مدارس پزشکی نیاز به گرفتن بهتر در پرداختن به نژادپرستی ساختاری

در برابر تداوم افت COVID-19 قتل جورج فلوید و پس از آن تظاهرات علیه خشونت پلیس تعاریف “بهداشت و درمان” تبدیل شده اند مبهم در بحران و هرج و مرج است. کروناویروس و دولت-تحریم خشونت را فرو نقش “پزشک” را به حرکت فراتر از پزشکی و بهداشت عمومی, عمومی ایمنی و سیاست است. خطوط بین طب و سیاست مبهم در گذشته اغلب در طب علمی و پزشکی در مدارس, مانند, کالج آمریکایی پزشکان کاغذ در برابر خشونت اسلحه یا #ThisIsMyLane برچسب و دانشجويان پزشکی “مرگ-ins” در 2014 Black Lives Matter تظاهرات.

چه معنی آن را به یک ورودی دانشجوی پزشکی امروز ؟ به عنوان من فاصله اجتماعی در نیویورک پس از تجربه نهایی هفته تقدیر فارغ التحصیلی از من دو کارشناسی ارشد در روایت پزشکی و خلاق غیرداستانی به نوبه خود به طور کامل مجازی من خودم بپرسید چه شروع مدرسه پزشکی در جهانی همه گیر به نظر می رسد. آن را روشن تبدیل شده است در سال 2020 وجود دارد که غیر سیاسی و پزشکی و در نتیجه نقش یک دانشجوی پزشکی ورود مراقبت های بهداشتی بسیار مهم را در نظر بگیرید.

تا COVID-19 من فکر نقش یک پزشک را به عنوان یکی که ذاتا فقط و ساده; درمان علائم حفظ استقلال و تجلیل خواهد شد. این بود که به من القا 12 سال پیش زمانی که من اولین تجربه ام از مرگ است. پدر بزرگ من تا به حال پس از گذشت تهاجمی در سرطان مری به چند عضو مانند تیله روی کاشی های کف. با وجود درد بسیار زیاد او گذشت مسالمت آمیز تحت مراقبت تسکینی. من به یاد داشته باشید احساس پوست خود زیر دست من صاف تحت نوک انگشتان پودری از بنیاد mortician اعمال سفت و بی سر و صدا مانند سنگ مرمر و سنگ. او به نظر می رسید در سهولت هنوز خود را.

من به خاطر رانندگی پس از ماشین حمل تابوت به کوره های آدمسوزی مشترک مراسم در ژاپن و سپس به تماشای تابوت وارد کوره شعله های آتش مصرف چوب و سپس بدن. او روز سرد فلزی تخت به عنوان یک اسکلت. خانواده من او را احاطه وجود دارد جمع آوری استخوان خود را با chopsticks وارد شده است. من 13 بود اما من می دانستم که پس از آن چه آن را به معنای تسلیم شدن به بیماری و من می دانستم که پس از آن چه آن را به معنای زندگی و مرگ با عزت.

من انجام این حافظه با من از طریق دانشگاه و دانشکده تحصیلات تکمیلی و امید به عدالت به بیماران مبتلا به مرحله نهایی سرطان است. اما در مواجهه با حوادث اخیر این توهم خنثی یا غیر سیاسی طب شکسته شده و یا به جای تغییر به طور کامل.

سیاسی و پزشکی

آموزش پزشکی از به عنوان اوایل به عنوان یک کارشناسی premed درسی به آموزش بالينی اغلب تحت حجاب از apoliticism. در واقع “do no harm” نشان می دهد که رسمی وابستگی سیاسی ممکن است به سوال اخلاق و تلاش در اطراف یک پزشک تصمیم گیری و یا توانایی به درمان بیماران بدون تبعیض است. من premed اساتید به ندرت صحبت در مورد پایین دست اثر سیاست های بهداشتی و یا عدم آن و مکالمات در اطراف سیاسی تصمیم گیری در پزشکی شد تا حد زیادی نگه داشته و به دوره های آموزشی خارج از استاندارد های برنامه درسی.

شاید به این دلیل است که از این elision که زمانی که جنبش های سیاسی فراموش رفت و برگشت از طریق بیمارستان می شود آن را غیر ممکن است به چشم پوشی است. من به یاد داشته باشید پیمایش از طریق رسانه های اجتماعی من قوت بخشیده و با الهام از 2014 می میرند-ins یا 2018 #ThisIsMyLane جنبش در پاسخ به اسلحه و خشونت به خصوص به عنوان آنها به دست آورده حرکت در موسسات دانشگاهی و گرفتار چشم از رسانه های جریان اصلی. در بهار سال 2020 #HealthCareHeroes برانگیخته گروه از کارکنان مراقبت های بهداشتی به صحبت می کنند در برابر سطحی lionization و ستایش در صورت ادامه PPE کمبود. در تابستان 2020, دانشجویان پزشکی, پزشکان, پرستاران و EMTs ادامه به زانو زدن در همبستگی با معترضان این کشور را اپیدمی خشونت پلیس و نامتناسب سیاه رنج می برند.

واقعیت این است که پزشکی همواره سیاسی اولویت خاصی از بدن بیش از دیگران است. COVID-19 نشان می دهد staggeringly نرخ مرگ و میر بالا در میان آمریکایی های آفریقایی تبار بومیان آمریکا و Latinx جمعیت. مهاجرت پزشکان که تشکیل یک چهارم از امریکا با مجوز پزشکان مواجه شده اند یک تهدید به اخراج در مورد COVID-19-مربوط به ناتوانی یا مرگ. به عنوان یک دانشجوی بین المللی, من نمی تواند اعتراض و پیوستن به ملی غلیان احساسات غم و اندوه و خشم به خاطر ترس از دستگیری و لغو ویزا. در جولای 6, مهاجرت و گمرک (ICE) اعلام کرد که دانش آموزان بین المللی که آموزش و پرورش صرفا آنلاین نمی تواند باقی می ماند در ایالات متحده آمریکا; هر چند این سازمان که لغو سفارش پس از اعتراض به لحظه به من برگ دردناکی آگاه از من nonessentiality به دولت فدرال با وجود سال ها خدمت به کشور آسیب پذیر در بیمارستان های دولتی رایگان درمانگاه ها و correctional facilities.

من مفتخرم به طور رسمی وارد آموزش پزشکی با وجود این موانع اما در ادامه به نگرانی در مورد پیامدهای تبدیل شدن به یکی دیگر precariously قرار می گیرد غیر شهروندی پزشک ویزا. به عنوان یک ورودی دانشجو, من نمی توانم ارائه توصیه های پزشکی و یا دوباره اختصاص منابع مالی به اندازه کافی به حمایت از گروه های محلی نیاز دارند. من آموزش دیده اند به مطالعه داستان در پزشکی برای روشن کردن اختلافات به تقویت معرض صداها و فکر و اساسا تصور کنید نقش پزشکان در جامعه از طریق روایت پزشکی است. من مجهز به زبانی ابزار, اما من با ورود به دانشکده پزشکی تحت شرایط بی سابقه ای. و من خودم بپرسید آنچه در آن به معنی یک دکتر امروز و چه خطوط از “مراقبت” واقعا هستند.

ساختاری تفکر

در اخیر دیدگاه مقاله در Journal of the American Medical Association, Jonathan Metzl از دانشگاه و همکاران نوشت: “آمریکا در پاسخ به COVID-19 همه گیر انداخته است به استارک امداد نیاز به دارو به صریح سیاسی صدا.” پزشکی و پزشکان آینده, نیاز, یک, سیاسی, صوتی برای دفاع آسیب پذیر جوامع تجربه نامتناسب رنج می برند صرف نظر از علت; coronavirus و خشونت پلیس منجر به مرگ هر دو زیر حوزه مراقبت های پزشکی. من خوش شانس برای پیوستن به یک دانشکده پزشکی است که از طریق پست نسخه از هریت واشنگتن پزشکی آپارتاید برای ما تابستان مطالعه هفته قبل از جورج فلوید کشته شد و چشم انداز سیاسی تغییر داده است. اما من معتقدم که تمام دانشکده های پزشکی در حال حاضر به دنبال بازگشت به نژادپرستی در آمریکا تاریخچه پزشکی و اذعان کرد که تاریخ به درک طب فعلی دولت است. صدها نفر از دانشجویان پزشکی در حال شروع زاد نژادپرستی ابتکارات اما این تلاش ها برای لغو نژادی مغرضانه تشخیص و اساسا تغییر برداشت از مسابقه در پزشکی نیاز به نهادی پشتیبانی; به خصوص برای ترویج این تفکر بالادست در برابر سلسله مراتبی روابط حرفه ای تعبیه شده در سیستم خود را.

مفهوم ساختاری صلاحیت مطرح شده توسط Metzl با هلنا هانسن از دانشگاه نیویورک می پرسد که پزشکان آینده آموزش داده شود به رسمیت شناختن بالادست علل بیماری. COVID-19 نشان داده است راه های فدرال تخصیص منابع و پشتیبانی لازم است به اندازه کافی آماده شدن برای حوادث و بیماری های همه گیر و به درستی پاسخ دهند زمانی که آنها می آیند. COVID-19 نشان می دهد که اقلیت نژادی را به طور قابل توجهی بالاتر مرگ و میر به عنوان با بسیاری از بیماری ها, و دسترسی به, تست, تماس, ردیابی و مراقبت نیاز به پرداختن در سطح ساختاری. پلیس به خشونت بیش از حد نیاز به متخصصان سلامت به reenvision جدید فقط و راه های موثر تر از سرمایه گذاری در جامعه مراقبت و سلامت آموزش و پرورش در حالی که حفاظت از کسانی که در حال نامساوی surveilled و آزار. در حالی که مدارس پزشکی به اجرا در دوره ای که تمرکز بر جامعهشناختی عوامل مؤثر بر سلامت ساختاری صلاحیت زوم بیشتر تشویق پزشکان نه تنها به درمان بیماران اما به درک که اجتماعی و نابرابری اقتصادی تعصب و تبعیض بر سلامت فرد را مدتها قبل از مداخله پزشکی.

افزایش تنوع آموزشی و سمینارها در نژادپرستی نهادی نیست به اندازه کافی به رانندگی عملی تغییر دهید. آموزش های ویدئویی آنلاین را به طور فعال شرکت کنندگان به تأمل و تغییر رفتار فقط به عنوان افزایش تعصب های آموزشی برای افسران پلیس نیست جلوگیری از مرگ و میر غیر مسلح سیاه پسران و معصوم سیاه و سفید مردان است. من معتقدم که زمان آموزش پزشکی چین ساختاری صلاحیت به آن بنیادی هسته ای و ایجاد پورتال برای پرورش پزشکان که به خوبی مجهز شده و به خوبی پشتیبانی—مالی اجتماعی و علمی—به reimagine مراقبت های بهداشتی با اولویت جوامع آموزش و پرورش و سیاست است که تعیین پایین دست بیماری و درد و رنج. شاید مجبور آموزش آنلاین در طول COVID-19 به ارمغان می آورد یک فرصت برای تجدید نظر روش برای ترکیب ساختاری صلاحیت آموزش در مراقبت های بهداشتی ،

فراتر از ساختاری صلاحیت ما باید همچنین نگاه کنید به پزشکی تاریخ به درک این racialized واقعیت را در یک زمینه وسیع تر است. هریت واشنگتن علمی کولاژ ارائه می دهد غنی و متنوع تاریخچه آزمایش های پزشکی بر روی آفریقایی جوامع از قبل از جنگ داخلی عصر به روز در حال حاضر. شاید موثر ترین عنصر از کتاب او است ثابت یادآوری است که بدنام سیفلیس در تاسکیگی مطالعه است تنها یک قسمت تاریخی البته غم انگیز و از نظر اخلاقی قابل سرزنش و بی شماری دیگر رویدادهایی رفته اند خسته شده اید و یا فراموش شده است.

Eugenics کنترل آفریقایی مثل کشنده پلوتونیوم تزریق در مردان, XYY مطالعات در پسران از خانواده های فقیر به آزمون برای رفتار مجرمانه و خشونت و توهین آمیز زندان پژوهش بر روی زندانی افراد همه کمک بافت به سابقه طولانی از تعصب سیاسی پزشکی است. اختصاص پزشکی آپارتاید به تمام تماسهای ورودی دانشجویان پزشکی ممکن است شروع شود اما این احتمال نیز وجود دارد که دانشجویان پزشکی در حال حاضر حاضر به پذیرش چنین روایت مواد. ما باید با اجرای چنین برنامه های آموزشی برای پزشکان کارآموز و تمرین پزشکان و به طور منظم دوباره این تاریخ به طوری که آنها تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از کار بالینی—نه علوم انسانی و مکمل های غذایی.

اقدام در شرکت

وقتی که من باز تابستان خواندن بسته از مدرسه پزشکی و متوجه شدم این کتاب اختصاص داده شده بود با یک سری از سوالات اندیشمندانه برای جهت گیری بحث گروهی من برطرف شد که آن را یک اصل فرصت یادگیری به جای فضیلت سیگنالینگ. اما من هنوز هم نمی متقاعد شده است که آموزش پزشکی در سراسر کشور انجام شده است که اکثر آن را احتمالا می تواند به جلوگیری از آسیب پذیر جوامع از حمل بار دوباره و دوباره. حتی اگر تظاهرات علیه خشونت دولتی ایجاد انگیزه در مدارس و بیمارستان ها به عنوان سمبل زاد نژادپرستی آموزش تغییر ساختاری طول می کشد زمان. من خودم بپرسید آنچه من می توانم برای پزشکی. چگونه می تواند من خودم پاسخگو به مسئولیت مراقبت از ایمنی و عدالت زمانی که ساختار آن هنوز در محل امن?

تعریف “دکتر” مورف با هر اعتراض و coronavirus اوج. سخت تر از من فکر می کنم در مورد آنچه در آن به معنی یک جامعه فقط ساختاری صالح دکتر من بیشتر غرق می شوند و با مسئولیت ارائه مراقبت با کیفیت و زندگی می کنند تا به استانداردهای بالای اخلاقی از جامعه سرمایه گذاری و آموزش و پرورش. من می دانم تنها چیزی که من می دانم که برای برخی این است که خطوط “doctoring” در حال تغییر به طور مداوم. و تداوم بی ثباتی است که شاید آنچه که من نیاز به در آغوش در حال حاضر. پیشرفت خطی است.

آن است که هیجان انگیز و طاقت فرسا به ورود به طب امروز است. دیدن دانشجویان پزشکی فارغ التحصیل زود به اعزام موقت ويژه, تماشای پزشکان و پرستاران خود را PPE خواندن حساب پزشکان در خطوط مقدم از دیدن مراقبت های بهداشتی کارگران را به خیابان ها و می گویند نام Ahmaud Arbery, Breonna تیلور و جورج فلوید; من نه فقط از ورود به مدرسه پزشکی, من وارد یک جنبش در یک لحظه تغییر می کند.

بنابراین من بازگشت به درخواست خودم به آنچه در آن به معنی یک دانشجوی پزشکی ورودی و آنچه در آن است که من تمایل در حرفه من: من می خواهم به درمان بیماران با فروتنی. من می خواهم به قادر به ارسال یک بی خانمان بیمار به یک پناهگاه با یک تضمین برای مواد غذایی و بستر فضای پس از درمان علائم خود را. من می خواهم به صفحه نمایش و تشخیص سرطان پیش از آن در زندانی افراد و ارائه درمان مناسب و پشتیبانی کافی به طوری که آنها می تواند سالم و سامان دادن به جامعه است. من می خواهم به درک بهتر پیچیدگی اقتصادی از مواد غذایی بیابان تا ساختاری مداخله می شود یک بخش طبیعی از پزشکی گفتمان. من می خواهم جهانی مراقبت های بهداشتی.

من می دانم که ورود دارو در پزشک طرف داستان به معنای حمل مسئولیت برای بالا بردن نظراتی که ارائه شده سایشی: بی سابقه کم ارزش گذاری شده و یا نادیده گرفته شود. پزشکی است که در تلاطم بحث چه “ما لین” است و پزشکان جوان باید آموزش دیده برای تشخیص آن خط و صحبت کردن برای کسانی که نمی توانند. مراقبت های بهداشتی جهانی است که قطعا ما لین به عنوان پرداختن به سلامت, نابرابری در دسترسی به مراقبت و جلوگیری از روشن شدن دانه از درد و رنج از ریشه.

فراتر از خواندن زاد نژادپرستی متون و بحث در مورد آنها در سلامت انساني درسی یا برگزاری زاد نژادپرستی فیلم باشگاه ما به عنوان دانشجویان پزشکی باید با استفاده از ساختاری صالح لنز برای مشاهده بیماری و سلامت استفاده از ما تحرک و جمعی به سرمایه گذاری در جوامع محلی و ایجاد روابط طولی به طور موثر استفاده از رسانه های اجتماعی برای اصلاح اطلاعات غلط و مستقیم افراد به منابع قابل اعتماد و متعهد به بالا بردن اطلاعات عمومی و جامعه اطلاعاتی و تبدیل به خود انتقادی problematizing آموزان. آن است که خیلی دیر به برخورد زاد نژادپرستی متون در دانشکده پزشکی ما باید رهگیری زودتر فاستر برابری هر چه زودتر.

بورس تحصیلی ضروری است برای درک تاریخ و در آغوش زاد نژادپرستی موضع اما ما نمی توانیم اشتباه افزایش تعامل فکری با حمایت و یا عمل است. ما باید گسترش محدوده ما بلکه حرکت فراتر از یک استعاری “ما لین” اگر ما به تحریک پایدار تغییر دهید. ما نسل بعد از مراقبان و یک روز ما خواهد بود در خط مقدم از عمومی یا بهداشت جهانی بحران. این یک ورزش تخیل; این است که تجربه لازم است.

چه معنی آن را به یک دکتر امروز ؟ چه مراحل بتن می تواند ما را به حرکت فراتر از reimagining بهبود نظام سلامت و آوردن آن چشم انداز به زندگی ؟ ما باید خودمان تشخیص ما مرکزی و بخش اساسی از مراقبت های بهداشتی گفتمان و collectivize برای تبدیل شدن به یک نیروی سیاسی قدرتمند. من آماده هستم و هیجان زده برای ایستادن در کنار شما برای ساخت آینده ای بهتر است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort mobil ödeme bozdurbuy verified stripe accounthtml nullednulled themesgreat rhino oynabuy wise accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynacasinoslotbeylikdüzü korsan taksielf bar bc5000cinsel sohbetaviator sinyal hilesiinstagram gizli hesap görmeVozol Alien 5000Mobil Ödeme BozdurmaLcd ekranköpek tasmaelf bar bc5000bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişgenco bahisaviator sinyal hilesideneme bonusu veren siteler