نشت متان پاک کردن برخی از مزایای آب و هوا از گاز

امریکا دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافته است به طور مداوم بیش از 15 سال گذشته در بخش بزرگی چون شرکت های برق باید تعویض زغال سنگ به گاز طبیعی. در حال حاضر به نظر می رسد که این شرکت2 کاهش ممکن است کوچکتر از آنچه قبلا تصور.

یک مطالعه اخیر توسط محیط زیست دفاع صندوق یافت که 3.7 درصد از گاز تولید شده در حوضه پرمین به بیرون درز به اتمسفر است. که به اندازه کافی برای پاک کردن گاز گلخانه ای فواید ترک زغال سنگ و گاز در کوتاه مدت.

“اولین چیزی که به می گویند که 3.7% تعداد واقعا جهش کردن صفحه” گفت: Daniel Raimi یک محقق در منابع برای آینده است. “این است که واقعا انتشار بالا نرخ. آن است که در عین حال یکی دیگر از شاخص که آمریکا نفت و گاز سیستم ساطع می کند بیش از زمان تخمین سازمان حفاظت محیط زیست نشان می دهد.”

این مطالعه توسط EDF مهم است در جبهه است. متان جزء اصلی گاز طبیعی تولید حدود نیمی از تولید گازهای گلخانه ای از زغال سنگ که سوخته اما آن را بسیار قوی تر گاز گلخانه ای که به بیرون درز به اتمسفر است.

دانشمندان از مدت ها تلاش به دقت اشاره کردن که چقدر متان منتشر شده به اتمسفر است. یک سری از مطالعات قبلی هماهنگ توسط EDF و صدها نفر از محققان دیگر نشان داد که آمریکا نفت و گاز سیستم به بیرون درز به طور متوسط 2.3 درصد از تمام گاز از آن تولید شده است. که حدود 60 درصد بیشتر از نشت رای گزارش شده توسط سازمان حفاظت محیط زیست در 1.4%.

تا همین اواخر پرمين حوضه شده بود یک قطعه گم شده از متان پازل. حوضه است که گسترش از غرب تگزاس به جنوب شرقی نیومکزیکو است که قلب تپنده نفت آمریکا پچ. پرمین در حال حاضر حدود 30 درصد از ایالات متحده تولید نفت و 10 درصد از گاز کشور را تولید می شود.

وسعت منطقه متان تولید گازهای گلخانه ای شده بود یک سوال باز است. EDF جدیدترین مطالعه با استفاده از یک ماهواره ای که توسط آژانس فضایی اروپا به جمع آوری داده ها در انتشار گاز متان از حوضه بین ماه مه سال 2018 به مارس 2019. به این نتیجه رسیدند که در چاه های پرمین شد نشت گاز کافی برای عرضه 7 میلیون خانه در تگزاس (Energywire, آوریل 23).

یافته است مكيدند. ایالات متحده دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش یافت و 12 درصد بین سال های 2005 و 2019 با توجه به ردیوم گروه مستقل شرکت مشاوره. بسیاری از آن کاهش رانده شد سبز امریکا قدرت گیاهان و رشد استفاده از گاز طبیعی در خاص است. وزارت انرژی تخمین می زند که زغال سنگ به گاز تعویض مسئول تقریبا دو سوم از کاهش تولید گازهای گلخانه ای از نیروگاه های بین سال های 2005 و 2018.

اما نرخ بالای انتشار گاز متان از حوضه مانند پرمين تضعیف گاز گلخانه ای را کاهش زمانی که شرکت های برق تعویض زغال سنگ به گاز است. قبلی EDF مطالعه به این نتیجه رسیدند که گاز سوخته برای تولید برق خود را از دست بدهد مزایای آب و هوا در کوتاه مدت نسبت به زغال سنگ که نشت رای در امتداد زنجیره تامین بیش از 2.7 درصد از تولید.

“وجود دارد هیچ نیازی نیست برای این آلودگی است. آن است که فقط به طور کامل غیر ضروری گفت:” استیو هامبورگ دانشمند ارشد برای EDF با توجه به تکنولوژی برای جلوگیری از نشت متان است که به طور گسترده ای در دسترس است.

EDF پیدا کردن همراه با هشدارهای. برای یک چیز, انتشار نرخ متفاوت است به طور گسترده ای توسط حوضه. گاز مانند مارسلوس و Haynesville تمایل به کاهش تولید گازهای گلخانه ای به دلیل شرکت در حال حفاری برای گاز. مدل کسب و کار خود متمرکز شده است در اطراف گرفتن و فروش متان—و نه اجازه آن را نشت به اتمسفر است.

داستان متفاوت است و در مناطق مانند Bakken و پرمين که در آن شرکت در حال جستجو برای نفت است. در این مناطق گاز یک محصول جانبی تولید نفت. اغلب شرکت های را انتخاب کنید برای سوزاندن گاز به اتمسفر یک عمل شناخته شده به عنوان خیره کننده به جای سرمایه گذاری در خطوط لوله و ایستگاه های کمپرسور و دیگر زیرساخت های مورد نیاز آن را ضبط.

مشکل این است که بخصوص در پرمین که در آن تولید نفت قدمت یک قرن و بسیاری از زیرساخت های گاز است و چکه کن.

کسانی که تفاوت معنی آب و هوا تاثیر از گاز طبیعی متفاوت است منطقه گفت: Arvind Ravikumar استاد مهندسی انرژی در هریسبورگ دانشگاه که مطالعات تولید گازهای گلخانه ای از بخش نفت و گاز. گاز از مارسلوس در شمال شرقی ایالات متحده به احتمال زیاد دارای یک کوچکتر تاثیر بر آب و هوا از گاز از پرمين.

“هنگامی که ما فکر می کنم در مورد مزایای استفاده از گاز ما معمولا بحث در میانگین ملی است. من فکر می کنم که ماسک بسیاری از تفاوت های ظریف در این موضوع” Ravikumar گفت. “حوزه وجود دارد که در آن انتشار گاز متان یک مشکل واقعی در حالی که حوزه وجود دارد که در آن آن را به عنوان بسیار مشکل است.”

این تحلیل توسط سازمان حفاظت محیط زیست و EDF متفاوت در جهات مهم است. فدرال انتشار پیش بینی بر اساس “پایین به بالا” رویکرد که متکی بر برآورد چقدر نفت و تجهیزات گاز نشت در طول زمان است.

مقایسه آب و هوا تاثیر متان و CO2 نیز دشوار است. متان است نسبتا کوتاه و گاز و ماندن در جو برای تقریبا یک دهه در حالی که دی اکسید کربن در جو برای صدها سال. در شرایط عملی است که به معنی تولید برق از گاز می تواند بیشتر به محیط زیست در کوتاه مدت از ذغال سنگ در کوتاه مدت اگر نشت نرخ بالا هستند اما تاثیر کمتر در دراز مدت است.

تفاوت مرکزی به این صنعت انتقاد از EDF پژوهش است.

انرژی در عمق یک پروژه مستقل انجمن نفت آمریکا به زیر سوال EDF استفاده از “تکنولوژی پتانسیل گرمایش” (TWP) محیط زیست گروه متریک برای اندازه گیری آب و هوا تاثیر یک تکنولوژی را در مقابل دیگری. پتانسیل گرمایش جهانی بیشتر مورد استفاده متریک برای ارزیابی یک گاز و آب و هوا تاثیر اقدامات اثر یک پالس از انتشار گازهای گلخانه ای بیش از 100 سال.

نیکول Jacobs سخنگوی انرژی در عمق با اشاره به دیگر همسالان بررسی مطالعات که نشت نرخ بین 5-9 درصد مورد نیاز برای خنثی کردن گاز را استفاده بیش از زغال سنگ است.

“EDF استفاده از TWP است outlier در جامعه علمی به حدی که من فکر نمی کنم آن را حتی یک گزینه در دسترس در [ارزیابی چرخه عمر] محاسبه نرم افزار” جاکوبز گفت: در یک ایمیل.

هامبورگ به EDF دانشمند نامیده می شود که بحث الکی. EDF روش با استفاده از همان ورودی به عنوان پتانسیل گرمایش جهانی, اما آن را در نظر انتشار گازهای گلخانه ای بر اساس مداوم منعکس کننده دنیای واقعی شرایط. استدلال در مورد زمان قاب چشم پوشی از یک نکته ی مهم تر است, او گفت:.

“کلید نشت است نه ذاتی” هامبورگ گفت. “ما باید تمام توانایی و فن آوری به منظور کاهش آن تا کنون بیش از یک منظور از قدر. این اجتناب ناپذیر است. وجود دارد هزینه-استراتژی های موثر برای انجام آن است. آن را مورد توجه و سرمایه گذاری لازم است.”

صنعت نفت و گاز است و به دنبال کاهش تولید گازهای گلخانه ای مرتبط با گاز یک رئیس در نقطه فروش در سال های اخیر است. در روز زمین در این سال موسسه نفت آمریکا قرار داده و از آزادی مطبوعات شعار آمریکا کاهش انتشار آلاینده های تولید شده توسط گاز. آن را با عنوان با سال 2013 نقل قول از رئیس جمهور سابق اوباما گفت که “گاز بوم منجر به پاک کننده قدرت است.”

صنعت است که با قرار دادن تاکید بیشتر بر متان کاهش. دوازده شرکت ها از جمله BP PLC Exxon Mobil Corp و Royal Dutch Shell PLC به تاسیس بیش از 1 میلیارد دلار سرمایه گذاری صندوق برای کمک به محدود کردن انتشار گاز متان. این گروه به نام نفت و گاز آب و هوا ابتکار گزارش کاهش متان شدت از تولید 9 درصد در سال 2018 است.

“کاهش متان شدت از نفت و گاز تولید گازهای گلخانه ای نزدیک به صفر است و از اولویت های کلیدی برای OGCI,” Julien پرز این گروه معاون رئیس جمهور از سیاست و استراتژی در بیانیه ای گفت. “همین دلیل است که شرکت های عضو تصمیم به رهبری صنعت در تنظیم یک استاندارد است که می تواند اطمینان حاصل شود که گاز می تواند نقش مهمی در کاهش تولید گازهای گلخانه ای در حال حاضر به عنوان آن را جایگزین زغال سنگ و به طور فزاینده ای با پشتیبانی از انرژیهای تجدید پذیر—و در دراز مدت به عنوان آن را قادر می سازد تا ظهور صفر-کربن هیدروژن اقتصاد است.”

Raimi از منابع برای آینده گفت که سوزاندن گاز به جای زغال سنگ به احتمال زیاد سود خالص به آب و هوا.

اما او اشاره کرد که در مقایسه نادیده گسترده تر نقطه: تولید برق حدود یک سوم از کل مصرف گاز. ظهور شکستگی هیدرولیکی و حفاری افقی به راه انداخته است یک موج ارزان نفت و گاز در طی روزهای اخیر و افزایش مصرف از هر دو سوخت, او گفت:.

سال گذشته ایالات متحده تولید گازهای گلخانه ای از گاز طبیعی بیش از حد گازهای گلخانه ای از زغال سنگ (Climatewireدسامبر. 9, 2019).

“این جایی است که من بیشتر نگران از دست دادن مزایای استفاده از زغال سنگ به گاز تغییر را تشویق می کند که به دلیل افزایش مصرف” Raimi گفت. “مجموعه ای از پیشرفت های فن آوری در این صنعت افزایش تولید گازهای گلخانه ای در کل حتی اگر ما کاهش انتشار گازهای گلخانه ای در بخش برق.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>