دیدار با نفر دوم — تا کنون — به درمان HIV

یک داستان جالب در نیویورک تایمز پروفایل آدم Castillejo دوم-تا کنون فرد به درمان اچ آی وی است.

“این یک موقعیت منحصر به فرد به منحصر به فرد و بسیار فروتنی موقعیت,” او گفت:. “من می خواهم به یک سفیر امید.”

در ماه مارس گذشته پزشکان اعلام کردند که درمان یک pseudonymous بیمار HIV با استفاده از پیوند مغز استخوان از اهدا کننده با یک جهش غیر معمول ساخته شده است که آنها مقاوم به ویروس مرگبار است.

Castillejo اگر چه صبر کردم تا به حال به جلو آمده و با نام واقعی او.

یکی از دلایلی که با توجه به زماناست که پزشکان او نه کاملا به عنوان متقاعد به عنوان رسانه های خبری سال گذشته که او HIV بود واقعا درمان حداقل در ابتدا. محققان تلاش کرده اند برای از بین بردن HIV در بسیاری از بیماران اما تنها موفق شد یک بار قبل از در سال 2008. در Castillejo مورد کاغذ اشاره کرد و پزشکان در ابتدا با استفاده از کلمه “بهبودی” به جای “درمان است.”

شایان ذکر است که این روش نیست و به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به عملی برای بسیاری از بیماران است. Castillejo تنها واجد شرایط از آنجا که او تا به حال لنفوم در علاوه بر این به HIV و همسان با یک اهدا کننده.

و روند بهبود را در برابر‘ گفتن بود مطلقا مجازات. Castillejo از دست داده و تقریبا 70 پوند و ماند در بیمارستان برای ماه در حالی که او در مبارزه با عفونت زخم و پیگیری عملیات.

اما در حال حاضر که آن را واضح تر که HIV است دور ماندن او virologist در یک مصاحبه جدید با زمان, آیا در نهایت استفاده از کلمه “درمان” — Castillejo تصمیم گرفته است به صحبت می کنند به منظور ارائه امیدوارم برای سایر بیماران که به احساس به عنوان اینکه آنها در حال اجرا از امید.

“من تلاش ذهنی” او از زندگی اش گفت او پس از دریافت لنفوم تشخیص است. “من سعی می کنم به نگاه در سمت روشن اما روشنایی محو شد.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>