مکزیکی معترضان شکایت دارند که آمریکایی ها در حال گسترش COVID-19

گشت مرزی

معترضان مکزیکی تعطیل مرز با ایالات متحده در روز پنج شنبه با مسدود کردن جاده از ترس آمریکا, مسافران, کشش مرگبار بیماری همه گیر کوروناویروس به کشور خود.

“وجود دارد هیچ نمایش درمانی توسط دولت فدرال برای مقابله با این بیماری همه گیر” معترض خوزه لوئیس هرناندز گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “ما از این اقدام به تماس در مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador به عمل در حال حاضر است.”

به نوبه خود جداول

معترضان با پوشیدن facemasks گفت BBC است که اگر چه مرز قرار است بسته شود به همه اما “ضروری” کسب و کار مسافران از ایالات متحده هنوز در حال مجاز طریق با سلامت غربالگری.

آن را جالب برگشت به ایالات متحده به پایین ترک خورده در امنیت مرزی تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. اما در حال حاضر کوه در می رم که پویا ایالات متحده بیشتر موارد تایید شده از COVID-19 از هر نقطه روی زمین — در حالی که مکزیک تنها 500 عنوان از روز شنبه با توجه به سی.

بد جمهور

معترضان نیز در مکزیک جمهور آندرس مانوئل لوپز Obrador که آنها می گویند نیست در نظر گرفتن شیوع بیماری های جدی است.

مقامات بهداشت عمومی در مکزیک خواستار اقدامات سختگیرانه برای محدود کردن جامعه و انتقال با توجه به ایالات متحده آمریکا امروزاما لوپز Obrador خودداری کرده است و به ساکنان خانه بمانند یک حرکت است که می تواند این ویروس را صرف نظر از اینکه کشور را ترک کردن در آن مرز شمالی.

بیشتر بخوانید: تظاهرات در مکزیک بلوک خطوط در آریزونا عبور از مرز به تقاضا سختگیرانه تر coronavirus نمایش [آمریکا]

بیشتر در آینده از شهرستانها: استاد: همه گیر خواهد شد و نیروی غنی به مخفی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>