انتشار گاز متان از نفت و گاز ممکن است به طور قابل توجهی دست کم گرفت

صنعت سوخت فسیلی ممکن است مسئول یک مقدار سهم بیشتری از جهان را در انتشار گاز متان از آنچه قبلا تخمین زده می شود با توجه به تحقیقات جدید است که می تواند تشدید ضرورت اطراف مهار قوی گاز از تولید نفت و گاز.

پژوهش منتشر شده دیروز در مجله Nature, کنکاش در منابع “فسیلی” انتشار گاز متان یا گاز متان است که می آید از زمین زمین شناسی سازند. دو راه اصلی وجود دارد فسیلی متان می تواند به اتمسفر منتشر—فعالیت های انسانی از سوخت های فسیلی تولید و یا فرآیندهای طبیعی از جمله انتشار آهسته گاز از گل آتشفشان یا زیراب متان تراوش می کند.

اخیر موجودی قرار داده شده اند تولید گازهای گلخانه ای از منابع طبیعی در حدود 40 میلیون به 60 میلیون تن متان در هر سال. اما این مطالعه جدید نشان می دهد این تخمین ها بیش از حد بالا است. در بسیاری از منابع طبیعی ممکن است کمک حدود 5 میلیون تن در یک سال داده شده و بیشتر شبیه به 1.5 میلیون تن در سال به طور متوسط.

محققان به رهبری بنیامین Hmiel از دانشگاه روچستر در زمان یک رویکرد متفاوت به خود را تخمین می زند. به جای اضافه کردن برآورد انتشار گازهای گلخانه ای از فردی منابع—آنچه شناخته شده به عنوان “پایین به بالا” رویکرد—آنها به جای اندازه گیری متان در داخل آستین یخ منجمد نمونه برگرفته از یک سایت در گرینلند.

یخ آنها نمونه برداری شده است که چند صد سال — بیش از حد قدیمی برای هر تولید گازهای گلخانه ای از صنعت سوخت فسیلی. این بدان معناست که تمام فسیلی متان حفظ شده داخل یخ می آید از منابع طبیعی. آنها همچنین در مقایسه این اندازه گیری با قطب جنوب نمونه از اطراف همان دوره زمانی.

نتایج نشان می دهد که محققان بوده است غلو انتشار گاز متان از منابع طبیعی.

این مطالعه جدید نشان می دهد که اگر کمتر متان تولید شده از منابع طبیعی و سپس تولید گازهای گلخانه ای از صنعت سوخت فسیلی باید بالاتر از گذشته مشکوک است. نویسندگان نشان می دهد که این تخمین ها می تواند منطقی تجدید نظر به سمت بالا در حدود 40 درصد است.

اگر که مورد سپس مطالعه در واقع ممکن است نشان می دهد یک فرصت برای معنی دار تر اقدام برای مبارزه با تغییر آب و هوا با کاهش انسانی ناشی از انتشار گاز متان. متان قدرتمند گاز گلخانه ای — آن است که بسیار کوتاه تر عمر در جو از دی اکسید کربن اما بسیار بیشتر پتانسیل گرمایش در حالی که آن را طول می کشد.

“قرار دادن سختگیرانه تر متان انتشار قوانین و مقررات در صنعت سوخت فسیلی را باید از این پتانسیل برای آینده کاهش گرمایش جهانی تا حدی بزرگتر از آنچه قبلا فکر می کردم گفت:” منجر نویسنده Hmiel در بیانیه ای.

همه دانشمندان موافق با این نتیجه گیری. Daniel Jacob یک دانشگاه هاروارد جوی شیمیدان و متان کارشناس معتقد است که مطالعه لزوما نشان می دهد که سوخت های فسیلی تخمین می زند باید بالاتر است.

او موافق است که برآورد از تولید گازهای گلخانه ای قبلا بیش از حد بالا است و تحقیقات جدید نشان می دهد که آنها باید تجدید نظر رو به پایین. اما او نشان می دهد که این می تواند به معنای مجموع فسیلی گاز متان تولید گازهای گلخانه ای کمتر از آنچه قبلا تصور نیست که سوختهای فسیلی باید بالاتر است.

گذشته از این نقد او می گوید: این مطالعه ارائه برخی از یافته های قابل توجه. یعقوب به کار کرده است در برآوردهای جهانی کربن بودجه از جمله میزان کل متان در جو و منابع ممکن است. او می گوید که قبل برآورد بالاتر از انتشار گاز متان هرگز متناسب به بودجه.

“این بسیار مهم است که آنها را پایین آورده برآورد طبیعی geogenic منابع و آنها این بسیار قانع کننده راه” یعقوب گفت: E&E News.

به طور کلی جهانی متان بودجه است که اغلب یک منبع از سردرگمی و بحث در میان دانشمندان است. جوی اندازه گیری نشان می دهد که غلظت متان در هوا به طور پیوسته افزایش طول قرن 20 وارد کردن به طور خلاصه در حدود سال 2000 و سپس به طور ناگهانی سر به فلک کشید در سال 2007.

دانشمندان نتوانسته اند به توافق برسند دقیق منبع سنبله. در علاوه بر این به زمین شناسی متان تراوش می کند و فعالیت از صنعت سوخت فسیلی متان نیز تولید شده توسط منابع بیولوژیکی مثل دام, تالاب و ذوب پرمافراست.

هنوز هم در میان این بحث وجود دارد شواهد اخیر نشان می دهد که انتشار گاز متان از صنعت سوخت فسیلی در واقع بالاتر از آنچه قبلا تصور.

منطقه ای برخی مطالعات پیشنهاد کرده اند که انتشار گاز متان از تولید نفت و گاز هستند و در واقع بالاتر از سازمان حفاظت محیط زیست را موجودی را نشان می دهد. تحقیقات دیگر نشان داده است که بیشتر متان می تواند از ریختن محیط های شهری—به طور بالقوه از نشت لوله ها—از دولت برآوردها نشان می دهد.

یکی از قابل توجه مطالعه در سال 2018 تخمین زده است که انتشار گاز متان از نفت و گاز در زنجیره تامین می تواند تا حد 60 درصد بالاتر از سطح برآورد شده در سازمان حفاظت محیط زیست روبرو است.

مهار انتشار گاز متان از منابع انسانی ارائه فرصت دیگری برای آب و هوا اقدام کارشناسان می گویند—به خصوص اگر این تولید گازهای گلخانه ای بالاتر از آنچه قبلا مشکوک.

“من نمی خواهم به دریافت بیش از حد نا امید کننده در این به این دلیل من داده شده و به مفهوم مثبت: بسیاری از متان تولید گازهای گلخانه ای انسانی هستند بنابراین ما باید بیشتر کنترل” گفت: Hmiel. “اگر ما می تواند به کاهش تولید گازهای گلخانه ای, آن را به بیش از یک اثر است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im