مایو کلینیک دکتر: Coronavirus است “در واقع در یک بیماری همه گیر در حال حاضر”

چینی coronavirus شیوع نشده است ممکن است یک بیماری همه گیر فقط یک هفته پیش — اما آن را قطعا به نظر می رسد مثل یک در حال حاضر.

ویروس سرچشمه در ووهان چین در اواخر سال 2019. هر چند آن را به سرعت گسترش به کشورهای دیگر کارشناسان بهداشت و درمان در اواخر ماه ژانویه هنوز هم در نظر گرفته آن را به یک بیماری همه گیر داده که بسیاری از افراد مبتلا بودند هنوز هم در یک مکان: چین.

از آن پس با این حال سازمان بهداشت جهانی رفته است, اعلام, رمان شیوع کروناویروس یک “اضطراری برای بهداشت عمومی بین المللی نگرانی است.”

و در روز دوشنبه, Gregory لهستان مدیر مایو کلینیک واکسن گروه تحقیقاتی استفاده می شود حتی قوی تر از اصطلاح برای توصیف آن است.

“ما اساسا در یک بیماری همه گیر در حال حاضر,” او گفت: CNBC.

یک بیماری همه گیر اشاره به یک بیماری همه گیر در حال انجام بر روی دو یا بیشتر از دو قاره است. در حال حاضر کارشناسان بهداشت و درمان coronavirus موارد در 23 کشور فراتر از چین است.

حتی اگر ووهان شیوع کروناویروس نیست در حال حاضر در مرحله پاندمی دیگر کارشناسان بهداشت بر این باورند که آن را به زودی خواهد بود و آنها هیچ ایده چه چیزی نتیجه آن تشدید خواهد شد.

“این بسیار انتقال و آن را تقریبا به طور قطع در حال رفتن به یک بیماری همه گیر” Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: نیویورک تایمز در روز یکشنبه. “اما آن را فاجعه بار? من نمی دانم.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>