کهکشان راه شیری ممکن است پرت کردن ستاره از مرکز آن

کهکشان راه شیری ممکن است منجنیق ستاره به بیرونی آن هاله ستاره شناسان گزارش.

در تحقیقات جدید اخترشناسان نشان داده اند که خوشه supernovas می تواند باعث تولد پراکنده eccentrically در مدار خورشید در بیرونی ستارگان هاله.

یافته های upend معمولا برگزار مفاهیم چگونه سیستم های ستاره ای را تشکیل و تکامل در طول میلیاردها سال.

“…آن را به احتمال زیاد کهکشان راه شیری شده است راه اندازی ستاره در circumgalactic فضا در خروج باعث انفجار ابرنواختر…”

بیش از حد واقع بینانه cosmologically خود سازگار و شبیه سازی های کامپیوتری از بازخورد در واقع گرایانه محیط های 2 پروژه فعال دانشمندان به مدل اختلال در غیر این صورت منظم کهکشانی چرخش.

“این بسیار دقیق شبیه سازی عددی به ما نشان داده اند که این احتمال وجود دارد که کهکشان راه شیری شده است راه اندازی ستاره در circumgalactic فضا در خروج باعث انفجار ابرنواختر می گوید:” نویسنده ارشد جیمز بولاک دین از دانشگاه کالیفرنیا در ارواین مدرسه علوم فیزیکی و یک استاد فیزیک و نجوم است.

“این شگفت انگیز است چرا که زمانی که چندین ستاره بزرگ می میرند و در نتیجه انرژی می تواند به اخراج گاز از کهکشان که به نوبه خود سرد باعث ایجاد ستاره های جدید متولد می شود.”

بولاک می گوید: منتشر توزیع ستارگان در ستارگان halo است که گسترش دور خارج کلاسیک دیسک از یک کهکشان است که در آن “مدارک باستان شناسی” از سیستم وجود دارد. اخترشناسان به مدت طولانی فرض شده است که کهکشان ها در حال مونتاژ بیش از مدت های طولانی از زمان به عنوان کوچکتر ستاره گروه بندی در آمده و در حال تجزیه توسط بدن بزرگتر یک فرایند است که ejects برخی از ستاره ها به دور مدار. اما این تیم پیشنهاد “ابرنواختر بازخورد” به عنوان یک منبع مختلف برای به عنوان بسیاری از 40 درصد از این بیرونی-هاله ستاره.

منجر نویسنده Sijie یو, یک دانشجوی دکتری در فیزیک می گوید: در دسترس بودن یک مجموعه جدید قدرتمند از ابزار تا حدودی به همین دلیل این یافته ها ممکن است.

“آتش-2 شبیه سازی به ما اجازه می دهد برای تولید فیلم است که آن را به نظر می رسد به عنوان اینکه شما در حال مشاهده واقعی کهکشان” او اشاره می کند. “آنها به ما نشان می دهد که به عنوان مرکز کهکشان در حال چرخش است یک حباب رانده شده توسط supernova بازخورد در حال توسعه با ستاره شکل در لبه آن. به نظر می رسد به عنوان هر چند ستاره هستند که بیرون از این مرکز است.”

بولاک می گوید او انتظار ندارد برای دیدن این ترتیب از آنجا که ستاره ها در چنین تنگ, فوق العاده متراکم توپ و به طور کلی موضوع را به نقل مکان کرد که نسبت به پس زمینه از فضا. “آنچه ما شاهد است گاز تحت فشار قرار دادند در اطراف” او می گوید: “و این که گاز پس از آن سرد می شود و باعث می شود ستاره ها در راه خود را.”

محققان می گویند که در حالی که آنها کشیده شده نتیجه گیری های خود از شبیه سازی کهکشان های تشکیل دهنده در حال رشد و در حال تحول تا به امروز وجود دارد در واقع یک مقدار عادلانه از مشاهده شواهد و مدارک است که ستاره ها در حال تشکیل در خروج از کهکشانی مراکز به هاله.

“در قطعه است که در مقایسه داده ها از سازمان فضایی اروپا گایا ماموریت فراهم می کند که یک 3D velocity نمودار ستاره در کهکشان راه شیری با نقشه های دیگر نشان می دهد که ستارگان تراکم و metallicity ما می توانید ببینید ساختار شبیه به کسانی که تولید شده توسط خروج ستاره ها در شبیه سازی ما” یو می گوید.

بولاک اضافه می کند که قدیمی, سنگین, فلزی غنی از ستاره ها مانند خورشید ما چرخش به دور مرکز کهکشان در یک قابل پیش بینی مسیر و سرعت. اما کم metallicity ستاره های در معرض کمتری از نسل فیوژن تر از خورشید ما می چرخند در جهت مخالف است.

او می گوید که در طول عمر یک کهکشان تعداد ستاره های تولید شده در ابرنواختر خروج حباب کوچک است حدود 2 درصد. اما در بخش هایی از کهکشان ها تاریخ زمانی که انفجاری حوادث پررونق به عنوان بسیاری از 20% از فرم ستاره این راه است.

“وجود دارد برخی از پروژه های فعلی به دنبال در کهکشان هایی که در نظر گرفته شود ‘starbursting’ در حال حاضر” یو می گوید. “برخی از ستارگان در این مشاهدات همچنین نگاه مشکوکی مانند آنها در حال گرفتن خارج از مرکز است.”

این تحقیق به نظر می رسد در Monthly Notices of the Royal فصل های جامعه.

اضافی محققان از دانشگاه UC Davis, UC San Diego, دانشگاه, پنسیلوانیا, ایالات Flatiron, موسسه, دانشگاه تگزاس در Austin, NASA Jet Propulsion Laboratory, موسسه فناوری کالیفرنیا و دانشگاه کمک کند. بنیاد ملی علوم و Heising-سایمونز بنیاد حمایت از تحقیقات است.

منبع: UC Irvine,

اصلی مطالعه DOI: 10.1093/mnras/staa522

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>