نظامی استعاره تحریف واقعیت COVID-19

در هفته های اخیر سراسیمگی از عناوین مورد بهداشت و درمان کارگران و درمان مردم با COVID-19 استفاده کرده اند یک آرایه گسترده ای از نظامی استعاره: پزشکان در حال مبارزه در مقدم بدون کافی مهمات. آنها در حال مبارزه با این دشمن. آنها در جنگ.

اما ما نه در جنگ. و ما قطعا نمی داوطلب خدمت سربازی. ما پزشکان است. آنچه که ما در حال انجام کار فوق العاده سخت به نگه داشتن بیماران ما زنده است.

وجود شباهت بین درمان تعداد زیادی از بیماران مبتلا به سرعت در حال گسترش به طور بالقوه کشنده ویروس ها و درگیری های مسلحانه در برابر دشمن مهاجم? شاید. اما این تفاوت فقط به عنوان اگر نه بیشتر مهم است.

به اتخاذ یک جنگ ذهنیت است که اساسا اجازه می دهد تا برای همه-شرط-می-کردن هر چیزی می رود رویکرد به ظهور پیروز. و در حالی که وجود دارد به خوبی ممکن است یک زمان برای slapdash تاکتیک در این دوره از weaponized برخوردهای فیزیکی میدان جنگ این است که هرگز چگونه باید تلاش به عمل پزشکی است.

البته همه ما می خواهیم برای جلوگیری از ویروس posthaste و درمان به عنوان بسیاری از بیماران که ما احتمالا می تواند. اما برای انجام این کار تحت پرچم جنگ به معنی ضرورت غافل رویکرد است که برگ هر دو پزشکان و بیماران به یک سطح غیرقابل دفاع خطر است.

در طب اورژانس—حتی بیماری های همه گیر—هرگز بهانه ای برای کلید های میانبر. اگر دقت مطالعه خود ما اشتباهات و سهل انگاری های ما آموخت هر چیزی در آن است که حتی در بحرانی ترین شرایط ما باید تایید تولد در هر بند و نقد و بررسی هر آیتم در چک لیست. در روز-به-روز تمرین این روش ممکن است شروع به احساس تکراری و پیش پا افتاده اما آنها آنچه ما را از عامل اشتباه اندام و یا سفارش انسولین اشتباه برای بیمار است.

در زمان بحران مانند این که سطح هورمون استرس کورتیزول بالا هستند و کارکنان مراقبت های بهداشتی به خصوص مستعد ابتلا به حواس پرتی و خستگی ما تکیه بر پایه پروتکل های ایمنی مهم تر از همیشه.

زمان جنگ لفاظی نوعی که سایه افکنده تقریبا هر مقاله خبری در مورد آن دسته از ما که درگیر در مراقبت از COVID-19 بيمار تماس این منطق را زیر سوال. آن را می سازد از جان گذشته درخواست تجدید نظر به ضرورت هرج و مرج است. آن استدلال می کند برای اجتناب از رها کردن حکومت قانون در ازای وعده حل و فصل سریع. و در انجام این کار, آن را می فرستد یک مخاطره آمیز پیام.

بعلاوه با استفاده از طرز نظامی برای توصیف پزشکان حس وظیفه conflates و دچار سردرگمی از مسئولیت های ما. تا چند سال پیش کسانی که درگیر در عمل از طب مدرن می تواند منطقی اعتماد به نفس است که بدون در نظر گرفتن بیمار بیماری ارائه نشده بود با قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر در روند proffering درمان (البته با توجه به عفونی واگیر, بیماری ها, برخی از احتمال سرایت همیشه وجود دارد).

در حال حاضر پزشکان از هر تخصص شده اند مستقر کرده. و در حالی که هر مراقبت های بهداشتی کارگران درگیر در تلاش برای ترمیم مبتلا سزاوار نهایت در تحسین و تمجید آن است که وقت را بر رسانه ها به آج به آرامی با زبان نشان می دهد که زندگی ما به این بیماری همه گیر است که در هر راه ما مسئول است.

یک جنگ به طرز فکر خواسته های مرگ و رنج و فداکاری در خدمت یک کشور است. اما در جهانی همه گیر نیست باید تقاضا همان آن پزشکی نیروی کار است. پزشکان جوان که هنوز رتبهدهی نشده است به پایان رسید مدرسه نباید احساس تحت فشار به خطر زندگی خود را در پاسخ به وعده شهادت و یا شکوه و عظمت. پزشکان و یا کسانی که با شرایط است که آنها را بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار باید تشویق به ایستادن برای نیازهای خود را بدون ترس از هر گونه “بیشرمی تخلیه.” در زمان جنگ زیر سفارشات ممکن است به معنی هر شارژ استخدام های پیش رو حتی در زیر شرایط مطلوب حتی بدون تجهیزات مناسب. اما استفاده از چنین چارچوبی به وضعیت فعلی ما خواهد انجام بیش از آسیب خوب. جنگ خطرناک است, تعریف, اما خطر باید هرگز توان ذاتی به بیمارستان.

البته این مهم است که به اذعان کرد که زبانی نظامی از طب مدرن است که به سختی یک رمان پدیده است. انگلیسی پزشک Thomas Sydenham (پس از مرگ annointed “انگلیسی بقراط”) اعتبار با دعوت از زره پوش به پزشکی غربی گفتمان با نوشتن در 1676 Observationes medicae همزيست با يونجهاست که “یک قاتل آرایه ای از بیماری است و به مبارزه و جنگ است نه یک نبرد برای تنبل و کند.”و این بیماری همه گیر است که برای اولین بار به قرض گرفتن زبان از نیروهای ویژه است. در سال 1918 شیوع آنفولانزای که ویران ایالات متحده صورت گرفت در حالی که این کشور نیز کاملا به معنای واقعی کلمه در جنگ. آن است که تعجب آور پس از آن که از ورود ناگهانی یک کشنده و لجام گسیخته بیماری مشخص شد به عنوان یک “تهاجم” یک “حمله” و “به عنوان خطرناک به عنوان گاز سمی پوسته.”

با وجود سن, اما, این نظامی استعاره مرده است. و این مشکل با inexact استفاده از زندگی استعاره این است که آنها باید از این پتانسیل برای نفوذ در این راه ما فکر و رفتار کنند. به عنوان George Lakoff و مارک جانسون نوشتن در استعاره ما “در قلب استعاره است استنباط…[و] از آنجا که ما به دلیل در نظر استعاره استعاره ما با استفاده از تعیین یک معامله بزرگ در مورد چگونه زندگی می کنیم زندگی ما است.”

بنابراین ما باید بسیار مراقب باشید در مورد کلمات ما و دیگران استفاده برای توصیف کار کنیم.

هیچ یک از این نشان می دهد که پزشکان نه شجاع. هر پزشکی حرفه ای من می دانم که مشتاق برای کمک به در هر ظرفیت ممکن است در رسیدگی به بیمار و رام کردن این شیوع. و در واقع ما بیش از مایل به مبارزهبا شرکت های بیمه در بیمارستان مدیران و قانونگذاران در جهت به دست آوردن آنچه که ما نیاز به مراقبت از بیماران ما.

این شب در 7 ساعت یک جمعی غرش قدردانی از تشکیل, درام, سازیاموسیقی زنگی و همه شیوه ای از تلفظ صوتی, بر خاست چهارم از هزاران نفر از بالکن و پنجره و سقف و فرار از آتش به طور خلاصه مفرح همه-اما-خیابان های خالی از شهر نیویورک است. من گوش از داخل اتاق خواب من که در آن من شده اند در قرنطینه تقریبا یک هفته دوره نقاهت بعد از این ویروس است که عذاب بیمارستان جایی که من کار را برای بیش از یک ماه است. من هنوز هم بیش از حد ضعیف برای عضویت در سپاسگزار اعتراض اما من در توافق کامل با احساسات. بعد از همه وجود دارد غیر قابل انکار است و قدرت و افتخار بزرگ و غیر قابل تصور قربانی در آنچه که ما انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>