روش تبدیل ساعت در سلول های انسانی

پس از پژوهشگران ناشی از پیر سلول های انسانی به بیان یک پانل از پروتئین ها به نام یاماناکا عوامل بازگشت آنها به جوان تر و شدید دولت بر اساس یک مطالعه جدید.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که افراد مسن موش به دست آورد و جوانی و قدرت پس از در معرض موجود خود سلول های بنیادی عضلانی به جوانی پروتئین درمان و پیوند آنها را به بدن خود را.

محققان معمولا با استفاده از پروتئین های درگیر در توسعه جنینی برای تبدیل سلول های بالغ به القا شده پرتوان سلول های بنیادی یا سلول های iPS.

ناشی از سلول های بنیادی پرتوان تبدیل می توانید تقریبا هر نوع سلول در بدن صرف نظر از سلول که از آنها نشات گرفته است. آنها تبدیل شده ایم مهم در پزشکی احیا کننده و کشف مواد مخدر.

این مطالعه نشان داد که القا پیر سلول های انسانی در آزمایشگاه ظرف به طور خلاصه بیان این پروتئین عقب بسیاری از مولکولی نشانه های پیری و ارائه درمان سلول های تقریبا غیر قابل تشخیص از همتایان جوان تر.

“هنگامی که سلول های iPS ساخته شده از سلولهای بالغ تبدیل شدن آنها به هر دو جوان و پرتوان می گوید:” ویتوریو Sebastiano استادیار زنان و زایمان در دانشگاه استنفورد و نویسنده ارشد این مقاله منتشر شده در طبیعت ارتباطات.

“ما فکر برای برخی از زمان اگر آن را ممکن است به سادگی به عقب پیری ساعت بدون القای پرتوانی. در حال حاضر ما در بر داشت که توسط شدیدا کنترل مدت زمان قرار گرفتن در معرض این پروتئین عوامل ما حمایت می کنند جوانسازی در چند سلول انسان نوع است.”

“ما بسیار هیجان زده در مورد این یافته ها می گوید:” coauthor توماس راندو استاد مغز و اعصاب و علوم عصبی و مدیر استنفورد گلن مرکز زیست شناسی پیری است.

“من و همکارانم به دنبال آن بوده اند جوانسازی بافت پس از مطالعات ما در اوایل 2000s نشان داد که عوامل سیستمیک می تواند به بافت های جوان. در سال 2012 Howard چانگ و من پیشنهاد مفهوم با استفاده از reprogramming عوامل برای احیای سلول ها و بافت و لذت بخش است برای دیدن شواهد از موفقیت با این رویکرد است.” چانگ است استنفورد استاد پوست و ژنتیک.

قرار گرفتن در معرض یاماناکا پروتئین

به iPS سلول های بالغ, سلول های مانند کسانی که نوشتن پوست محققان بارها و بارها آنها را در معرض بیش از یک دوره از حدود دو هفته به یک پانل از پروتئین های مهم به اوایل جنینی توسعه است. آنها این کار را با معرفی, روزانه, کوتاه مدت RNA پیام به سلولهای بالغ.

RNA پیام رمز راهنمای ساخت یاماناکا پروتئین است. در طول زمان این پروتئین ها عقب سلول های سرنوشت—هل دادن آنها را به عقب در طول رشد و نمو جدول زمانی تا زمانی که آنها شبیه جوان های جنینی مانند سلول های پرتوان که از آنها نشات گرفته است.

در طی این فرآیند نه تنها سلول های ریختن هر گونه خاطرات قبلی خود را هویت, اما آنها برگرداندن به یک دولت است. آنها انجام این تحول با پاک کردن DNA خود را تمیز مولکولی دسته که نه تنها متمایز می گویند سلول های پوست از یک عضله قلب همراه است اما از دیگر دسته که جمع آوری به عنوان یک سلول سنین است.

به تازگی محققان شروع به تعجب که آیا افشای سلولهای بالغ به یاماناکا پروتئین برای روز به جای هفته می تواند باعث این جوان بازگشت بدون القا کامل در پرتوانی.

در واقع محققان در سالک موسسه مطالعات بیولوژیکی در بر داشت در سال 2016 است که به طور خلاصه بیان چهار یاماناکا عوامل در موش با یک شکل از پیری زودرس تمدید حیوانات’ عمر حدود 20٪. اما روشن نیست که آیا این روش کار می کنند در انسان است.

سرکار و Sebastiano تعجب که آیا پیر سلول های انسانی خواهد پاسخ را در یک مد مشابه و اینکه آیا این پاسخ را محدود به تنها چند سلول یا generalizable برای بسیاری از بافت.

آنها ابداع راهی برای استفاده از مواد ژنتیکی به نام messenger RNA به طور موقت بیان شش reprogramming عوامل—چهار یاماناکا عوامل به علاوه دو پروتئین اضافی در پوست انسان و رگ های خونی و سلول های. Messenger RNA به سرعت در حال تنزل در سلول اجازه می دهد محققان به محکم کنترل مدت سیگنال.

سپس محققان در مقایسه ژن های بیان الگوهای درمان سلول ها و سلول های کنترل هر دو به دست آمده از بزرگسالان مسن با کسانی که از درمان سلول از افراد جوان است.

آنها دریافتند که سلول ها را از افراد سالمند به نمایش گذاشته علائم پیری معکوس و تنها پس از چهار روز از قرار گرفتن در معرض reprogramming عوامل است. در حالی که درمان نشده سالمندان سلولهای ابراز سطوح بالاتر از ژنهای مرتبط با پیری شناخته شده مسیر درمان سالمندان سلولهای بیشتر شبیه سلول های جوان تر در الگوهای بیان ژن.

زمانی که محققان الگوهای پیری-شیمیایی همراه دسته به نام متیل گروه است که در خدمت به عنوان یک شاخص از یک سلول به سن تقویمی آنها دریافتند که درمان سلول ظاهر می شود در مورد 1½ به 3½ سال جوانتر به طور متوسط از درمان سلول از افراد مسن با قله 3½ سال (در سلول های پوست) و 7½ سال (در سلول های که خط خونی).

نشانه های پیری

بعد آنها در مقایسه با چندین نشانه های پیری—از جمله چگونه سلول های حس و مواد مغذی و متابولیسم ترکیبات برای ایجاد انرژی و دور از تلفن همراه زباله—میان سلول از افراد جوان تحت درمان با سلول های از افراد و عدم درمان سلول از مردم است.

“ما شاهد نمایشی جوانسازی سراسر همه نشانه اما در تمام انواع سلول آزمایش” سباستیانو می گوید. “اما ما آخرین و مهم ترین آزمایش انجام شده بر روی سلول های بنیادی عضلانی. اگر چه آنها به طور طبیعی وقف با توانایی خود تجدید این ظرفیت wanes با سن. ما فکر می تواند ما نیز حفظ جوانی سلول های بنیادی و دراز مدت اثر؟'”

زمانی که محققان پیوند پیر موس سلول های بنیادی عضلانی که درمان شده بود دوباره به سالمندان موش حیوانات به دست آورد قدرت عضلات موش جوان آنها یافت می شود.

در نهایت محققان سلول های جدا شده از غضروف افراد با و بدون آرتروز. آنها دریافتند که به طور موقت قرار گرفتن در معرض osteoarthritic را صاف سلول به reprogramming عوامل کاهش ترشح مولکول های التهابی و بهبود سلول ها توانایی تقسیم و تابع.

محققان در حال حاضر بهینه سازی پانل reprogramming پروتئین مورد نیاز برای حفظ جوانی سلول های انسانی و در حال بررسی امکان درمان سلول یا بافت بدون برداشتن آنها از بدن است.

“اگر چه کار بسیار بیشتری باید انجام شود ما امیدواریم که ما ممکن است یک روز باید از این فرصت برای راه اندازی مجدد کل بافت” سباستیانو می گوید. “اما برای اولین بار ما می خواهیم به مطمئن شوید که این است که دقت آزمایش در آزمایشگاه و به امن است.”

اضافی نویسندگان از امور جانبازان پالو آلتو سیستم مراقبت های بهداشتی; دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس; مولکولی پزشکی موسسه تحقیقات و استنفورد. موسسه ملی سلامت گلن بنیاد برای تحقیقات پزشکی آمریکا فدراسیون برای پیری تحقیقات و وزارت امور سربازان بازنشسته تامین می شود ،

سرکار Quarta و Sebastiano هستند موسسان راه اندازی نوبه خود بیوتکنولوژی شرکت با استفاده از تکنولوژی های شرح داده شده در این مقاله برای درمان پیری-شرایط مرتبط. Rando عضو هیئت مشاوران علمی.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>