میلیون ها نفر از سلول های انسانی رشد در جنین موش در 17 روز

یک روش جدید به طور چشمگیری رمپ تا تولید از سلول های انسانی در جنین موش.

تولید سلول های انسان در in vivo مهم است زیرا سلول های ساخته شده در یک ظرف پتری اغلب رفتار نه راه همان است که سلول ها در بدن انجام دهد.

برای دهه عظیم بیماری-درمان بالقوه انسان سلول های بنیادی شده است خنثی ناتوانی به تولید مقادیر کافی از سلول های انسان در in vivo—در یک موجود زنده.

“این است که تحقیقات بنیادی است که اجازه می دهد تا ما را به استفاده از ماوس جنین برای کمک به ما در درک بهتر توسعه انسانی می گوید:” نویسنده مسئول جیان فنگ استاد فیزیولوژی و بیوفیزیک در Jacobs دانشکده پزشکی و علوم پزشکی در دانشگاه بوفالو.

A mouse embryo shows up blue with a green area
این رقم نشان می دهد مقدار زیادی از سلول های انسانی (برچسب سبز) در 17 روز پیر جنین موش (برچسب آبی). بسیاری از سلول های انسانی هستند و سلول های قرمز خون است که تجمع در جنين موش کبد است. (اعتبار: Zhixing هو/U. بوفالو)

“توسعه تکنولوژی ما را فعال نسل حتی مقادیر بزرگتر از انواع خاصی از سلول های انسانی به ما اجازه می دهد برای ایجاد موثر تر مدل های ماوس به مطالعه بیماری هایی که به شدت انسان تاثیر می گذارد مانند مالاریا یا COVID-19 می گوید:” فنگ.

و از آنجا که این روش تولید بسیاری از انسان بالغ و سلول های آن را به طور بالقوه می تواند تولید مواد برای درمان بیماری های مزمن مانند دیابت یا نارسایی کلیه با جایگزینی یک بیمار آسیب دیده با سلول های سالم و سلول های انسانی و یا بافت.

فنگ توضیح می دهد که آن را ممکن است برای ایجاد یک مقدار بهتر ماوس مدل از سیستم ایمنی بدن انسان یا اجزای سیستم تنفسی انسان به منظور مطالعه COVID-19 یک بیماری است که ویران کردن در انسان اما به سختی تحت تاثیر قرار موش.

همچنین می تواند امکان استفاده از این روش جدید برای تولید موش با حتی بیشتر از انسان بالغ سلول های قرمز خون. مانند موش می تواند بسیار موثر در مطالعه مالاریا یک بیماری تاثیر می گذارد که تنها انسان با از بین بردن ما سلول های قرمز خون.

“ما بسیاری از سوالات را پاسخ قبل از این فن آوری می تواند مفید باشد اما این اولین بار است که کسی تا به تولید بسیاری از بزرگسالان سلول های انسانی در جنین موش می گوید:” فنگ.

تلاش های قبلی برای تولید سلول های انسانی در جنین موش تولید شده اند مقدار کمی از سلول های نابالغ است که سخت به کمیت. در مقابل این روش جدید منجر به میلیون ها نفر از سلول های انسانی در جنین موش در 17 روز.

در این مطالعه محققان با تزریق 10-12 خالص انسان سلول های بنیادی به یک بلاستوسیست موش بود که آن را 3.5 روز است. جنین موش پس از آن تولید میلیون ها نفر از انسان سلول ها از جمله سلول های قرمز خون, چشم, سلول های کبد و سلول های آن را به عنوان توسعه یافته است.

“ما می دانیم که تا به 4 درصد از کل تعداد سلول ها در جنین موش شدند سلول های انسان” فنگ. “این یک کم برآورد از آنجا که ما نمی توانیم تعیین مقدار زیادی از انسان سلول های قرمز خون تولید شده در جنين موش.”

او می گوید که چون این انسان بالغ سلول های قرمز خون ندارند هسته آنها محسوب نمی شود با این روش که دانشمندان با استفاده از به کمیت تعداد کل سلول ها.

تیم روش درگیر غلبه بر یک چالش مهم: تبدیل انسان سلول های بنیادی پرتوان که می تواند تمایز به انواع سلول ها در بدن به یک فرم است که سازگار با توده سلولی داخلی در داخل بلاستوسیست موش—سه روز جنين موش. انسان سلول های بنیادی در “ابتدا” دولت در حالی که توده سلولی داخلی در داخل بلاستوسیست موش است در یک ساده لوحانه دولت است.

“هنگامی که در ابتدا سلول های انسانی را به موش بلاستوسیست آنها موفق به توسعه می گوید:” فنگ اشاره کرد که عدم تطابق بین سلول های مختلف مراحل نمو به نظر می رسد مسئول است.

“ما می خواستیم برای دیدن اگر آن را ممکن است برای انسان در ابتدا سلول برای رفتن به ساده دولت درست مثل سلول های بنیادی پرتوان در داخل ماوس بلاستوسیست می گوید:” فنگ. “این چیزی است که ما انجام داده اند.”

“روش ما این است که به موقت مهار mTOR کیناز به مدت سه ساعت به شوک انسان در ابتدا سلول های ساده و بی تکلف دولت می گوید:” فنگ. “مسدود کردن mTOR کیناز باعث یک سری از وقایع است که rewire بیان ژن های سلولی و سوخت و ساز بدن به طوری که در ابتدا سلول های تبدیل ساده لوحانه است.”

تبدیل مرحله بعد انسان در ابتدا سلول های بنیادی بازگشت به قبل کمتر توسعه یافته خالص دولت اجازه داده انسان سلول های بنیادی به شرکت توسعه با توده سلولی داخلی در یک بلاستوسیست موش.

“تزریق انسان سلول های بنیادی در حال حاضر در توسعه بسیار سریع سرعت ماوس جنین حمایت از تولید میلیون ها نفر از سلول های انسانی در 17 روز می گوید:” فنگ.

این تحقیق به نظر می رسد در علم پیشرفت. اضافی نویسندگان از دانشگاه بوفالو و رزول پارک مرکز جامع سرطان. بودجه این تحقیقات در آمد از NYSTEM و بوفالو آسمان آبی ابتکار.

منبع: دانشگاه بوفالو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>