دیدار با 17 ساله که کشف یک سیاره بیگانه: Q&A با دانش آموز دبیرستان گرگ Cukier

17 ساله و دانش آموز دبیرستان گرگ Cukier یک کشف بزرگ در روز سوم از ناسا کارآموزی, زمانی که او متوجه نشانه های ثبتشده از دور سیاره در مدار دو ستاره.

Cukier شد و مشاهده داده ها از exoplanet TOI 1338 b, a زحل-حجم گاز سیاره که در سفر circumbinary مدار و یا در اطراف دو ستاره از 1300 سال نوری از خورشید ما در صورت فلکی Pictor. Cukier کشف این سیاره با استفاده از داده های ناسا را Transiting Exoplanet Survey Satellite (تس) است که وظیفه تشخیص سیارات دور توسط لکه بینی که نور را از خود ستارگان پدر و مادر کم نور به عنوان سیارات فراخورشیدی سفر در مقابل ستاره به عنوان دیده می شود از چشم انداز ما است. دانش آموز مشاهدات علامت برای تشخیص یک سیاره در اطراف دو ستاره با استفاده از تس داده است.

Space.com تا به حال فرصتی برای مصاحبه Cukier و او را بشنود به اشتراک گذاری این داستان فوق العاده است. در صحبت با Space.com نوجوان نیز باز مورد توجه رسانه ها ساخته شده او را احساس می کنم و همچنین به عنوان چگونه جوان بنیادی (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی) علاقه مندان می توانند از طریق فشار به “noes” تا زمانی که آنها یک “بله.”

مرتبط با: ناسا تس exoplanet-شکار ماموریت در تصاویر

Space.com: آیا شما همیشه مجذوب شده است با علم نجوم یا علم به طور کلی ؟

گرگ Cukier: من احتمالا همیشه علاقه مند به علم است. مادر من است که آموزش به عنوان یک زمین شناس. او گذشت او که با عشق علم را به من … زمانی که من در مدرسه هر زمان که ما را در یک هواپیما به جایی بروید, مادر من می خواهم به من یک مجله علمی به عنوان خوانده شده و من فکر می کنم خواندن آن کمک بستم من علاقه و حتی بیشتر در علم و به ویژه علم نجوم. و [علم] فقط از نوع همیشه برای من جالب بوده است.

Space.com: چه نوع از علم مجلات بودند شما خواندن است ؟

Cukier: من فکر می کنم معمولا مانند یک علمی آمریکا و گهگاه, National Geographic. [من تکیه بیشتر] به سمت sciency مقالات در آن است.

Space.com: هنگامی که شما می دانید که شما می خواهید به درخواست برای ناسا کارآموزی? می تواند شما را توصیف کمی از آنچه را که آنها پیشنهاد به شما برای انجام کارآموزی?

Cukier: به عنوان بخشی از مدرسه, من امضا علوم تحقیقات برنامه که در واقع فراهم می کند یک ساختار پشتیبانی برای کودکان و نوجوانان علاقه مند به انجام تحقیقات برای پیدا کردن یک مربی به منظور شروع به انجام تحقیقات است. بنابراین به عنوان بخشی از این برنامه دانش آموزان ملزم به پیدا کردن یک مربی مانند یک واقعی آموزش دیده دانشمند یا مهندس در این زمینه است که آنها علاقه مند به ارائه یک پروژه و کمک به آنها را از طریق آن.

بنابراین به منظور ادامه در این برنامه برای انجام تحقیقات من ارسال ایمیل به محققان مختلف در این زمینه من [علاقه] در سراسر کشور و در نهایت من پیدا کردم کسی که من با اشاره به راوی [Kopparapu تحقیقات دانشمند در NASA Goddard Space Flight Center] بود که مربی من را برای تابستان 2018 در ناسا. و سپس در تابستان گذشته من دعوت شد اما راوی به حال سفر دیگر مسائل او تا به حال به انجام. بنابراین من با Veselin Kostov [دانشمند محقق در ناسا GSFC, SETI Institute] در تابستان گذشته [که] هدف این بود برای پیدا کردن یکی از این سیارات است. و ما فقط اتفاق افتاده است برای پیدا کردن یکی بسیار به سرعت.

این آمیزه ای از آسمان جنوب ترکیبی از 208 تصاویر گرفته شده توسط ناسا Transiting Exoplanet Survey Satellite طول سال اول خود را از علم ، قابل مشاهده در این تصویر کهکشان راه شیری, the Orion Nebula (در بالا) و بزرگ Magellanic Cloud (در مرکز). (اعتبار تصویر: ناسا/MIT/تس/اتان Kruse/USRA)

Space.com: شما می توانید کمی بیشتر در مورد چگونه دبیرستان برنامه نظارت منجر به ناسا کارآموزی? آیا یکی از سرپرستان خود را در دبیرستان باید یک لیست از مخاطبین? هنگامی که شما می گویند “در میدان” آیا شما معنی ستاره شناسی و یا یک علاقه خاص (مانند exoplanet مطالعات) در نجوم ؟

Cukier: من به طور خاص به دنبال به سمت astrobiology. معلمان من نمی باید یک لیست. آنها فقط به حال آگاهی از آنچه که دانش آموزان دیگر در گذشته [انجام داده بود] که مشغول به کار و نحوه صحیح ارسال ایمیل و…. و همچنین چگونه به خواندن مقالات علمی [که] لازم به منظور درک این زمینه است.

Space.com: بنابراین شما نگاه برای افرادی که کارشناسان در astrobiology و سپس شما به آنها چیست ؟

Cukier: بله. بنابراین من در واقع بر روی من [جستجو] یک لیست از دریافت کنندگان کمک مالی با تمام ایمیل های خود را. این چیزی است که من استفاده می شود به عنوان یک نقطه شروع است.

Space.com: و چنین است پس چگونه بود که برای اولین بار کارآموزی (2018 کارآموزی) متفاوت از یکی از شما آیا سال بعد از آن ؟

Cukier: 2018 کارآموزی بیشتر نظری بود astronomy; پس از آن [درگیر] تلاش برای محاسبه گلدیلاک و یا قابل سکونت منطقه اطراف دودویی سیستم های ستاره ای. بنابراین من به روز رسانی آب و هوا مدل که راوی Kopparapu من مربی در حال حاضر استفاده می شود به منظور توسعه تک ستاره قابل سکونت در مناطق. و از طریق به روز رسانی است که مدل من قادر به استفاده از آن برای محاسبه یک منطقه قابل سکونت برای سیاره در مدار دو ستاره.

Space.com: نور منحنی از ستاره ها و سیستم های ستاره شیب زمانی که وجود دارد این است که حمل و نقل یک سیاره و یا کوچکتر ، می تواند شما را توصیف آنچه در آن بود [بود] در مورد این منحنی نوری که توجه شما را ؟

Cukier: من به دنبال یک circumbinary سیاره است. هنگامی که ما یک باینری ستاره و برخی از سیاره در اطراف آن ستاره به طور کلی نمایشگاه (اگر این سیاره چنین است که ما را قادر به تشخیص آن) پدیده ای به نام گرفتی دودویی. بنابراین چه چیزی است که این سری از متناوب یا به طور کلی متناوب نرخهای [در منحنی نوری].

هنگامی که نور از ستاره بزرگ مسدود شده توسط نور از ستاره های کوچک وجود دارد زیادی شیب. و هنگامی که ستاره های کوچک مسدود شده توسط ستاره بزرگ وجود دارد یک شیب. پس [در هنگام نیز وجود دارد] یک سیاره ما به طور کلی نگاه کنید به حمل و نقل هنگامی که این سیاره بلوک برخی از ستاره بزرگ نور. بنابراین این سیاره حمل و نقل می تواند به طور شگفت انگیزی شبیه به ثانویه گرفتگی به دلیل آن یک چیز کوچک مسدود کردن مانند یک ستاره درخشان … آنها می تواند گاهی اوقات نگاه مشابه و آنها را در این مورد.

من به دنبال اطلاعات از سیاره شکارچیان تس شهروند پروژه های علمی و … آن را یک پروژه که در آن مردم عادی قادر به ورود به کامپیوتر خود را از خانه و به دانشمندان کمک کند پیدا کردن سیارات و طبقه بندی سیستم های ستاره ای که تس رعایت شده.

این انیمیشن نشان می دهد که حمل و نقل. یک سیاره می تواند باعث یک شیب در مشاهده روشنایی یک ستاره با عبور از مقابل ستاره از زمین را به چشم انداز. (اعتبار تصویر: NASA Goddard Space Flight Center)

من به دنبال از طریق همه چیز را که یک شهروند دانشمند — هر شهروند دانشمند — تا به حال پرچم به عنوان یک eclipsing binary … پس از رفتن را از طریق این سود از آن باریک[ing پایین] من در زمینه جستجو به تنها دو-سیستم های ستاره ای یا به طور کلی دو سیستم ستاره. ممکن است وجود دارد یک زن و شوهر از مثبت کاذب در آن وجود دارد, اما این واقعا مهم نیست.

اما وجود دارد یک تجارت است که در آن تنها یک بخش کوچک از داده ها در یک بار به دانشمندان شهروند و بنابراین من تنها قادر به دیدن بخش کوچکی از داده ها را از هر ستاره. تا زمانی که من تصادفا نور منحنی از آنچه که بعدها به نام TOI 1338 من تو را دیدم یک تالار اصلی گرفتگی و تقریبا بلافاصله پس از مانند یک یا دو روز [بعد] — وجود یک شیب که من فکر کردم ثانویه گرفتگی…

و زمانی که من در تمام داده ها برای سیستم پیش بینی محل ثانویه گرفتگی شد که در آن کوچک و شیب بر روی داده های من به دنبال بود. حدود چهار روز بعد.

بنابراین این واقعیت است که کوچک غوطه من دیدم در داده ها مطابقت ندارد پیش بینی [غوطه] بر اساس تمام داده ها بدان معنی است که آنچه که من به دنبال بود به احتمال بسیار زیاد نمی ثانویه گرفتگی. این چیزی بود که خیلی جالب تر از آن, و آن را تبدیل به یک سیاره است.

Space.com: هنگامی که شما ساخته شده تحقق این چه بود که گام بعدی چیست ؟

Cukier: گام بعدی من بود آن را به من مربی توجه. پس از آن در روز 3 من کارآموزی در مورد روز 1 [یا] 2 روز در واقع به دنبال از طریق داده و بنابراین من فقط رفتن را از طریق ضعیف همه چیز را که نگاه تا حدودی جالب است. بنابراین من تا به حال یک صفحه گسترده از حدود 100 اهداف مختلف که استادم [Kostov] و من بعدها از طریق نگاه. اما این یکی به مراتب جالب ترین هدف است.

وجود دارد حدود 10 ستاره در کنار آن بر من گسترده.

من به دنبال از طریق داده ها با Veselin و ما متوجه شدیم که یکی دیگر از حمل و نقل … یکی دیگر از شیب در داده ها. و سپس ما نگاه حتی بیشتر در نسخه کامل از داده ها از ستاره ها و ما متوجه سوم حمل و نقل.

بنابراین داشتن سه گذر بود که به اندازه کافی به منظور در واقع گمان آن را شایسته مطالعه بیشتر, چرا که ما قادر به در واقع پیش بینی و یا منطقی به دست آوردن اعتماد به نفس خاموش سه چیز است.

مرتبط با: ناسا exoplanet-شکار تس تلسکوپ فضایی moonlights در مطالعه ستاره

یک هنرمند تصویر نشان می دهد که مفهوم تس ماموریت. (اعتبار تصویر: MIT)

Space.com: بحث من در مورد تجربه از اینکه بخشی از این مکان های بسیار محبوب علمی اخبار داستان.

Cukier: آن را کمی تهدید آمیز است. و طاقت فرسا است. این نوع از عجیب و غریب. من به فروشگاه رفت روز دیگر و صندوقدار از من پرسید “شما در اخبار?” و [فرمود]: “بله من بود!” که یک ارز انتظار من … من هرگز انتظار می رود آن را به دریافت این بزرگ است. من فقط انتظار نداشتم که به رسمیت شناخته شده به عنوان “اوه شما تا به حال صورت خود را بر روی اخبار است.”

Space.com: شما مشترک این احساسات با یکی از مربیان خود را در ناسا و یا پدر و مادر خود را? به نظر می رسد مانند چیزی است که بسیار غیر معمول برای یک فرد جوان در اخبار به عنوان اغلب به عنوان شما.

Cukier: آره ما همه نوع شگفت زده و غرق در چه مقدار از این بوده است ، اما آن را خوب است برای توسعه علم و آموزش و پرورش به ادامه انجام این کار است.

Space.com: شما در حال حاضر آغاز شده به درخواست کالج روند ؟ آیا شما تصور برای آینده خود را?

Cukier: من نمی دانم دقیقا همان چیزی است من آینده را به دنبال دارد. تحقیقات بسیار قابل توجهی احتمال است. من در حال حاضر برنامه های در حال بررسی در چند دانشکده است. من سه انتخاب پرینستون و استنفورد و MIT [موسسه تکنولوژی ماساچوست] … همه آنها کمی متفاوت جوانب مثبت و منفی و من هنوز هم نیاز به تصمیم گیری — اول من نیاز به در! من نیاز به تصمیم می گیرید که آنهایی که بهترین کت و شلوار منافع من.

Space.com: چه به شما می گویند به کسی که شاید چند سال کوچکتر از شما و ممکن است احساس برخی از بیم و هراس در مورد استفاده از موقعیت های واقعا بزرگ, مکان, مانند بزرگ کارآموزی با ناسا و یا هر آنچه که رویای خود را?

Cukier: من می خواهم بگویم مردم بپرسید. بدترین چیزی که می تواند اتفاق می افتد این است که شما یک “نه”. و من تا به حال هیچ ایده که در آن من می خواهم تا پایان زمانی که من شروع به درخواست مردم و من رو چند “noes.” من چند نفر که نمی پاسخ به ایمیل زمانی که من شروع به رسیدن برای کارآموزی. و من می دانم که برخی از افراد در [دبیرستان] برنامه رو بیش از 100 “noes” اما در نهایت آنها به پایان رسید تا با یک پروژه تحقیقاتی است که آنها لذت ببرید و صرف زمان است.

من فقط می خواهم بگویم که مردم برای رسیدن و نترس از مردم گفت: “هیچ.” مردم می گویند “نه” اما همه شما نیاز دارید این است که یک “بله.”

یادداشت سردبیر: این مصاحبه بود ویرایش شده برای وضوح و طول.

دنبال دوریس Elin Urrutia در توییتر @salazar_elin. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im