مایکروسافت در حال خرید COVID-19 خون بیماران برای تحقیقات زیست فناوری

مایکروسافت و شرکت زیست فناوری تطبیقی در حال راه اندازی یک مطالعه جدید در, چگونه سیستم ایمنی بدن fends off coronavirus — و آنها در حال پرداخت بیماران برای کیسهs از خون خود را.

هدف این است که به یاد بگیرند که چگونه سلول های T که تابع به عنوان سربازان سیستم ایمنی بدن و کمک به بدن را به طور کلی پاسخ به SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

در حالی که دیگر دانشمندان در حال حاضر در حال بررسی پاسخ ایمنی بدن است, Business Insider گزارش می دهد که مایکروسافت و تطبیقی این باور تاکید خاص بر سلول T تحقیق blindspot در حال انجام coronavirus پژوهش است.

به منظور پر کردن این شکاف مایکروسافت و تطبیقی در حال گزارش در حال آماده شدن برای ارسال phlebotomists به خانه افرادی که در معرض coronavirus کسانی که در حال حاضر بیمار و کسانی که از بهبود از آن را به رسم خون.

کسانی که ممکن است علاقه مند می توانند با پر کردن یک پرسشنامه آنلاین برای ثبت نام در مطالعه است. مایکروسافت را جبران کند شرکت کنندگان که در حال انتخاب با در 50 دلار کارت هدیه و کسانی که انتخاب می شوند برای خون نقاشی خواهد شد یکی دیگر از 50 دلار برای هر یک از چهار تا خون در نقاشی های آنها به توافق برسند.

یک بار آنها را خریداری کرده اید و برای پرداخت آن کیسه خون این دو شرکت امید به مقایسه سلول های T از بیمار و بهبود coronavirus بیماران. هدف نهایی خودی کسب و کار , گزارش, است که برای تعیین اینکه آیا سلول های T که در حال حاضر در معرض و مبارزه SARS-CoV-2 می تواند کمک به طولانی مدت ایمن سازی علیه عفونت های آینده.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>