دیدار ابتکار و خلاقیت: آلاباما, نوجوانان, نام های ناسا را پیشگام مریخ هلیکوپتر

ما در حال حاضر می دانید چه به تماس با هلیکوپتر است که تبدیل خواهد شد به اولین کرافت به رفت و آمد در آسمان از یک دنیای بیگانه.

کمی هلی کوپتر که راه اندازی خواهد شد به سیاره سرخ در این تابستان با ناسا در مریخ تا سال 2020 مریخنورد پشتکار در نهایت یک نام: نبوغ مقامات آژانس اعلام کرد امروز (29 آوریل).

نام مورد ارائه شد توسط Alabama 11th, گریدر Vaneeza Rupani به عنوان بخشی از ناسا “نام رور” مسابقه برای مریخ در 2020. “پشتکار” که برنده رقابت, البته, اما مقامات آژانس آغشته به ارسال استخر به چسبیدن به یک نام بر روی انرژی خورشیدی مریخ هلیکوپتر. (نام خود را فقط “مریخ هلیکوپتر” تا به امروز.)

ویدئو: چگونه مریخ هلیکوپتر نبوغ خود را به پرواز در آسمان مریخ
مرتبط با:
ناسا مریخ در 2020 مریخنورد پشتکار در تصاویر

Vaneeza Rupani (الحاق), یک کاربر در شهرستان تاسکالوسا دبیرستان در نورثپورت, آلاباما, آمد تا با نام نبوغ خود را برای ناسا مریخ هلیکوپتر (یک هنرمند تصور است که در اینجا دیده می شود) و انگیزه پشت آن در طول ناسا “نام رور” مسابقه مقاله نویسی. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech/نیا/Rupani خانواده)
نامگذاری “نبوغ”

(اعتبار تصویر: حسن نیت ارائه میدهد Rupani خانواده از طریق NASA/JPL-Caltech)

پیدا کردن چگونه, آلاباما, 11th, گریدر ونسا Rupani آمد تا با مریخ هلیکوپتر به نام “نبوغ” در این ناسا Q & A.

“نبوغ کپسوله ارزش هایی که ما هلیکوپتر tech demo نمایش خواهد برای هر کس که آن را طول می کشد خاموش در سال آینده به عنوان اولین هواپیما در یک سیاره دیگر را در سطح” مدیر ناسا جیم Bridenstine که انتخاب نام در بیانیه ای گفت.

“در آن زمان بسیاری از سخت و هوشمندانه کار به هلیکوپتر آماده و سپس قرار داده شده بر روی مریخ نورد و وجود دارد مقدار زیادی بیشتر برای رفتن به نیاز” Bridenstine اضافه شده است. “من خوشحال بودم که ما تا به حال یکی دیگر از نام بزرگ از نامگذاری مسابقه نهایی که از آن من قادر به انتخاب چیزی تا نماینده این قسمت هیجان انگیز بعدی ما ماموریت به مریخ است.”

پشتکار است به بلند کردن این تابستان با ابتکار و خلاقیت های متصل به آن حلقه در طول سه هفته پنجره ای که باز می شود در ژوئیه 17. این مریخ نورد را لمس کردن در داخل سیاره سرخ را Jezero دهانه در مارس سال 2021 در یک ماموریت که وظایف اصلی شامل شکار نشانه های باستانی مریخ زندگی و جمع آوری و ذخیره سازی نمونه برای آینده بازگشت به زمین است.

به عنوان Bridenstine ذکر نبوغ ناسا tech demo; حمل آن بدون علم ابزار است. پس از استقرار از پشتکار بر روی سطح مریخ 4-lb. (1.8 کیلوگرم) هلیکوپتر را به یک سری از پروازها بیش از یک ماه آزمون مبارزات انتخاباتی. نبوغ خود را با موفقیت می تواند راه را برای گسترده هوایی اکتشاف مریخ توسط آینده rotorcraft ناسا گفته اند.

مریخ در 2020 نامگذاری مسابقه لگد سال گذشته و جلب 28,000 مقاله ارسالی از K-12 دانش آموزان از هر ایالت و قلمرو. این اولیه شد و محدودتر هم به 155 semifinalists که بیشتر حذف شده تا نه فینالیست در ماه ژانویه است. ناسا اعلام کرد در اوایل ماه مارس که توماس Zurbuchen دانشیار مدیر آژانس علوم ماموریت ریاست برداشت کرده پشتکار — نام فرستاده شده توسط ویرجینیا هفتم الکساندر مدر — از این گروه های نهایی برای رور.

اما Rupani مقاله ایستاده بود و همچنین ناسا, مقامات گفت.

“نبوغ و استعداد افراد مشغول به کار سخت برای غلبه بر چالش های سفر بین سیارهای چه اجازه می دهد همه ما به تجربه شگفتی های فضا اکتشاف” Rupani که حضور در شهرستان تاسکالوسا دبیرستان در نورثپورت آلاباما نوشت: در مقاله خود را ارسال. “ابتکار و خلاقیت چیزی است که اجازه می دهد تا مردم را به انجام کارهای شگفت انگیز و این به ما اجازه می دهد به گسترش افق به لبه جهان است.”

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>