از اختلالات عصبی و روانی از بیماری پارکینسون به افسردگی مزمن.

اما چشم انداز “کنترل ذهن” باعث ترس بسیاری از, و تحریک مغز برای تغییر رفتار و درمان بیماری های روانی دارای یک تاریخ کثیف. در 1970s اعصاب Robert Heath در دانشگاه Tulane درج الکترودها به یک همجنسگرا مرد مغز به “درمان” او همجنسگرا طبیعت با تحریک مغز خود را لذت بردن از مرکز. اسپانیایی, عصب شناسی José Delgado با استفاده از تحریک مغز در میمون ها, مردم و حتی شارژ bull به درک چگونه در یک مدار عصبی سطح رفتارهای خاص و توابع کنترل شده و کنترل آنها را در خواهد شد با فشار دادن دکمه بر روی خود رادیو کنترل دستگاه انرژی الکترودهای کاشته شده در مغز است. کنترل حرکات و تغییر افکار فراخوانی خاطرات خشم و شور و شوق تمام در دلگدو را در نوک انگشتان. Delgado هدف این بود که برای از بین بردن جهان از رفتار انحرافی از طریق تحریک مغز و تولید “psychocivilized” جامعه است.

چشم انداز کنترل مغز یک فرد را توسط تحریک الکتریکی است که نگران کننده برای بسیاری از, اما روش های فعلی درمان روانی و اختلالات عصبی هستند و محزون می خوانی نامناسب و بیش از حد بی پرده است. عصبی و داروهای روانگردان تحت تاثیر قرار بسیاری از مختلف مدارهای عصبی در علاوه بر این به یک هدف باعث گسترده عوارض جانبی. نه تنها مغز بلکه هر سلول در بدن است که در تعامل با مواد مخدر مانند Ssri برای درمان مزمن با افسردگی تحت تاثیر قرار خواهد شد.

در حال حاضر داروهای موجود برای درمان بیماری های روانی و عصبی شرایط همیشه موثر نیست و آنها اغلب تجویز می شوند در یک آزمون و خطا در شیوه ای. جراحی بدنام بجلو برش قسمتی از مغز نیز دارای سابقه غم انگیز از سوء استفاده. علاوه بر این در حالی که هر جراح چهره های چشم انداز از دست دادن بیمار بر روی میز عامل جراحان مغز و اعصاب به صورت منحصر به فرد خطر ابتلا به صرفه جویی در زندگی بیمار اما از دست دادن فرد است. جراحی برای برداشتن بافت مغز می تواند ترک بيماران مبتلا فیزیکی شناختی, شخصیت و خلق و خوی اختلالات توسط آسیب رساندن سالم tissu یا عدم حذف تمام بافت های ناکارآمد. Electroconvulsive تحریک (ECT) به درمان افسردگی مزمن و سایر بیماریهای روانی, سنگ, کل, مغز با تشنج; در پی برق و طوفان مغز به نحوی خود بازنشانی و بسیاری از بیماران کمک کرد اما نه تمام و گاهی اوقات وجود دارد عوارض جانبی ناتوان کننده و یا روش نتواند به کار می کنند.

به جای انفجار کل مغز با پیچ و مهره برق یا اشباع آن با مواد مخدر این باعث می شود به مراتب بیشتر حس برای تحریک دقیق عصبی مدار که درست کار نمی کند. پس از موفقیت از تحریک عمیق مغزی در درمان پارکینسون اختلال پزشکان در حال حاضر استفاده از همان روش برای درمان طیف گسترده ای از عصبی و روانی بیماری از دیستونی به OCD. اما آنها اغلب انجام این کار بدون شرط درک علمی از اختلال در یک مدار عصبی سطح. این به ویژه برای بیماری های روانی که ضعیف هستند نشان داده شده در حیوانات غیرانسان مورد استفاده در تحقیقات است. چگونه تحریک الکتریکی در حال کار برای کمک به این شرایط از جمله بیماری پارکینسون است به طور کامل درک نشده. لازم است دانش که در آن برای قرار دادن الکترودها و یا چه قدرت و الگوی تحریک الکتریکی برای استفاده است که همیشه در دسترس است. مانند پزشکان هستند که در اثر انجام آزمایش بر روی بیماران خود را اما آنها در حال انجام این کار به دلیل آن کمک می کند.

غیر تهاجمی به معنی اصلاح امواج مغزی و الگوی فعالیت الکتریکی در مغز خاص مدارهای مانند نوروفیدبک, ریتمیک, صدا و یا نور چشمک زن التراسونیک و تحریک مغناطیسی از طریق پوست سر می تواند تغییر فعالیت عصبی را بدون گذاشتن الکترود در مغز برای درمان عصبی و بیماری های روانی و بهبود خلق و خو و شناخت. FDA تایید شده برای درمان افسردگی توسط تحريک مغناطیسی تحریک در سال 2008 و پس از آن گسترش تایید برای درمان درد و میگرن است. جریان الکتریکی را می توان توسط یک الکترود بر روی پوست سر به تحریک و یا مهار نورون از شلیک در مناسب مناطق مغز.

نظامی است که با استفاده از این روش به سرعت یادگیری و افزایش عملکرد شناختی در خلبانان. این روش بسیار ساده است, دستگاه های تحریک مغز می تواند خریداری شده از طریق اینترنت و یا شما می توانید خودتان را به یکی از نه-ولت باتری. اما DIY رویکرد ارائه کاربر تجربی خوکچه هندی.

روش های جدید دقت تحریک مغز در حال توسعه هستند. تحریک الکتریکی است که به شدت مبهم زیر مسیر کمترین مقاومت از طریق بافت مغز و تحریک سلول های عصبی از راه دور مناطق از مغز که گسترش آکسون گذشته الکترود. در حیوانات آزمایشگاهی بسیار دقیق تحریک یا مهار عصبی شلیک می توان با optogenetics. این روش با استفاده از مهندسی ژنتیک برای قرار دادن کانال های یونی حساس به نور به سلول های عصبی خاص به کنترل خود شلیک بسیار دقیق با استفاده از نور لیزر مخابره به مغز از طریق یک فیبراپتیک کابل. اعمال انسان optogenetic تحریک می تواند در رفع بسیاری از اختلالات عصبی و روانی با دقت و کنترل خاص مدارهای عصبی اما با استفاده از این روش در افراد در نظر گرفته نشده است اخلاقی.

عبور از آستانه

در برابر تاریخی افت اخلاقی ساقط و نگرانی هایی است که محدود تحریک مغز تحقیقات برای بیماری های روانی دهه پیش ما در حال رسیدن به یک نقطه که در آن تبدیل خواهد شد غیر اخلاقی به انکار افراد مبتلا به درد شدید روانی یا بیماری عصبی, درمان با optogenetic یا تحریک الکتریکی مغز خود را و یا به خودداری تشخیص خود شرایط عینی با خواندن فعالیت الکتریکی مغز. قابلیت های جدید که قادر به به طور مستقیم نظارت و دستکاری فعالیت الکتریکی مغز افزایش دلهره آور سوالات اخلاقی از فن آوری است که قبلا وجود داشته. اما جن از بطری. ما بهتر رسیدن به او را می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de