هزار پا فسیلی طول می کشد ‘جهان قدیمی ترین اشکال” عنوان

یک 425 میلیون سال هزار پا فسیلی از اسکاتلند جزیره Kerrera جهان “قدیمی ترین اشکال” محققان می گویند.

آن را بیش از هر های فسیلی شناخته شده از حشرات و عنکبوتیان و یا مرتبط دیگر خزنده-crawly با توجه به تحقیقات جدید.

نتايج ارائه شواهد جدید در مورد منشاء و تکامل اشکالات و گیاهان نشان می دهد که آنها تکامل بسیار سریع تر از برخی از دانشمندان معتقدند رفتن از دریاچه آغوش جوامع پیچیده اكوسيستم هاي جنگلي فقط در 40 میلیون سال است.

“این یک پرش بزرگ از این کوچک بچه ها را بسیار پیچیده جوامع جنگل و در طرح مسائل آن را ندارد که بلند می گوید:” مایکل Brookfield, همکار تحقیقاتی در دانشگاه تگزاس در آستین جکسون دانشکده علوم و استاد کمکی در دانشگاه ماساچوست بوستون.

“به نظر می رسد سریع تابش تکامل از این کوه به دره پایین به زمینهای پست و سپس در سراسر جهان پس از آن.”

Green grass meets rocky shores and cliffs overlooking the sea on the coast of Kerrera
“جهان قدیمی ترین اشکال” فسیلی است که از Kerrera یک جزیره در اسکاتلند است. (اعتبار: Michael Brookfield)

محققان دریافتند که باستان هزار پا فسیلی است که 425 میلیون سال حدود 75 میلیون سال جوانتر از برآورد دانشمندان دیگر ساخته شده برای سن قدیمی ترین هزار پا با استفاده از یک تکنیک شناخته شده به عنوان مولکولی ساعت دوستیابی است که بر اساس DNA را جهش نرخ.

پژوهشی دیگر با استفاده از فسیلی آشنایی پیدا کردم که قدیمی ترین فسیلی زمین-خانه ریشه گیاه (همچنین از اسکاتلند) است که 425 میلیون سال و 75 میلیون سال جوانتر از مولکولی ساعت تخمین می زند.

هر چند آن را قطعا ممکن است فسیل های قدیمی تر از دو باگ ها و گیاهان وجود داشته باشد بروکفیلد می گوید: این واقعیت محققان یافت نشد آنها را—حتی در سپرده های شناخته شده برای حفظ ظریف فسیل از این دوران می تواند نشان می دهد که باستان هزار پا و فسیل گیاهی در حال حاضر کشف قدیمی ترین نمونه.

اگر این مورد است, آن را نیز به معنی هر دو باگ ها و گیاهان تکامل بسیار سریع تر از جدول زمانی نشان داده شده توسط ساعت مولکولی. محققان مورخ فراوان اشکال سپرده به 20 میلیون سال بعد از فسیل. و 40 میلیون سال بعد وجود دارد شواهد رونق جوامع جنگل پر از عنکبوت و حشرات و درختان بلند.

“که حق ما یا آنها ؟” می گوید الیزابت Catlos استاد جکسون مدرسه زمین شناسی دانشکده علوم. “ما در حال راه اندازی ازمایشی فرضیه—و این جایی است که ما در در این تحقیقات در حال حاضر.”

با توجه به پتانسیل تکاملی اهمیت بروکفیلد می گوید که او شگفت زده شد که این مطالعه برای اولین بار به آدرس عصر باستان millipedes.

یکی از دلایل می تواند مشکل از استخراج سنگ زیرکن—میکروسکوپی مواد معدنی مورد نیاز به دقت تاریخ فسیل—از خاکستری سنگ رسوبی است که در آن فسیلی حفظ شد می گوید: استفانی سوارز, یک دانشجوی دکتری در دانشگاه هوستون ساخته شده است که پیشرفت های فسیلی آشنایی با تکنیک محققان مورد استفاده در این مطالعه زمانی که او در مقطع کارشناسی در جکسون مدرسه.

در مقطع کارشناسی به عنوان پژوهشگر سوارز توسعه یک روش برای جدا کردن زیرکون دانه از این نوع میباشد. این یک فرایند است که عمل طول می کشد به کارشناسی کارشناسی ارشد. این سنگ زیرکن به راحتی flushed دور هنگامی که در تلاش برای شل گرفتن خود را در رسوب است. و هنگامی که آنها با موفقیت منتشر شده از اطراف سنگ بازیابی سنگ زیرکن شامل یک eagle-eyed شکار با یک پین چسب به نوک یک مداد است.

“این نوع از کار آموزش من برای کاری که من در اینجا در هوستون” سوارز می گوید. “این ظریف کار می کنند.”

به عنوان در مقطع کارشناسی سوارز با استفاده از این روش برای پیدا کردن که متفاوت با هزار پا نمونه تصور می شود قدیمی ترین اشکال نمونه در آن زمان حدود 14 میلیون سال جوانتر از برآورد—یک کشف است که محروم از آن به عنوان قدیمی ترین اشکال. با استفاده از همان روش این مطالعه عبور تمایز به همراه جدید نمونه.

این تحقیق به نظر می رسد در زیست شناسی تاریخی.

بودجه برای تحقیقات در آمد از جکسون مدرسه حداکثر Kade پایه و DFG ابزار دقیق علمی و فن آوری اطلاعات.

منبع: UT Austin

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de