میامی است “آسیب پذیر” شهر ساحلی در سراسر جهان

فلوریدا بعد از دو دهه می تواند بیشتر و مخرب تر از هر دوره ای در تاریخ آن تغییر آب و هوا و تهدید دولت 8,500 مایل خط ساحلی و chews دور در آن $1 تریلیون اقتصاد است.

جدید, مدل سازی توسط منابع برای آینده حزبی اقتصادی فکر می کنم تانک نشان می دهد که “100 سال سیل” می تواند رخ دهد هر چند سال به جای یک بار از یک قرن در بسیاری از نقاط به خطر انداختن اضافی 300,000 خانه از 2500 کیلومتر از جاده های 30 مدرسه و چهار بيمارستان.

میامی را نیز تبدیل به “آسیب پذیرترین عمده شهر ساحلی در جهان” RFF گفت: با صدها میلیارد دلار دارایی های تحت حمله از بادها و طوفان موج های ساحلی و جاری شدن سیل و افزایش سطح آب.

“مطلق تعداد افرادی که احساس مستقیم اثرات آب و هوا در طول عمر خود بسیار مهم و امتیاز آن به دلیل سیاست های عمومی هستند و لازم است در حال حاضر به شروع به کاهش خطرات” گفت: Daniel Raimi ارشد تحقیقات مرتبط در RFF و مدرس دانشگاه در Gerald R. Ford دانشکده سیاست عمومی در دانشگاه میشیگان.

نتايج ارائه شده در 70 صفحه با گرافیک غنی از گزارش ساخت کار توسط آب و هوا تاثیر آزمایشگاه یک کنسرسیوم متشکل از دانشمندان و اقتصاددانان و دیگر دانشگاهیان کار برای اندازه گیری هزینه های واقعی از تغییر جهانی آب و هوا. تاثیر پیش بینی ها بر اساس سه نوع آب و هوا حالات—”متوسط” “بالاتر” و “افراطی”—در ارتباط با آینده انتشار گازهای گلخانه ای.

این گزارش همچنین به بررسی های مختلف سیاست نسخه است که کمک خواهد کرد که کاهش این خطرات از جمله کربن و مکانیسم قیمت گذاری برای کمک به تغییر ایالات متحده از کربن فشرده انرژی و حمل و نقل سوخت به جایگزین کردن.

“پرداختن به تغییرات آب و هوایی دارای هزینه های چشمگیر” گفت: Raimi و نویسندگان آملیا Keyes و کورا Kingdon. “اما عدم به آدرس تغییر آب و هوا ؟ هزینه های آن به احتمال زیاد بسیار بیشتر و طولانی مدت است.”

در حالی که اثرات بدون کنترل از تغییر آب و هوا خواهد بود گسترده در فلوریدا شهرستانها عمده آن را تحمل خواهد کرد سنگین تر از بار خود را به دلیل بالاتر جمعیت و تراکم.

شهرستان میامی-Dade و خلیج تمپا منطقه احساس خواهد شد برخی از بزرگترین آثار ناشی از افزایش دریاها به عنوان مثال که پیش بینی شده برای به دست آوردن بین 8 و 12 اینچ در ارتفاع توسط 2040. نزدیک به یک و نیم میلیون فلوریدا زندگی می کنند کمتر از 3 فوت بالاتر از زمان بالا-سطح آب می تواند تجربه منظم سیل کارشناسان گفت: تهدید 145 میلیارد دلار در ارزش املاک و مستغلات.

بخش هایی از کلید های فلوریدا در حال حاضر رو به مزمن آبگیری از پادشاه جزر و مد و متوسط طوفان ممکن است نیاز به رها RFF گفت. فلوریدا تکدی طولانی تصور می شود کمتر در معرض گرم شدن آب و هوا در واقعیت را ببینید برخی از همان اثرات را به عنوان مناطق دیگر Raimi گفت.

“چندین جاذبه های گردشگری از جمله زمین های باتلاقی, پستها, پارک ملی و ساحل میامی هستند تا حد زیادی واقع در زمین کمتر از سه متر بالاتر از آب بالا علامت است و ممکن است تبدیل شدن به طور دائم مستغرق در پایان قرن” RFF متحده است.

این تجزیه و تحلیل همچنین به بررسی تغییر آب و هوا و فلوریدا نرخ مرگ و میر. تحت وزش انتشار سناریو اثرات تغییر آب و هوا می تواند باعث 3.8 بیشتر مرگ و میر در هر 100 ، 000 ساکنان فلوریدا سالانه حدود 1000 اضافی مرگ و میر در هر سال 2035.

Raimi گفت فلوریدا گرفته شده معنی دار نشریه علمی پژوهشی گام های تحت رژیم صهیونیستی. ران DeSantis (R) برای آماده سازی دولت برای تغییر شرایط, اما عظمت فلوریدا خطرات تغییر آب و هوا نیاز ملی و حتی بین المللی سیاست برای جلوگیری از بدترین اثرات.

او گفت: بسیاری از دولت انتشار گازهای گلخانه ای کاهش از سال 2000 آمده اند از نیروهای بازار از جمله تغییر از زغال سنگ به گاز برقی و آب و برق.

حتی اگر کربن تولید گازهای گلخانه ای به سرعت کاهش می یابد و پس از سال 2020 کارشناسان می گویند متحده مانند فلوریدا هنوز هم دیدن اثرات قوی تر از طوفان افزایش دریاها و تغییرات دیگر در ارتباط با بالا موجود در سطح گازهای گلخانه ای در جو است.

“تغییر آب و هوا است نه سیاه-و-سفید وضعیت. آن را مانند یک شهاب سنگ برخورد به زمین” Raimi گفت. “اما ما می دانیم که ما در برخی از عمده اثرات. این مهم است که بدانید که در آن ما آسیب پذیر هستیم بنابراین ما می توانید تصمیم گیری آگاهانه در مورد راه حل های ممکن است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de