پزشکی ماسک صورت خنثی کردن چین علام تشخیص صورت

در مواجهه با رشد شیوع کروناویروس مقامات چینی در دو استان ساخته شده اند پزشکی ماسک صورت عمومی اجباری و محبوبیت از ماسک است خونتان در سراسر کشور است.

اما ماسک ایجاد کرده اند ناخواسته خار در دولت سمت: کوارتز گزارش می دهد که ماسک در حال رندر چین را تقریبا در همه جا تشخیص چهره سیستم های همه اما بی فایده است.

در ابتدا آن را برای تلفن های موبایل مانند یک داستان موفقیت برای حریم خصوصی فکر: دولت نظارت سیستم را شکست داد و بهداشت عمومی از اقداماتی است که دولت خود را موظف.

اما آن را نیز ساخت زندگی دشوار است برای افرادی که با تکیه بر تشخیص صورت به انجام کارهای ساده مانند باز کردن قفل تلفن خود دسترسی به حساب های بانکی خود را باز کردن درب های اتوماتیک و یا حتی استفاده از کاغذ توالت در دستشویی های عمومی. در حالی که آنها احتمالا می تواند خود را بکشید ماسک را به سرعت دسترسی به تلفن خود را به محض تعدادی از فعالیت های روزمره است که قطع شده توسط ماسک صورت گزارش ارائه عمده مزاحم.

در سفارش برای اپل FaceID به کار یک دوربین آیفون نیاز به قادر به دیدن چشم کاربر بینی و دهان با توجه به کوارتز. چینی با تکنولوژی شرکت Huawei در تلاش به منظور توسعه یک سیستم تشخیص چهره که با نقاب چهره اما متوجه شد که در نتیجه الگوریتم بیش از حد به راحتی فریب خورده به استقرار.

این ماسک باید آنقدر خسته کننده است که ساعتها به گزارش برخی در منطقه در حال ارسال بر روی رسانه های اجتماعی, اشتیاق برای روز زمانی که آنها می تواند باز کردن قفل گوشی با اثر انگشت به جای چهره خود را.

“[من] است با پوشیدن یک ماسک هر روز تازگی و من فقط می خواهم به دور انداختن این گوشی با باز کردن قفل با چهره” می خواند post on Weibo, چینی پلت فرم است که اغلب در مقایسه با توییتر.

“اثر انگشت پرداخت است که هنوز هم بهتر از” شخص دیگری ارسال شده است. “من می خواهم به پرداخت و به سرعت اجرا شود.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im