میلیون ها آمریکایی های بیشتری روبرو خواهد شد آب و هوا حوادث با گرم شدن

تقریبا یک سوم از جمعیت ایالات متحده—یا 118 میلیون آمریکایی—می تواند احساس یک یا بیشتر رویدادهای شدید آب و هوا در سال 2050 اگر جمعیت و انتشار گازهای گلخانه ای همچنان به افزایش, تحقیقات جدید از انرژی وزارت Oak Ridge National Laboratory را نشان می دهد.

که بیش از دو برابر 47 میلیون آمریکایی که در حال حاضر تجربه شدید گرما و سرما و طولانی مدت خشکسالی و تشدید سیل. و آن را نشان دهنده فرکانس بیشتر از آب و هوا بلایای طبیعی در سراسر کشور محققان گفتند.

یافته های منتشر شده در زمین آیندهیک مجله اتحادیه ژئوفیزیک آمریکا بر اساس ابر رایانه ها شبیه سازی های شهرستان در سطح داده ها را از NOAA آب و هوا افراط و شاخص و یا CEI.

آن را نیز فراهم می کند یکی از مهمترین دانه تجزیه و تحلیل به تاریخ پیش بینی اثرات تغییر آب و هوا در ایالات متحده محققان گفتند.

“ما محاسبه جمعیت در معرض قرار گرفتن در 1 کیلومتری مقیاس که تا به حال هرگز قبل از انجام شده است به ارائه دقیق تر تخمین می زند” Moetasim اشفق یک آب و هوا محاسباتی دانشمند در اوک ریج در بیانیه ای گفت.

پژوهش متفاوت از مطالعات قبلی روی اثرات آب و هوا از آنجا که آزمایشگاه Titan ابررایانه محققان اجازه به طور همزمان بررسی کند نه نوع شدید آب و هوا حوادث در سطح شهرستان.

دیگر دانشمندان مشاهده کرده اند یک افزایش بسیار موضعی افراط و آب و هوا از جمله “فلش خشکسالی” و سریع-تشکیل رعد و برق شدید اما می توان آنها را دشوار است به توضیح (Climatewireاکتبر. 4, 2019).

بلوط ریج محققان با همکاری کارشناسان در NOAA و دانشگاه استنفورد نیست بررسی جدا حوادث شدید و اثرات بلکه به دنبال شناسایی “مناطق و جمعیت گروه هستند که به احتمال زیاد به صورت جمله سختی.”

اشفق گفت: در یک مصاحبه تلفنی که این یافته ها بر اساس 11 داده های شبیه سازی اجرا در سال 2018 و تجزیه و تحلیل در 2019. از بالا ردیف یافته فرض کنیم یک “کسب و کار به طور معمول” میزان افزایش در GHGs و 33 درصد افزایش در جمعیت ایالات متحده تا سال 2050.

با افزایش جمعیت و تحلیل تخمین می زند که 94 میلیون آمریکایی را یک یا بیشتر شدید آب و هوا رویدادهای سالانه توسط midcentury. که 20 درصد کمتر از آمریکایی ها از زیر رشد جمعیت سناریو اما هنوز هم دو برابر 47 میلیون نفر در حال حاضر دچار افراط و آب و هوا.

محققان با تکیه بر داده های تاریخی ثبت شده از سال 1996 تا 2005 و مقایسه آن را به واقعی و پیش بینی شرایط بین سال 2011 و سال 2050 با استفاده از یک نماینده گلخانه غلظت گاز مسیر 8.5 یا چه بسیاری از دانشمندان با در نظر گرفتن یک “کسب و کار به طور معمول” سناریو.

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de