دانشجویان پزشکی می توانید به کمک حیاتی در COVID-19 بحران

این COVID-19 همه گیر است و فشار زیادی بر سیستم مراقبت های بهداشتی. این است که با توجه به انفجار در تعدادی از موارد و در بخشی به دلیل مراقبت های بهداشتی حرفه ای خود را از گرفتن بیمار در برخی موارد ضرب تسلیم شدن به ویروس.

در حالی که دانشجویان پزشکی نیست کامل و پزشکان ما باید یک مقدار قابل توجهی از آموزش بالينی و دانش است. به این ترتیب ما می تواند مورد استفاده قرار گیرد به طور موثر. ما باید در نظر پزشکان در آموزش به استقبال همکاران به چاشنی بیشتر پزشکان و پرستاران به خصوص با توجه به رشد نرخ عفونت نرخ در ایالات متحده است. تنها چیزی که منع استفاده از چنین گرانبها و با ارزش انسانی است که عدم برنامه ریزی و راهبردی پیش بینی شده است. به این آدرس نیاز برای پزشکان و برخی از موسسات گرفته اند ارتجاعی رویکرد با پیشرفت فارغ التحصیلی چند ماه آنها را به M. D. s کمی قبل از موعد مقرر. اما این رویکرد است و نه کامل.

گرفتن درس از ایتالیا را تجربه ایالات متحده باید برای جلوگیری از راه حل جزئی. واقعیت این است که حتی با اوایل درجه conferrals اکثر موسسات پزشکی باید کنار ده ها هزار نفر از جفت دست که ماهر هستند و آماده برای حمایت از. در حالی که اعطا درجه زودتر معنی دار است رویکرد آن است که دفاعی در طبیعت است. Parlaying که به یک استراتژی تهاجمی ما را ملزم به استفاده از دانشجویان پزشکی که دورتر از فارغ التحصیلی و قرار دادن آنها در نقش های سازگار با خود را تکمیل آموزش. سود قابل توجهی از این خواهد بود که توانایی reallocate تجربه پزشکان برای مراقبت از بیماران به شدت تحت تاثیر شیوع این بیماری در حالی که دانشجویان پزشکی تا حد زیادی از راه آسیب است.

در شروع بالینی خود را در سال دانشجویان پزشکی در حال حاضر آزمایش شده است در توانایی خود را به یک, تاریخ, تشخیص های افتراقی و انجام یک پایه معاینه فیزیکی. زمان پزشکی دانش آموزان شروع سال چهارم خود را, آنها آموخته اند که برای شناسایی و نظارت بر بیماران مبتلا به مشکلات متداول (به عنوان مثال فشار خون بالا و دیابت COPD). علاوه بر این آنها می توانند تفسیر رایج در آزمایشگاه و نتایج اولیه راديولوژيک تصاویر و سند بیمار یادداشت و تخلیه خلاصه در پرونده پزشکی الکترونیکی (EMR). در واقع در برخی از بیمارستان ها یک بار همکاری امضا توسط ارشد, پزشک, پزشکی یک دانش آموز می تواند به جای دارو سفارشات و باید بیمار خود را با یادداشت ها استفاده می شود برای صدور صورت حساب.

در ضمن قبل از پزشکی دانشجویان و حتی فارغ التحصیل آنها گذشت دو سه تا از امتحانات نیاز به یک هیئت مدیره گواهی پزشک. این امتیاز مهم به خاطر سوم و چهارم-سال پزشکان-در-آموزش بسیار آموزش دیده در عین حال یک منبع استفاده در یک بحران بهداشتی.

با در نظر گرفتن استراتژی های منابع انسانی به آدرس COVID19 همه گیر باید مستلزم:

اختصاص دانشجویان پزشکی به ارائه مراقبت های معمول غیر اورژانس حالات و تنظیمات سازگار با خود را تکمیل سطح آموزش. در اوایل آموزش بالینی دانشجویان باید بیشتر مراقبت غیر مستقیم معنی درمانگاه تماس پشت تلفن تریاژ بیمارستان یا درمانگاه تحقیق به روز شده دستورالعمل درمان این ویروس برای پزشکان و کارمندان دولت و ادارات بهداشت محلی برای گرفتن تاریخچه و امتحانات فیزیکی در درمانگاه. سال چهارم دانش آموزان باید با ارائه مستقیم و غیرمستقیم مراقبت در روال غیر اورژانس تنظیمات. وظایف سازگار با مدیریت در طب داخلی. علاوه بر این, دانشجویان پزشکی باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان ارائه دهندگان مراقبت در غیر متعارف از بیماران بستری تنظیمات مانند مراکز توانبخشی و پرستاری ماهر امکانات.

جفت شدن دانشجویان پزشکی با تجربه و بازنشسته پزشکان شبیه به تاکتیک های استفاده شده توسط انگلستان خدمات بهداشت ملی. دانشجويان پزشکی راحتی با EMR و آشنایی با سایت های بالینی می تواند به افزایش بهره وری و دقت پزشکان با پیشرفته بالینی فراست.

در اینجا این است که چگونه ما می توانیم اجرای این استراتژی:

استخدام دانشجویان پزشکی و دسته بندی آنها را به عنوان موقت کارکنان بیمارستان با سرمایه گذاری خاص به خود را تکمیل سطح آموزش. بیمارستان ها شده اند باز در مورد کمبود مواد و کادر پزشکی و حداقل یک بیمارستان سیستم بنا به گزارش ارائه شده به استخدام دانشجویان پزشکی به طور موقت از طریق تسریع روند استخدام برای “شناخته شده و مورد اعتماد دانش آموزان است.”

پیش نویس دانشجویان پزشکی به عنوان بخشی از یک دولت بهداشت و درمان در واکنش به این فاجعه سپاه و استقرار آنها را به طور موقت به امکانات که در آن آنها مورد نیاز است. وجود دارد چند دانشجوی پزشکی است که از لحاظ فنی داوطلب خدمت سربازی سرویس های مردان و زنان, اما بسیاری از ما نیست. در جهانی بهداشت بحران مانند این ما واقعا باید با توجه به حداقل داوطلبانه دولت خدمات مراقبت سلامت پیش نویس که شامل یک نقش خاص برای مهارت های یک دانشجوی پزشکی.

به عنوان سال چهارم پزشکی, دانش آموز, من مطمئن هستم که من تنها نیستم که سهم من از نا امیدی من در عدم برنامه ریزی رسمی برای چگونه با خیال راحت و به طور موثر اهرم آموزش دانشجويان است. وجود دارد برخی از مقررات است که اجازه می دهد انعطاف پذیری در صدور مجوز مورد نیاز و مقررات هنگامی که یک موج بهداشت حرفه ای مورد نیاز است بسیاری از آغاز پس از بلایای طبیعی مانند آنفولانزای H1N1 Superstorm شنی و طوفان کاترینا. متاسفانه انجمن آمریکایی دانشکده های پزشکی (AAMC) را شامل نمی شود در آن COVID-19 منابع هیچ طرح رسمی برای چگونه با خیال راحت و به طور موثر اهرم آموزش بالينی از حتی سال چهارم پزشکی دانش آموزان است. هنوز هم وجود دارد زمان به پیاده سازی یک برنامه آمادگی است که اجازه می دهد تا دانش آموزان آموزش دیده برای حمایت و خدمت در این افزایش بحران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>