کهکشان راه شیری فصلی انتقال اسیر زرق و برق دار در آسمان شب عکس

Byline: میگوئل Claro, Space.com نویسندگان

میگوئل کلرو یک عکاس حرفه ای, نویسنده و علم ارتباط برقرار مستقر در لیسبون پرتغال که ایجاد تصاویر دیدنی از آسمان شب. به عنوان یک رصدخانه جنوبی اروپا عکس سفیر و عضو جهان در شب و رسمی astrophotographer از آسمان تاریک Alqueva رزرو, او متخصص در فصل “skyscapes” است که برای اتصال هر دو زمین و آسمان شب است. تاریخ کلرو در اینجا به عنوان او طول می کشد ما را از طریق عکس خود را “یک کهکشانی قوس است و شامل دو فصل تابستان و زمستان بخش هایی از کهکشان راه شیری در بالای یک درخت مرده.”

یک شب پرستاره صحنه گرفته شده در پایان تابستان از آسمان تاریک Alqueva رزرو در پرتغال نشان می دهد که راه شیری کهکشانی قوس سوسو زننده در بالای یک درخت مرده در Noudar پارک.

موزاییک تصویر ویژگی های دو طرف از کهکشان راه شیری است که معمولا قابل مشاهده در همان زمان. در سمت چپ عکس است تابستان “راه شیری” است که به تدریج از بین می رود در افق غربی که در فصل تابستان به پایان می آید. در جهت مخالف قوس در شرق آسمان “زمستان در راه شیری” است که شروع به نظر می رسد با زمستان فلکی ارابهران قرار charioteer و برج ثور گاو و درخشان و روشن است.

مرتبط با: عکس های خیره کننده از ما کهکشان راه شیری (گالری)

این ستاره که به صورت asterism شناخته شده به عنوان تابستان مثلث در حال کم شدن در افق در سمت چپ آسمان است. این blueish خوشه ستاره ای شناخته شده به عنوان خوشه پروین است که به تدریج بیشتر به عنوان دیده می شود در سمت راست تصویر اعلام این رویکرد از فصل زمستان است.

این موزاییک شامل 22 تک تصاویر گرفته شده با نیکون D810a دوربین با ISO تنظیم به 2500 و سیگما هنر 20mm لنز در f/1.6. زمان قرار گرفتن در معرض بود 20 ثانیه است.

به چاپ کلرو شگفت انگیز astrophotography بازدید خود هنر چاپ در فروشگاه www.miguelclaro.com/prints. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de