ملاقات موسی ربات که فقط Aced Supermicrosurgery برای اولین بار

سعی کنید به حرکت دست خود را فقط یک میلیمتر.

حدس بزنید چه ؟ شما احتمالا overshot هدف خود را. خوب چیزی که شما supermicrosurgeon که عمل عروق با اندازه 0.2 تا 0.8 میلیمتر در قطر. اگر این برای تلفن های موبایل مانند نادر شاهکار جسورانه آن است که: تنها تعداد انگشت شماری از بهترین پزشکان می توانید آن را خاموش بکشد.

همین دلیل است که این فوق العاده است که یک هلندی رباتیک سیستم فقط aced اولین بار در جهان موفق ربات به کمک میکروسکوپی در یک انسان است.

در یک مقاله منتشر شده روز سه شنبه در مجله پزشکی طبیعت ارتباطاتآنها کشیده اولین رباتیک-کمک میکروسکوپی با استفاده از یک گروه اختصاص داده های میکروسکوپی رباتیک دستگاه. آن را نتیجه گرفت:

“اطلاعات ما ارائه برای اولین بار در انسان اثبات این که ربات به کمک supermicrosurgical LVA در بیماران مبتلا به BCRL است که در واقعیت امکان پذیر و امن با استفاده از موسی.”

ساخته شده توسط شرکت هلندی Microsure موسی را عمل توسط پزشکان با استفاده از پنس-سبک جوی استیک نصب شده بر روی یک میز جراحی و همچنین پدال پا.

چه چیزی باعث موسی متفاوت از دیگر ربات به کمک فولاد دستگاه های مانند داوینچی سیستم — که هر MIT فناوری Review, موفق ترین جراحی های ربات در خارج وجود دارد — این است که آن را می توانید به جایی که داوینچی نمی تواند: فولاد اهداف زیر یک میلیمتر. آن می تواند جلو شاهکارهای از جمله:

(یک) لغو کردن دست بشر “لرزش” است که در یک عمل جراحی مربوط به یک هدف که کوچک است — به شما آموخته است که در آغاز این مقاله به طور موثر هر غیر عمدی دست جنبش آنچه می گویند هیچ چیز از ترین های جهان عمدی حرکات دست و

(ب) پوسته پوسته شدن کنترل از نسبت به یک-به-یک انسان حرکات. به جای آن از یک سانتی متر حرکت در یک جوی استیک در نتیجه یک سانتی متر حرکت با رباتیک نتایج آن را در کسری زیر میلیمتر جنبش است.

موسی کمک پزشکان عمل بر روی یک بیمار با یک بیماری مرتبط با سرطان پستان به نام لنف است که فقط یک سوم از سرطان پستان بازماندگان در دو سال اولیه زیر سینه-سرطان مربوط به عمل جراحی.

این مطالعه تایید ربات کارآمدی نشان داد که بیمارانی که رفت و از طریق موسی به کمک supermicrosurgery تا به حال به طور قابل توجهی بهبود نتایج بیش sans-ربات supermicrosurgeries — به عبارت دیگر آنها شفا با سرعت بیشتری.

هیچ شرکت قیمت این سیستم در حال حاضر و با توجه به این که نزدیک ترین سیستم به موسی (داوینچی که دوباره می تواند تنها به یک میلیمتر) اجرا می شود سرد $2 میلیون اصلا انتظار برای دیدن آن در بیمارستان محلی هر زمان به زودی.

اما آنچه شما می توانید انتظار برای دیدن به زودی اخبار بیشتری از آزمایشات شبیه به این استفاده موسی و نوع توسعه فن آوری است که اجازه می دهد تا به صورت گسترده تر و تصویب آن و سیستم های موازی به آن است. در نظر بگیرید: این ربات داوینچی نشان داد در سال 2000. تنها بیست سال بعد و ما موفق به کوچک شدن خود را به دقت زیر یک میلیمتر. موسی به عنوان یک اندازه گیری است که بیش از یک انقلاب برای عمل جراحی — آن هم فقط گام دیگری.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>