ذوب یخ در قطب جنوب نشان می دهد جدید ناشناخته جزیره

با اشاره به سمت جنوب امریکا مانند یک یخ های قطب جنوب شبه جزیره یکی از سریع ترین و گرم شدن مناطق روی زمین است. شبه جزیره عمده ترین یخچالهای طبیعی — این Thwaites, یخچال و کاج جزیره یخچال — در حال عقب نشینی به سمت خشکی سریع تر از یخ جدید می توانید فرم chipping دور در قاره سواحل کمی بیشتر در هر سال است.

این هفته تمام است که ذوب یخ در پشت سمت چپ تعجب است که می تواند تغییر نقشه منطقه به طور دائم: ناشناخته جزیره طولانی دفن شده در یخ اما در نهایت قابل مشاهده بالاتر از سطح دریا برای اولین بار.

محققان بین المللی Thwaites, یخچال دریایی پروژه تحقیقاتی کشف این جزیره در اوایل این هفته در حالی که قایقرانی در سواحل این جزیره کاج یخچال یخ قفسه. این جزیره کوچک است که تنها در مورد 1,150 فوت (350 متر) و بیشتر تحت پوشش در یخ اما از دریا افزایش می یابد با یک لایه از سنگ قهوه ای مجزا از اطراف آن یخچال های طبیعی و کوه های یخ.

پس از ساخت یک مختصر ریزش زمین, محققان تایید کرد که این جزیره ساخته شده است آتشفشانی گرانیت و حتی میزبان چند resident مهر و موم. با توجه به سفر عضو جیمز Marschalek دانشجوی دکتری در کالج امپریال لندن وجود دارد هیچ سنگی بقوم مثل این قابل مشاهده برای بیش از 40 مایل (65 کیلومتر) در هر جهت.

مرتبط: دانشمندان در قطب جنوب در حال مسابقه برای کشف کردن که چرا این غول یخچال های طبیعی در حال ذوب شدن بسیار سریع

محققان آزمایشی به نام نا معلوم بقوم Sif جزیره پس از یک نورس الهه در ارتباط با زمین است.

هیجان انگیز به عنوان کشف این جزیره ناگهانی ظاهر تقریبا قطعا اثر مستقیم از گسترده یخبندان ذوب شدن تبدیل شده است که به طور معمول در قطب جنوب در دهه گذشته سارا شل, یک عضو از سفر و مدرسه راهنمایی معلم علوم در بروکلین نیویورک نوشت: در یک پست وبلاگ.

“در ابتدا ما فکر کردیم شاید یک کوه یخ تبدیل شده بود تسلیم در بقوم سال پیش و پس از آن ذوب شده به اندازه کافی برای افشای اساسی راک” شل نوشت: Feb. 26. “اما در حال حاضر ما فکر می کنیم که یخ در این جزیره یک بار بخشی از کاج جزیره یخچال یخ قفسه یک میدان عظیم از یخ شناور است که گسترش ظاهری به اقیانوس از لبه یخچال.”

با استفاده از تصاویر ماهواره ای از Google Earth اعزامی عضو پیتر نف ساخته مرور زمان مدل نشان میدهد که چگونه یخ قفسه ثابت عقب نشینی از سال 2011 چپ Sif جزیره جدا شده و به تنهایی در کاج جزیره خلیج. از بالا دسته علف و غیره از یخ به نظر می رسد فقط یکی دیگر از تنهایی یخ. در حال حاضر که آن جزیره وضعیت تایید شده است بیشتر مطالعه Sif می تواند نشان می دهد که چگونه این منطقه صخره ای کوچک ادامه خواهد داد و در پاسخ به تغییر آب و هوا.

این احتمال وجود دارد که این جزیره پدید آمده ناشی از یک فرآیند به نام یخبندان دوباره بجای اول برگشتن, Lindsay Prothro یک یخبندان زمین شناس در Texas A&M University-کورپس کریستی بود که درگیر با این سفر گفت: Nature.com. زمانی که یخبندان یخ ذوب می شود آن را تسکین می دهد فشار بر روی زمینه ای قاره اروپا در پاسخ به این قاره ممکن است “جهش” و یا افزایش بالاتر از آن را قبلا بود. این معلوم نیست که آیا دوباره بجای اول برگشتن عجله و یا کاهش می یابد و نرخ که در آن قفسه های یخ شکستن از هم جدا — امیدوارم بیشتر مطالعه Sif جزیره می تواند به ارائه برخی از سرنخ.

تیم اعزامی با توجه به پایان روز 25 مارس. پس از آن تجزیه و تحلیل کامل از Sif جزیره راک نمونه می توانید شروع.

در اصل منتشر شده در Live علم.

پیشنهاد: صرفه جویی حداقل 53% با ما آخرین مجله معامله!

با چشمگیر اجزا تصاویر نشان می دهد که چگونه همه چیز تابع و مدل عکاسی جهان الهام بخش ترین عینک چگونه کار می کند نشان دهنده اوج جذاب, واقعی, بازی سرگرم کننده برای یک جریان اصلی مخاطبان مشتاق به نگه دارید تا با آخرین تکنولوژی و قابل توجه ترین پدیده در این سیاره و فراتر از آن. نوشته شده و ارائه شده در یک سبک است که باعث می شود حتی پیچیده ترین موضوعات جالب و آسان به درک چگونه کار می کند لذت می برد توسط خوانندگان از همه سنین.
مشاهده معامله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im