مراکز پزشکی در حال باز کردن درایو از طریق Coronavirus تست ایستگاه

مراکز پزشکی در حال تلاش روش مبتکرانه از coronavirus تست که به حداقل می رساند تماس حداکثر بهره وری و متکی به نزدیکی-در همه جا حالت از حمل و نقل: درایو-از طریق آزمایش ایستگاه.

پس از همه درایو از طریق ویندوز در حال حاضر مورد استفاده برای چیدن مواد غذایی, قهوه, مواد مخدر, پول نقد و حتی مواد غذایی.

درایو-از طریق آزمایشات مرگبار COVID-19 بیماری اولین پیشگام در کره جنوبی در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب گزینه با کشورها از جمله آمریکا و آلمان و انگلستان مشغول به کار در باز کردن خود را دارند.

“کمتر وجود دارد و چهره به چهره مخاطب” Lee Jae-joon شهردار Goyang یک شهر در شمال کره جنوبی گفت: سی ان ان در اوایل این ماه. “اگر شما عمل تست سایت در داخل خانه این نگرانی وجود دارد که بيماران مشکوک را آلوده می توانید هر یک از دیگر در اتاق انتظار.”

درایو-از طریق تست سایت در سئول کره جنوبی کمک کرده اند این کشور با موفقیت تست صدها هزار نفر از مردم در کشور از شیوع آغاز شد.

این تعداد به احتمال زیاد به نگه داشتن در حال افزایش است. تقریبا 20 ، 000 نفر در حال حاضر در حال آزمایش هر روز در کره جنوبی با توجه به BBCبه مراتب بیشتر از سرانه بیش از هر نقطه دیگری در جهان است. با توجه به آمار و ارقام جمع آوری شده در این آخر هفته گذشته کره جنوبی است تجویز بیش از 3,600 آزمون در هر میلیون نفر — در حالی که ما برای مقایسه است که هنوز هم در گیر فقط پنج نفر در هر میلیون است.

یک راه برای سرعت بخشیدن به روند جدا از آینده با تست قابل اعتماد — این است که به مردم اجازه می دهد به ماندن در ماشین خود را به عنوان آنها در حال آزمایش است. همه بیماران باید به انجام و تست شده است که رول کردن پنجره و چوب زبان خود را به swabbed.

چندین ایالت آمریکا از جمله کلرادو, کانکتیکات, هاوایی و واشنگتن نیز در به روند ارائه خود به خود درایو-از طریق تست سایت The Verge گزارش می دهد.

دانشگاه واشنگتن مرکز پزشکی در شمال سیاتل در حال حاضر قادر به تست 40 تا 50 نفر در روز با یک درایو-از طریق ایستگاه با توجه به اخبار محلی.

بسیاری از ما درایو-از طریق تست سایت نیاز به یک دکتر مراجعه کنید و توجه داشته باشید و یک ID عکس است. و حسن نیت ارائه میدهد از کلرادو وزارت بهداشت و محیط زیست, تست, در دولت رایگان و بدون نیاز به ارائه مدرک بیمه.

یک چالش عمده رو به ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی با کمبود شدید در تست کیت.

“ما حدود 900 آزمون اینجا در کلرادو” فرماندار Jared پلیس گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس خبری که به نقل از کانال دنور. “در یک رای از 200 روز است که فقط چند روز از عرضه است.”

“ما حدود 1,500 که ما انتظار داریم CDC ارسال خواهد شد ما در چند روز آینده, اما دوباره این اعداد باید به صورت نمایی تغییر” پلیس اضافه شده است.

کاردانی رسانه های اجتماعی ویرایشگر ناتالی کلمن کمک تحقیقات به این پست

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de