خاورمیانه جنگ پناهندگان باید نشانگرهای زیستی برای PTSD

محققان شناسایی دو بيومارکرهای اخیر در خاورمیانه, جنگ پناهندگان که به نظر می رسد مربوط به اختلال استرس پس از سانحه و سایر مشکلات روحی و روانی.

محققان دریافتند افزایش میزان دو مغز مواد شیمیایی—سوري عامل رشد و عامل رشد عصب—خون از پناهندگان به تازگی وارد میشیگان از عراق و سوریه که به نمایش گذاشته علائم اختلال افسردگی و اضطراب است.

آن دسته از مواد شیمیایی شناخته شده در مجموع به عنوان نوروتروفين ها شامل توانایی مغز به شکل جدید ارتباط بین نورون ها در پاسخ به آسیب های مغزی یک فرآیند به نام neuroplasticity.

“در اثر نوروتروفين ها ایجاد ناکارآمد rewiring از مغز است که باعث می شود پناهندگان بطور منظم احساس این تجربه می گوید:” Bengt Arnetz مطالعه را محقق اصلی و رئیس دانشکده پزشکی انسانی در خانواده و گروه پزشکی در دانشگاه ایالتی میشیگان. “است که یک روش جدید پیدا کردن.”

محققان همچنین بررسی اینکه آیا جنگ پناهندگان که در گزارش قرار گرفتن در معرض آلاینده های زیست محیطی مانند سرب و دیگر فلزات سنگین سطوح بالاتری از دو نوروتروفين ها در خون خود.

Arnetz می گوید: مردان و زنان از سوریه بودند بیشتر احتمال دارد به گزارش قرار گرفتن در معرض آلاینده های زیست محیطی. بسیاری از آنها تا به حال بالا و سطح منگنز در بدن خود را.

“وجود قطعی ارتباط بين بالاتر قرار گرفتن در معرض محیط زیست و اختلال استرس پس از سانحه” Arnetz می گوید.

کسانی که پناهندگان با مقادیر زیادی سرب در خون نیز افزایش میزان دو نوروتروفين ها و به ثمر رساند یک PTSD شاخص با توجه به مطالعه ای که به نظر می رسد در مجله PLOS ONE.

تحقیقات بیشتر لازم است به درک چگونه از آسیبهای روانی جنگ و قرار گرفتن در معرض محیط زیست منجر به سوء سلامت روان.

اضافی محققان از دانشگاه ایالتی وین و ایالت میشیگان است.

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>