دیدار امید: امارات متحده عربی اولین سفینه فضایی عازم مریخ در حال حاضر کامل

اگر همه می رود در تابستان امسال سه فضاپیمای جدید راه اندازی خواهد شد به سمت سیاره سرخ از جمله جهان عرب اولین کاوشگر سیارات دوبله امید ماموریت مریخ.

ساخت و ساز در آن سفینه فضایی پیچیده در اوایل سال جاری در امارات متحده عربی در آماده سازی خود را برای تیر اندازی. راه اندازی خواهد آمد کمتر از یک سال پس از یکی دیگر از نقطه عطف بزرگ برای این کشور در ماه سپتامبر سال 2019 اول آن spaceflyer, Hazzaa علی Almansooriراه اندازی روی یک موشک سایوز و صرف یک هفته زندگی و کار در ایستگاه فضایی بین المللی.

“امید پروب پروژه حمل امید و جاه طلبی های اماراتی ملت و آرمان های عربی و اسلامی مردم برای آینده ای روشن تر” شیخ محمد بن راشد آل مکتوم نخست وزیر امارات متحده عربی و حاکم دبی در بیانیه ای گفت. “ما به دنبال ارسال یک پیام صلح و امید برای جهان و پیش بینی آینده ای با شکوه که در آن دانش و تخصص علمی آزادانه به اشتراک گذاشته شده بین ملت ها.”

در عکس: Hazzaa علی Almansoori: 1 اماراتی فضانورد ماموریت فضایی

امید فضاپیما مانند چین و ایالات متحده مریخ-محدود ماموریت راه اندازی این تابستانقرار است به استفاده از پنجره زمانی که زمین و مریخ هستند مفید تراز وسط قرار دارد. برنامه باید اطمینان حاصل شود که امید است که همچنین به عنوان شناخته شده امارات ماموریت مریخ در حدود هشت ماه برای رسیدن به سیاره سرخ.

پس از آن می رسد و امید را به تمرکز بر روی مطالعه جو مریخ بر اساس ماموریت سایت. طول آن حدود دو سال زمین در مدار این ماموریت مقابله با سوالات مانند چگونه لایه های درون جو ساخت یافته چگونه به سرعت جو فرار مریخ و چگونه فضای تعامل با سطح.

“رسیدن به مریخ غیر ممکن است برای ما” شیخ حمدان بن محمد بن راشد آل مکتوم یک ولیعهد دبی و رئیس Mohammed bin Rashid مرکز فضا گفت: در همین بیانیه است. “کلمه” غیر ممکن ” هیچ جایی در فرهنگ لغت ما.”

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>