دیدار LUVOIR که ممکن است تبدیل به یکی از بزرگ بعدی ناسا تلسکوپ فضایی

ناسا در برابر یک انتخاب دشوار: آیا آژانس می خواهید را انتخاب کنید خود را به عنوان بزرگ بعدی تلسکوپ فضاییابزار که به شکل دانشمندان تحقیقات در 2040s?

پاسخ این است که هنوز هم در سال آینده, اما ناسا بودجه تجزیه و تحلیل دقیق از چهار بالقوه پروژه تا آژانس درک بهتری از خطرات احتمالی و فرصت های از هر پیشنهاد. یکی از کسانی که ماموریت مفاهیم است به نام بزرگ UV/نوری/مادون قرمز نقشه بردار (LUVOIR). اگر آن ساخته شده است این تلسکوپ می تواند در مقابله با یک میزبان از علم, موضوعات, اما آن تخصص می تواند به دانشمندان واقع بینانه ترین نظر و در عین حال از سیارات فراخورشیدی که در حال سرسری “مانند زمین” اما در واقع مانند — و هیچ کس نمی داند.

“موفقیت در این تلاش خواهد بود که تولد یک نام تجاری جدید زمینه مقایسه astrobiology,” آکی Roberge یک ستاره شناس در پرواز فضایی گودارد ناسا در مرکز ایالت مریلند و مطالعه دانشمند برای LUVOIR ماموریت تحليل مفهوم و گفت: Space.com.

مرتبط با: لگو ‘LUVOIR’ تلسکوپ فضایی آغاز بکار در نجوم کنفرانس

اگر LUVOIR یک واقعیت تبدیل می شود که ابزار اصلی سهم به این حوزه خواهد بود برای تولید یک مفصل مشاهده سیارات که در حال حاضر متناسب با دانشمندان استخوان معیارهای سیارات مشابه زمین. این ویدئو تقلید ما از نظر اندازه و جرم و مدار — هنگامی که دانشمندان می دانند حتی که بسیار در مورد آنها. اما با LUVOIR مشاهدات فقط 28 از کسانی که جهان Roberge گفت: دانشمندان باید قادر به شروع به درک که چگونه با ارزش ما پر جنب و جوش سیاره واقعا است.

“سیارات فراخورشیدی کوچک, سیاه سایه ها به ما نه رنگ پریده آبی نقطه” Roberge گفت. یک ماموریت مانند LUVOIR تغییر خواهد کرد که با جمع آوری اطلاعات کافی برای دانشمندان برای شروع به دنبال در اصطلاح زمین-مانند سیارات فراخورشیدی در یک آماری جمعیت گسترده ای در راه است.

که مشابه تغییر در چشم انداز به چه کپلر تلسکوپ فضایی ماموریت را برای سیارات فراخورشیدی به طور کلی: آن را شناسایی بسیاری از جهان جدید است که ستاره شناسان می تواند شروع به درک نسبی مقدار برای مثال عظیم سیارات در مدار بسیار نزدیک به ستاره خود به عنوان مخالف به کوچک صخره ای جهان است.

LUVOIR خواهد زوم در چنین کوچک سنگی جهان و به دانشمندان چه نسبت سطحی سیارات مشابه زمین هستند و در واقع مانند زمین با سطح آب جو و رشد موجودات زنده.

“ما هیچ ایده چه تنوع زمینی سیارات در حال رفتن به مانند” Roberge گفت. “در منظومه شمسی ما زهره و زمین و مریخ است. اما آنها بسیار متفاوت از یکدیگر اول از همه; دوم از همه من مطمئن هستم که وجود دارد گزینه های دیگر وجود دارد خارج وجود دارد بیش از حد.”

برای هر یک از جهان آن مطالعات LUVOIR تولید تصاویر نمی اما طیف — خرابی مقدار نور از طول موجهای مختلف که از جسم است. کسانی که در طیف اجازه می دهد دانشمندان برای شناسایی ترکیبات که در جهان آشکار بیشتر در مورد آنچه اتفاق می افتد بر روی سطح.

این LUVOIR تیم محاسبه کرده است که اگر دانشمندان می توانند انجام تجزیه و تحلیل آن در حداقل 28 کوچک صخره ای جهان است که به نوبه خود به اتمسفر و آنها هیچ نشانه ای از زندگیاست که باید اطلاعات کافی به آنها بگویید که کمتر از 10 درصد از سیارات با اندازه و مداری ویژگی های زمین میزبان زندگی است.

اگر چنین تحلیل می کند شناسایی زندگی دانشمندان می توانید شروع به کار بر روی حتی یک پازل بزرگتر Roberge گفت: درک قوانین زندگی است. “ما باید با روشنایی ضعیف تابیدن از یک; آن را تکامل به عنوان واسطه توسط انتخاب طبیعی” او گفت:. “احتمالا وجود دارد اما ما در حال رفتن هرگز به کشف کردن آنچه که آنها هستند مگر اینکه ما باید نمونه های بیشتری از مستقل تکامل است.”

مرتبط: چگونه رنگین کمان-تعقیب داروخانه ها قرار داده و چشمک زدن در نجوم مدرن چشم

فراتر از قابل سکونت جهان

LUVOIR هدف اصلی خواهد بود برای کشف و بررسی سیارات بیگانه به درک همه جا از زندگی, اما این تلسکوپ را در پیدا کردن مقدار زیادی از دنیاهای دیگر نیز هست. “برای هر سیاره قابل سکونت نامزد ما کشف ما 10 بار به عنوان بسیاری از عجیب و غریب دیگر سیارات فراخورشیدی فقط آمدن است همراه برای سوار” Roberge گفت.

به گل سرسبد ماموریت مفهوم مطالعه سیارات فراخورشیدی به اندازه کافی نخواهد بود ؛ LUVOIR تیم نیز نیاز به تلسکوپ را طراحی مربوط به بسیاری از گرايشهاي مختلف از فیزیک نجومی. که به معنای مفهوم تیم نیاز به سنگ تیز کردن ساز پیشنهاد مجموعه به عنوان انعطاف پذیر به عنوان امکان پذیر است. “تمام ابزار ما با هم بازی; ما نمی هر گونه ابزار که یک ترفند اسبان” Roberge گفت.

ماموریت مفهوم تیم نیز طراحی ده ها نمونه پروژه های علوم پوشا مقیاس جهان را در ماموریت مفهوم پوشا مقیاس جهان است. این نمونه ها هستند نه یک ironclad طرح LUVOIR باید آن را ساخته شده است اما این تیم می خواستم برای نشان دادن خاموش کار تلسکوپ می تواند انجام دهد اعم از مطالعه ماده تاریک را نشان میدهد که چگونه کهکشان ها کار نظارت یخی قمر در منظومه شمسی بیرونی برای plumes از آب جوشان خود را از طریق منجمد پوسته.

A Lego model of the Large UV/Optical/IR Surveyor (LUVOIR), a proposed mission concept that NASA might launch in the mid-2030s, was on display at the 233rd meeting of the American Astronomical Society in Seattle from Jan. 6 to 10, 2019.

لگو مدل بزرگ UV/نوری/مادون قرمز نقشه بردار (LUVOIR) یک پیشنهاد ماموریت مفهوم است که ناسا ممکن است راه اندازی در اواسط 2030s شد بر روی صفحه نمایش در 233rd جلسه انجمن نجوم آمریکا در سیاتل از Jan. 6 تا 10 سال 2019. (اعتبار تصویر: Space.com/Hanneke Weitering)

اگر ناسا تصمیم به انتخاب LUVOIR به عنوان بعدی خود را گسترده تلسکوپ فضایی پروژه ماموریت را دنبال پیچیده تاریخچه از طرح های پیشنهادی. سلف خود Wide Field Infrared Survey Telescope (WFIRST) شده است لغو بارها و بارها در بودجه درخواست از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و ابقاء توسط کنگره است. یکی دیگر از سلف جیمز وب تلسکوپ فضایی طولانی به تاخیر افتاد و تا کنون بیش از بودجه در بهترین حالت راه اندازی در ماه مارس سال 2021.

دانشمندان و مهندسین پشت LUVOIR تبدیل شده اند که تجربه وب به 10 توصیه آنها این باور را حفظ خواهد پروژه خود را در مسیر. نه همه کسانی که استراتژی به طور کامل در کنترل تیم; برخی از نیاز ناسا برای دوباره خود را سازمان سیاست. و LUVOIR تیم معتقد است که اگر ناسا انتخاب پروژه, توصیه های آنها کمک خواهد کرد جلوگیری از ملاقات با یک سرنوشت مشابه.

اما Webb که ستاره شناسان نیز به عنوان مراجعه JWST هنوز هم بلندی بیش LUVOIR, Roberge گفت. “JWST شده است یک چالش برای ما تمام وقت,” او گفت:. “من صرف چهار سال گذشته گوش دادن به همه است و خود را پسر عموی من بگویید که چه چیزی را اشتباه رفت و با JWST.”

ایمیل Meghan بارتلس در mbartels@space.com یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im