مواد قدیمی تر از سیستم های خورشیدی موجود در دو شهاب سنگ

پیشتر در ماه ژانویه یک تیم بین المللی از محققان با اعلام کشف گرد و غبار غلات پنج تا هفت میلیارد سال یک شهاب سنگ فرود آمد که در استرالیا در سال 1969. که باعث می شود دانه ها قدیمی ترین مواد جامد تا به حال بر روی زمین با یک سنی که predates حتی منظومه شمسی ما خود را با حدود دو میلیارد سال است.

در حال حاضر فقط هفته بعد تیم دیگری از محققان اعلام کرده است کشف presolar مواد در یک جداگانه شهاب سنگ — و این یکی نیز بر روی زمین فرود آمد در سال 1969 اما در طرف مقابل از این سیاره است.

برای این مطالعه جدید منتشر شده در طبیعت نجوم روز دوشنبه یک تیم به رهبری توسط دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس فیزیکدان اولگا Pravdivtseva تجزیه و تحلیل بخشی از شهاب سنگ آلنده که فرود در چیهواهوا, مکزیک در سال 1969.

به طور خاص این تیم نگاه ورود — مواد به دام افتاده در داخل یک ماده معدنی در تشکیل آن — در اللند شهاب سنگ شناخته شده به عنوان کنجکاو ماری. که تجزیه و تحلیل منجر به کشف presolar غلات که به عنوان یک شگفتی به این تیم است.

“پس ما درک کنونی از منظومه شمسی تشکیل” Pravdivtseva در انتشار اخبار گفت:, “presolar دانه نمی تواند زنده ماندن در محیط زیست که در آن این اجزاء تشکیل شده است.”

در حالی که به وضوح, این اولین بار نیست محققان کشف کرده اند presolar دانه در شهاب سنگ ها — مطالعه از اوایل این ماه نبود حتی اولین بار — آن را نشانی از تغییر آنچه دانشمندان فکر می کردند که می دانستند در مورد غلات.

آن را نیز نشان می دهد که چگونه دانشمندان در حال بالا آمدن با چند رمان راه برای تشخیص دانه. در حالی که Pravdivtseva تیم با تکیه بر دو در خانه جرم طیف برای تحقیق خود در این تیم پشت قبل از مطالعه با استفاده از داده های فضاپیمای ویجر 1 پروب به تاریخ آن presolar غلات.

در نهایت این مطالعات جدید نشان می دهد که چگونه پیشرفت های علمی هستند را قادر می سازد ما را به اینسو انسو جمع کردن بینش جدید از شهاب سنگ ها — و چگونه آن بینش اطلاع رسانی می تواند درک ما را از هر دو زمین و منظومه شمسی و چه قبل از آن آمد.

“بسیاری وجود دارد و در مورد شرایط در اوایل منظومه شمسی ما می توانند یاد بگیرند که با مطالعه این اشیاء در جزئیات” Pravdivtseva گفت: معاون. “هر چه ما یاد می افزاید: بیشتر ابعاد و جزئیات به کل تصویر.”

بیشتر بخوانید: دانشمندان به سرعت در حال پیدا کردن عجیب و غریب مواد بزرگتر از منظومه شمسی بر روی زمین [معاون]

بیشتر شهاب سنگ ها: ناسا می گوید این نشان از بلوک های ساختمان از زندگی در سقوط شهاب سنگ

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de