نرم افزار پیام منتشر چهره مات ابزار برای نگه داشتن معترضان امن

مات چهره

رمزگذاری نرم افزار پیام سیگنال اعلام کرده است یک ابزار جدید است که اجازه می دهد تا کاربران به تیرگی چهره در عکس های ارسال شده به برنامه از اندروید و iOS.

اعلام می آید در حمایت از سیاه و سفید زندگی می کند موضوع اعتراض شده است که اتفاق می افتد در سراسر جهان است.

“در سیگنال ما از افرادی که رفته اند به خیابان ها صدای خود را شنیده” سیگنال بنیانگذاران Moxie Marlinspike نوشت: در یک به روز رسانی رسمی.

“یکی از فوری ترین چیزی که روشن به نظر می رسد: 2020 بسیار خوب است, سال خود را پوشش چهره” Marlinspike افزود: با اشاره به این واقعیت است که ماسک را نیز تبدیل به امری عادی در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

حفاظت از هویت

این قابلیت اجازه می دهد تا کاربران را به تار چهره با بهره برداری از یک “Blur” نماد. این برنامه همچنین می تواند به صورت دستی تاری دیگر قطعات از تصویر.

نظارت داخلی تبدیل شده است با فشار دادن یک موضوع به عنوان معترضان به خیابان آمدند و پلیس مبارزه با نمایش تکان دهنده از خشونت. این خبر پس از گارد ملی و اجرای قانون پیدا شد به پرواز نظارت هواپیماهای فوق معترضان در اوایل این هفته.

جلوگیری از شکاف

با وجود این به خوبی معنای حرکت مات متوقف نخواهد شد دوربین های مدار بسته پلیس دوربین بدن و عکاسان مطبوعات را نیز خلق تصاویر به عنوان آستانه اشاره می کند.

آن نقطه از دست رفته نیست در سیگنال. این شرکت در حال حاضر به دنبال برای توزیع “همه کاره پوشش صورت به جامعه رایگان” با توجه به به روز رسانی.

تعداد رکورد جدید کاربران شده اند سیل به سیگنال با خیال راحت و ایمن نگه داشتن در تماس پس از اعتراض.

ادامه مطلب: سیگنال, اعلام کرد چهره جدید-تاری ابزار برای اندروید و iOS [آستانه]

بیشتر در نظارت: پلیس در حال استفاده نظامی هواپیماهای جاسوسی برای نظارت BLM معترضان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de