دانشجویان پزشکی باید در خارج از بیمارستان در حال حاضر

با COVID-19 موارد در حال حاضر شماره گذاری در هزار و دو برابر شدن میزان سه روز در ایالات متحده آمریکا است که در مسیر به 100 میلیون نفر است. به هر گونه امید کاهش گسترش ما در حال حاضر می دانیم که ما نیاز به تمرین تهاجمی اجتماعی فاصله. به عنوان یک دانشجوی پزشکی است که برنامه ریزی شده بود به بیمار کارآموزی تجارب در بیمارستان در ماه آینده, بنابراین من نگران هستم که بسیاری از دانشکده های پزشکی هنوز کشیده دانش آموزان خود را از چرخش بالینی.

دوستان در یکی از این مدارس به من می گوید که ناظران خود را در حفظ و درخواست او چرا او وجود دارد و فرستادن او به خانه به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است. این بود تا این هفته که چرخش بالینی شد به طور موقت به حالت تعلیق در من نهاد با وجود این واقعیت است که منطقه خلیج است COVID-19 کانون در کنار شهر نیویورک و سیاتل. این به ویژه مهم برای مدارس واقع در مناطق کمتر تهاجمی COVID-19 گسترش برای به دست گرفتن این فرصت را به اقدام پیشگیرانه.

دانشجویان پزشکی هستند غیرضروری به تیم مراقبت با توجه به این که ما باید کار تحت نظارت و عدم تجربه لازم برای اطلاع رسانی به تصمیم گیری بالینی ، بسیاری از ارزش منحصر به فرد است که ما را دروغ قادر به صرف زمان بیشتری برای آشنایی بیماران از ما می تواند ما مشغول ساکنان و هیأت علمی که در زمینه یک بیماری همه گیر است که یک سناریو کامل, برای, بردار انتقال است. از آنجا که دانشجويان اغلب چرخش از یک بالينی سایت برای ما در برخواهد داشت خطر به سرعت در حال گسترش COVID-19 در جوامع ما. ما همچنین مصرف تخلیه منابع مانند تجهیزات حفاظت شخصی.

به تازگی چهار نفر از دانشجويان پزشکی در دارتموث را به معرض COVID-19. یک دانشجو در دانشگاه می سی سی پی, مرکز پزشکی آزمایش مثبت پس از بازگشت از خارج از کشور سفر. در عقل دانشگاه در آفریقای جنوبی بدون علامت یک دانشجوی پزشکی آزمایش مثبت در نتیجه 350 مخاطبین در دانشکده پزشکی خواسته بودن برای رفتن به انزوا.

داده ها از کره جنوبی است که اداره COVID-19 تست به طور گسترده در سراسر جمعیت آن یافت می شود که تقریبا 30 درصد از 20 تا 29 ساله آزمایش مثبت است. اکثر دانشجویان پزشکی ما 20s. متعلق به که جمعیتی باعث می شود آن را به احتمال زیاد خواهد بود که ما در میان 80 درصد از COVID-19 مواردی که تجربه خفیف تا متوسط بیماری و یا بدون علامت هستند. آن را نیز بدان معنی است که ما ممکن است ندانسته آلوده دیگران. به طور متوسط یک COVID-19 حامل عبور می کند این ویروس به حداقل دو نفر دیگر. دسترسی محدود برای تست به این معنی است که ما یک راه قابل اعتماد بودن به نمایش در آمد.

بیماران بستری هستند و منحصر به فرد در معرض خطر است. مورد مرگ و میر COVID-19 نه تنها بالاتر در افراد مسن بلکه در کسانی که با شرایط مزمن مانند بیماری های قلبی عروقی. حتی اگر دانشجویان پزشکی نگهداری می شوند از تعامل مستقیم با COVID-19 بيمار ممکن است ما قرارداد و انتقال این ویروس به دیگر بیماران است.

نگه داشتن ما دور است و همچنین لازم است برای حفاظت از کارکنان بیمارستان که در حال قرار دادن زندگی خود را در معرض خطر ابتلا به نگه داشتن جامعه ما شناور در این بحران بهداشت عمومی. بیش از 3000 کارکنان مراقبت های بهداشتی آلوده شده اند در چین حداقل 22 فوت کرده اند. کسانی که نمی تبدیل شدن به شدت بیمار هستند و هنوز هم خارج از کمیسیون در حالی که آنها عفونی که ما مطلقا نمی توانیم با نصب سلامت بار COVID-19.

راهنمایی از انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی به روز شده است برای حمایت از تعلیق موقت از چرخش بالینی اما دولت آن است که در نهایت تصمیم گیری هر فرد در مدرسه. همچنین برگ عدم اطمینان در مورد اینکه آیا یا نه دانشجو مورد نیاز فارغ التحصیلی تحت تاثیر قرار خواهد شد.

جایگزین ممکن است اجازه می دهد تا دانش آموز آموزش و پرورش برای ادامه بدون حضور فیزیکی. موسسات در حال توسعه ماژول ها و شبیه سازی است که می توان از راه دور. بعلاوه, پزشکی از راه دور زیرساخت می تواند اهرمی برای فعال کردن دانش آموزان برای کمک به تریاژ بیماران. با از راه دور دسترسی به پرونده پزشکی الکترونیکی ما می توانید نوشتن یادداشت پزشکی.

خارج از محیط بالینی وجود دارد راه های بسیاری برای ما به رسمیت شناختن و رسیدگی به نیازهای جوامع ما بدون به خطر انداختن آنها. دانشجویان پزشکی در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس ایجاد یک سند برای سنتز موجود و در حال ظهور شواهد پژوهشی در مورد COVID-19 به کمک پزشکان ماندن تا به روز. دانشجویان پزشکی در دانشگاه وسترن انتاریو راه اندازی طرح های جامعه مانند حذف کردن مواد غذایی در خارج از خانه از کسانی که قرنطینه می شوند. دیگران در حال لابی دولت فدرال و نمایندگان اهدای خون ،

این است که عمیقا وضعیت نا امید کننده برای همه درگیر. دانشکده ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که کیفیت آموزش و پرورش ما است به خطر بیافتد نیست. ما به عنوان دانش آموزان می خواهم که قادر به شرکت در مراقبت از بيماران به خصوص در زمانی که بسیاری از به شدت به آن نیاز دارید. بسیاری از ما می دانیم افرادی که در خط مقدم. من از ترس برای من برادر, خواهر و دوستان و مربیان هستند که به همه چیز آنها باید برای نجات بیمار زندگی می کند.

اما این نگرانی ها در حال جایگزین واقعیت های بحران ما خودمان را پیدا کنید در. مدارس پزشکی باید مسئولیت برای محافظت از کارآموزان بیماران و کارکنان مراقبت های بهداشتی با کشیدن دانشجویان پزشکی از بیمارستان. و به عنوان دانشجویان پزشکی ما نیاز به اذعان به محدودیت های ما و پیدا کردن راه های که در آن ما هستند بهترین راه حل مناسب برای کمک به—به خاطر این جوامع است که ما سوگند سوگند به خدمت می کنند.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im