مواد منازعه مواد معدنی برای سفتی تحت فشار

خود تطبیق مواد می توانید آن را تغییر دهید و سفتی در پاسخ به اعمال زور محققان گزارش.

با الهام از چگونه استخوان انسان و صخره های مرجانی رنگارنگ تنظیم ذخایر معدنی در پاسخ به اطراف خود محیط این پیشرفت می تواند روزی باز کردن درب برای مواد است که می تواند خود را تقویت به آماده شدن برای افزایش زور و یا جلوگیری از آسیب بیشتر است.

“تصور کنید که یک استخوان ایمپلنت یا یک پل است که می تواند خود را تقویت میکند که در آن یک نیروی بالا اعمال می شود بدون بازرسی و تعمیر و نگهداری. این اجازه خواهد داد که امن تر ایمپلنت ها و پل ها با حداقل عوارض و هزینه و خرابی می گوید:” Sung Hoon Kang, استادیار در دانشکده مهندسی مکانیک هاپکینز شدید مواد, موسسه و موسسه NanoBioTechnology در دانشگاه جانز هاپکینز و مطالعه ارشد نویسنده است.

در حالی که محققان دیگر اقدام به ایجاد مشابه مواد مصنوعی قبل از انجام این کار شده است به چالش کشیدن به دلیل مواد چنین دشوار و گران برای ایجاد و یا نیاز به فعال تعمیر و نگهداری زمانی که آنها ایجاد شده و در حال محدود چقدر استرس آنها می تواند تحمل کند. داشتن مواد سازگار با خواص مانند کسانی که از چوب و استخوان می تواند در ارائه ایمن سازه, صرفه جویی در پول و منابع و مضر را کاهش می دهد اثرات زیست محیطی.

مواد طبیعی می توانید تنظیم خود با استفاده از منابع در اطراف محیط زیست; به عنوان مثال استخوان با استفاده از سلول سیگنال برای کنترل افزودن یا حذف مواد معدنی گرفته شده از خون در اطراف آنها. با الهام از این مواد طبیعی کانگ و همکارانش به دنبال ایجاد یک مواد سیستم است که می تواند اضافه کردن مواد معدنی در پاسخ به اعمال استرس است.

این تیم آغاز شده با استفاده از مواد است که می تواند تبدیل نیروهای مکانیکی به الکتریکی اتهامات به عنوان داربست و یا حمایت از ساختار است که می تواند ایجاد اتهامات متناسب با نیروی خارجی در آن قرار داده شده. تیم امید بود که این اتهامات می تواند به عنوان سیگنال برای مواد شروع به کانسار از یون معدنی در محیط زیست است.

کانگ و همکاران غوطه ور پلیمر فیلم از این مواد در یک شبیه سازی مایعات بدن تقلید یونی با غلظت پلاسمای خون انسان است. پس از مواد انکوباتور در شبیه سازی مایعات بدن, مواد معدنی شروع به شکل گیری بر روی سطوح. این تیم همچنین کشف کرد که آنها می تواند به کنترل این نوع از مواد معدنی تشکیل شده با کنترل مایع یونی ترکیب.

این تیم پس از آن راه اندازی یک پرتو لنگر در انتهای آن به تدریج افزایش استرس از پایان یک از مواد دیگر و در بر داشت که در مناطق با استرس بیشتر بود بیشتر مواد معدنی تجمع; مواد معدنی ارتفاع بود متناسب با ریشه دوم استرس استفاده شود.

روش محققان می گویند ساده و کم هزینه است و نیازی به انرژی اضافی. “یافته های ما می تواند در هموار کردن راه برای یک کلاس جدید از خود بازسازی مواد است که می تواند خود را تقویت مناطق آسیب دیده می گوید:” Kang. او امیدوار است که این مواد می تواند روزی به عنوان داربست برای سرعت بخشیدن به درمان استخوان های مرتبط با بیماری یا شکستگی هوشمند رزین برای درمان های دندانپزشکی و یا دیگر برنامه های مشابه.

علاوه بر این یافته ها در کمک به دانشمندان در درک از پویا مواد و چگونه کانسار کار می کند که می تواند نور را در ایده آل محیط های مورد نیاز برای بازسازی استخوان.

یک گزارش از این یافته ها به نظر می رسد در مواد پیشرفته.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>