دیدار مجازی, انیمه, واژن ترین اینترنت سمی مردان با وسواس

Waifu بچه ها

در اوایل این ماه, مجازی, انیمه با الهام از آواتار و نام ملودی شروع به میزبانی صریح livestreams — یک کارتونی تفریح چگونه بسیاری از بزرگسالان هنرمندان و کارگران جنسی را آنلاین پول است.

از آن پس سیمی گزارش می دهد که Projekt ملودی شده انباشته پس از نزدیک به 20 ، 000 طرفداران هیجان زده در بزرگسالان جریان سایت Chaturbate و حتی بزرگتر مخاطبان در رسانه های اجتماعی. در حالی که برخی از کسانی که پیروان ممکن است در کل Projekt ملودی را به خود جلب کرده ناگوار برخی از گوشه و کنار اینترنت و دیجیتال, استرپتیزر طرفداران در حال ارسال نفرت چیز در مورد واقعی زندگی زنان در میان است.

فدورا اوج

بخش قابل توجهی از Projekt ملودی ساخته شده است incels: یک virulently misogynistic خرده فرهنگ از مردان بر این باورند که زنان به آنها مدیون نعمت جنسی به عنوان یک حق.

که جامعه Projekt ملودی است یک نگاه اجمالی از یک تکنو-تخیلی آینده. این یکی که در آن زنان در حال جایگزین دیجیتال نهادهای موجود به صراحت و به طور انحصاری برای لذت جنسی خود را. و در حال حاضر incels در حال گرفتن به رسانه های اجتماعی سیمی گزارش به gleefully باش و آزار و اذیت زنان نه به عنوان مشتاق در آینده.

اتاق خصوصی

در حالی که آن را سخت به تصور آینده ای که در آن دیجیتال آواتار مانند Projekt ملودی جایگزین بشری کارگران جنسی این احتمال وجود دارد که ملودی — و اجتناب ناپذیر کشت از مقلدان — تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای رایج در آینده است.

“او تجدید نظر به بسیاری از گروه های مختلف [از جمله] جوامع آنلاین است که به لحاظ سیاسی تکیه راست. هر چند که تصویر را ممکن است یکی فرض کنیم که طرفداران خود را در حال تمام incels که واقعا درست نیست” یک Projekt ملودی subreddit مدیر گفت: سیمی. “بله آنها را تشکیل می دهند بخش قابل توجهی از fanbase.”

ادامه مطلب: آیا طرفداران کارتون های پورنو, ستاره نفرت (واقعی) ، [سیمی]

بیشتر در digisexuals: انجمن محققان: برای بسیاری مجازی عاشقان را جایگزین انسان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im