متان رسیدن به سطح بالا

یک تخمین اولیه از NOAA می یابد که سطح جوی متان قوی گرما به دام انداختن گاز و ضربه تمام زمان بالا.

متان است که تقریبا 80 برابر قوی تر از دی اکسید کربن و در حالی که آن باقی می ماند در جو تنها در حدود یک دهه به عنوان مخالف به قرن ها مانند CO2آن ادامه داد: افزایش شمار یک چالش عمده برای آب و هوا بین المللی اهداف است.

“در اینجا ما هستند. این 2020 و آن را نه تنها حذف نمی کند. این سطح نیست. در واقع این یکی از سریع ترین نرخ رشد ما دیده ایم در 20 سال گذشته گفت:” درو Shindell یک آب و هوا دانشمند در دانشگاه دوک است.

برای ارزیابی متان سطح دانشمندان به طور منظم جمع آوری نمونه هوا از ده ها تن از سایت های سراسر جهان و تجزيه و تحليل آنها در NOAA جهانی نظارت بر آزمایشگاه در بولدر کلرادو. با مقایسه اندازه گیری آنها قادر به تعیین میانگین جهانی است. در سال 2019 غلظت متان اتمسفر به حدود سال 1875 قسمت در میلیارد به بالاترین سطح پس از ثبت در سال 1983 شروع شد.

حتی بیشتر نگران کننده 2019 دیدم دومین تک-سال جهش در دو دهه. این رقم ممکن است تغییر به عنوان برآورد اولیه باید trended بالا گفت: Ed Dlugokencky یک تحقیق شیمی در NOAA. اعداد نهایی را به احتمال زیاد خواهد بود پرده برداری کرد در ماه نوامبر پس از یک تجزیه و تحلیل دقیق تر.

“ما هنوز در حال انتظار برای دیدن آنچه که تعداد نهایی در حال رفتن به و آن را به چندین ماه قبل از ما می دانیم که” Dlugokencky گفت. “اما واقعیت این است که متان در حال افزایش است به معنی آن بیشتر کمک به تغییر آب و هوا.”

انتشار گاز متان در درجه اول از منابع طبیعی مانند تالاب ها و ساخته دست انسان منابع مانند مزارع و چاه های نفت و گاز. در تالاب میکروب دفع متان مسئله ای است که انسان ها می توانید کمی در مورد. در مزارع گاو و گوسفند با خشونت ادا کردن متان—یک مشکل است که مردم می توانند آدرس با افزایش کمتری دام است.

“غذا خوردن کمتر گوشت گاو و کمتر لبنی. که ساده ترین چیز” Shindell گفت. “برای خاطر سلامت خود ما, ما باید در انجام آن به هر حال.”

ساده ترین راه برای جلوگیری متان آلودگی است برای محدود کردن آزادی خود را از نفت و گاز حفاری, سایت های, او گفت:. گاز طبیعی عمدتا از متان و آن را مستعد ابتلا به نشت از چاه. اساسا دو راه وجود دارد برای مقابله با این مشکل است. این اولین بار است که به سوزاندن گاز طبیعی است که تراوش می کند که تبدیل متان به دی اکسید کربن. دوم این است که پلاگین نشت.

شرکت ها می توانند نصب تجهیزات بازیابی است که اجازه می دهد تا آنها را برای جمع آوری گاز که در غیر این صورت چکه کردن. آنها پس از آن می تواند فروش این گاز کمک به جبران هزینه های تجهیزات. با یک برآورد نفت و گاز شرکت می تواند در کاهش آلودگی متان توسط 45 درصد در خالص هیچ هزینه.

با وجود این بسیاری از شرکت ها تمایلی به پرداخت هزینه برای بهبود تجهیزات. شرکت خواهد جای خود را صرف محدود سرمایه در حفاری های جدید سایت, برای مثال, که بازدهی بیشتر از بازده سرمایه گذاری در Shindell گفت: هر چند شیوه های متفاوت است.

بازیکنان بزرگ—از جمله شورون اکسون موبیل BP و Shell—در حال گام برداشتن به کلاه متان آلودگی در بخشی به خاک خود را داده است. اما شرکت های کوچکتر عامل نازکتر حاشیه سود کمتر انگیزه ای برای سرمایه گذاری در تجهیزات بازیابی. و coronavirus می تواند مشکل را بدتر می کند که شرکت ها در مواجهه با کاهش درآمد می تواند کمتر توجه به نشت. به همین دلیل طرفداران به نام برای تنظیم بیشتر بخش نفت و گاز.

“من فکر می کنم که در فوریت چرا که در سال های اخیر ما شاهد افزایش در تولید نفت و گاز” گفت: Devashree Saha, یک تحلیلگر سیاست در موسسه منابع جهانی. “افزایش نظارت و مقررات تولید نفت و گاز است و تنها راه برای رفتن در حال حاضر.”

متان سطوح بیشتر و یا کمتر مسطح از اواخر 1990s به اوایل 2000s. آنها شروع به افزایش پس از سال 2006 با حداقل در بخشی بیشتر حفاری نفت و گاز. اخیر خود سربازان ارتش را تهدید می کند اهداف پاریس مورد آب و هوا به عنوان دانشمندان را بر عهده داشتند که غلظت متان خواهد ماندن در سطح و سپس رها کردن زمانی که آنها پیش بینی شده که چگونه کشور را ملاقات آب و هوا خود را به اهداف. کارشناسان می گویند که کاهش انتشار گاز متان مورد نیاز است برای محدود کردن گرمایش در کوتاه مدت خرید بشریت مقدار زمان مورد نیاز برای انطباق با تغییر آب و هوا.

“شما منافع در دهه اول و یا دو که شما را به کاهش است. شما ببینید مردم کمتر مرگ ناشی از موج گرما. شما ببینید در کمتر طوفان قدرتمند و همه چیزهای است که می آید از تغییر آب و هوا” Shindell گفت. “تا زمانی که ما هنوز با استفاده از سوخت های فسیلی ما باید حداقل نمی تواند نشت مقدار زیادی و تعداد زیادی از متان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>