روش reprograms سلول ها برای ساخت مواد در سلول های مغز

محققان یک تکنیک توسعه یافته اند که reprograms سلول به استفاده از مواد مصنوعی برای ساخت سازه های مصنوعی قادر به انجام توابع در داخل بدن است.

“ما تبدیل به سلول های شیمیایی مهندسین از یک نوع که با استفاده از مواد ما با ارائه کاربردی برای ساخت پلیمرهای که تغییر رفتار خود در راه خاص می گوید:” کارل حال حاضر دیسروت استاد مهندسی زیستی و روانپزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه استنفورد که co-رهبری کار می کنند.

در مطالعه این محققان توضیح دهید که چگونه آنها توسعه یافته ژنتیکی هدفمند شیمیایی مجمع یا GTCA و با استفاده از این روش جدید برای ساخت سازه های مصنوعی در پستانداران سلول های مغز و سلول های عصبی در کرم کوچک به نام C. elegans. سازه های ساخته شده بودند با استفاده از دو نوع مختلف مواد سازگار با طعم های مختلف الکترونیکی اموال. یکی از مواد عایق دیگر یک هادی.

مطالعه co-رهبر Zhenan بائو استاد و صندلی از مهندسی شیمی می گوید که در حالی که زمان آزمایش با تمرکز به طور عمده در مغز سلول یا نورون GTCA نیز باید کار خود را با دیگر انواع سلول.

“ما توسعه فن آوری پلت فرم است که می تواند شیر را به فرآیندهای بیوشیمیایی سلول ها در سراسر بدن” بائو می گوید.

محققان شروع شده توسط ژنتیکی برنامه ریزی مجدد سلول های آنها می خواستم به تحت تاثیر قرار دهد. آنها این کار را با استفاده از استاندارد مهندسی تکنیک برای ارائه دستورالعمل برای اضافه کردن یک آنزیم به نام APEX2 به خاص سلول های عصبی.

بعدی دانشمندان غوطه ور کرم ها و سایر تجربی بافت در محلول با مواد تشکیل دهنده فعال—بسیار پایین و غیر دوز کشنده از هیدروژن پراکسید و میلیاردها مولکول از مواد اولیه آنها می خواستند سلول برای استفاده از پروژه های ساختمانی خود را.

تماس بین پراکسید هیدروژن و سلول های عصبی با APEX2 آنزیم باعث یک سری از واکنش های شیمیایی که ذوب مواد خام مولکول ها با هم به یک زنجیره ای شناخته شده به عنوان یک پلیمر به شکل توری مانند مواد. در این راه محققان قادر به بافت مصنوعی شبکه با هر دو insulative یا رسانا, خواص تنها در اطراف سلول های عصبی در آنها می خواستند.

این پلیمرها تغییر خواص از سلول های عصبی. که بسته به نوع پلیمر تشکیل شد عصبی اخراج سریع تر یا آهسته تر و زمانی که این پلیمرها ایجاد شد در سلول های C. elegansاین کرم ها’ خزنده جنبش تغییر شد و در مقابل به راه.

در پستانداران سلول آزمایش محققان زد شبیه پلیمر-تشکیل آزمایش بر روی زندگی برشها از مغز موش و کشت سلول های عصبی از مغز موش و تایید انجام و یا خواص عایق از سنتز پلیمرها. در نهایت آنها تزریق کم غلظت محلول پراکسید هیدروژن همراه با میلیون ها نفر از خام-مواد مولکول ها را به مغز موش زنده است که به منظور بررسی این عناصر بودند سمی نیست با هم.

به جای پزشکی, نرم افزار حال حاضر دیسروت می گوید: “آنچه ما باید ابزار برای اکتشاف.” اما این ابزار می تواند مورد استفاده برای مطالعه و بررسی چگونگی اسکلروز متعدد ناشی از چیز ساییده شده از میلین عایق در اطراف اعصاب ممکن است پاسخ اگر بیمار سلول ها می تواند ناشی از به شکل عایق پلیمر به عنوان جایگزین. محققان همچنین ممکن است بررسی کند که آیا تشکیل پلیمرهای رسانا بالای ناقص سلول های عصبی در اوتیسم یا بیماری صرع ممکن است تغییر این شرایط است.

رفتن به جلو محققان را به بررسی انواع همراه خود را هدفمند فن آوری است. GTCA می تواند مورد استفاده برای تولید طیف گسترده ای از کاربردی مواد متنوع اجرا شده توسط سیگنال های شیمیایی.

“ما تصور یک کل جهان از امکانات در این رابط کاربری جدید از شیمی و زیست شناسی” حال حاضر دیسروت می گوید.

این تحقیق به نظر می رسد در علم است.

حمایت از تحقیق و پژوهش از موسسه ملی بهداشت و درمان بنیاد ملی علوم استنفورد زیستی-X وو-Tsai علوم اعصاب موسسه Kwanjeong بین المللی یاران پیشرفته منبع نور ما وزارت انرژی تاسیسات و استنفورد NanoSharedFacilities.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im