ریاضیدانان شوکه هستند که این مقاله رو منتشر

بحث پژوهش

هشت سال پس از او برای اولین بار به اشتراک گذاشته شده آن را به صورت آنلاین, دانشگاه کیوتو ریاضیدان شینیچی Mochizuki را بحث برانگیز 600-صفحه اثبات برای عمیقی ریاضی حدس تایید شده برای انتشار در یک مجله علمی.

اما یک پیچ وجود دارد: علمی ریاضیدانان در سراسر جهان باور نمی کند که Mochizuki حل مشکل شناخته شده به عنوان “abc حدس” بازگشت به طبیعت, اخبار , گزارش و آنها باقی می ماند ديپلمات در حال حاضر. اگر Mochizuki به پایان می رسد تا حق بودن او می تواند انقلابی در نظریه اعداد. اما کارشناسان در این زمینه فکر نمی کنم پذیرش در یک مجله است که تقریبا به اندازه کافی شواهد.

مشکل

Abc حدس اثبات نشده است — البته Mochizuki میخ آن — مفهوم ریاضی با مكيدند.

آن را می گوید که اگر دو عدد مختلف است که می تواند بخش به طور کامل به اعداد اول و سپس مجموع آن دو عدد است که تنها با عدد یک عدد کوچکتر از بزرگتر اعداد اول.

موضوع

Mochizuki مشترک چهار عظیم preprints آنلاین در سال 2012 این ادعا که اثبات abc حدس. اما هیچ کس قادر بوده است به منظور بررسی ادعای خود — که نیویورک تایمز گزارش می دهد که کارشناسان در آن زمان در مقایسه با چهار مقاله به تلاش برای کشف زبان بیگانه. به طوری که آنها باقی می ماند شک و تردید است که یک مجله علمی موفق به انجام آن جایی که کل ریاضی جامعه شکست خورده است.

“اگر بهترین ریاضیدانان زمان صرف تلاش برای کار کردن چه در رفتن و شکست” ناشناس ریاضیدان گفت: NYT, “چگونه می توانید یک داور در خود هر گونه شانس؟”

ادامه مطلب: اثبات ریاضی که لرزاند نظریه شماره منتشر خواهد شد [طبیعت اخبار]

بیشتر در ریاضی: ریاضی: همه چیز ما در مورد ریاضی می تواند اشتباه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmasu tesisatçısımobil ödeme bozdurmaTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdur 7/24buy verified stripe accountinstagram followerstesisatçıhtml nullednulled themes1xbetkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotkronosslotMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme İle NakitMobil Ödeme NakitMobil BozumMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Bozdurmayabancı diziCialisMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme