کارشناسی ارشد فن آوری است که تغییر موسیقی با این 30 دلار Ableton Live آموزش

تولید موسیقی آمده است یک راه طولانی در سال های اخیر است. با افزایش و دسترسی به ایستگاه های کاری صوتی دیجیتال (DAWs) هر دو هنرمندان مشتاق و تاسیس نوازندگان قادر به ایجاد آهنگ های راست در صفحه اصلی.

به این ترتیب عملا هر کسی می تواند از بند باز کردن اشتیاق خود را برای موسیقی حتی بدون ترک خانه. و با توجه به بسیاری از ما هنوز گیر در خانه, در حال حاضر, در حال حاضر زمان مناسب برای سعی کنید دست خود را در ساخت موسیقی. تمام طول می کشد برخی از خلاقیت افزار مناسب و شاید یک دست کمک به راهنمای شما در طول راه.

به اين منظور تکمیل Ableton Live 10 موسیقی تولید بسته نرم افزاری می تواند به شما نشان دهد که چگونه برای ایجاد موسیقی در خانه با استفاده از یکی از محبوب ترین DAWs در بازار است. اما قبل از اینکه شما شروع به مخلوط کردن و خاراندن آن را به ارزش درک tech آورده است که ما را به این نقطه در تولید موسیقی.

کشف قدیمی مدرسه Tech پشت ضربه

در سال 1980 موسیقی را برای همیشه تغییر با معرفی MIDI. کوتاه برای Musical Instrument Digital Interface, MIDI است که ویژگی های استاندارد است که اجازه می دهد تا شما دقیقا کنترل هر نت از آهنگ های خود را و که در آن زمین در soundscape. زمین تن, چگونه با صدای بلند و یا نرم افزاری خاص توجه داشته باشید برای تلفن های موبایل (به نام velocity), vibrato و سرعت می تواند تمام توان به دقیقا همان جایی که شما می خواهید آنها توجه داشته باشید توجه داشته باشید. فکر می کنم MIDI به عنوان مجموعه ای از دستورالعمل ها را به موسیقی که در آن شما می توانید نوشتن یک آهنگ و سپس اتصال آن به هر ابزار و ساز که بازی آن را به عقب بی وقفه. در واقع از آنجا که آن را فقط به دستورالعمل شما حتی می توانید آهنگ های در داخل, دستورالعمل راه اندازی نمونه حلقه ضربه و لایه بندی صدا بیش از صدا به عنوان آهنگ پیشرفت می کند.

MIDI ساخته شده است که ممکن است همه چیز را از زنده نمونه برای پیدا کردن و تطبیق ضرب و شتم و شیار از یک آهنگ. اگر شما همیشه تعجب که چگونه یک DJ mixes دو آهنگ که به نظر می رسد تا شدید متفاوت MIDI کمک می کند تا آن را به اتفاق می افتد. در حالی که پس DJing به عنوان ما آن را می دانم تا به حال شده افزایش از آنجا که 1970s MIDI ساخته شده آن را در دسترس تر و در را باز کرد به ابزارهای جدید است.

اما MIDI همچنین قادر می سازد پیچیده تر تکنیک ها تغییر کرده که چگونه آهنگ ها نوشته شده و ثبت شده; توالی که به شما اجازه کپی کردن و چسباندن عبور از موسیقی و حتی آهنگسازی برای موسیقی ورق تحت تغییرات عظیم به عنوان آهنگسازان در حال حاضر می تواند نشان می دهد دقیقا چگونه هر توجه داشته باشید برای تلفن های موبایل. و حتی آن را می دهد دی جی ابزار به “پیچ و تاب” زنده آهنگ به نگه داشتن سرعت سازگار هنگام مخلوط کردن بنابراین شما لازم نیست که به ترک آن کلاسیک سوابق در جعبه.

Ableton Live 10 به عنوان یک رابط به شما یک دسته در تمام این قدرت و این تکمیل $30 آموزش بسته نرم افزاری خواهد شد و همچنین راهنمای شما را از طریق اصول اولیه تولید, بنابراین حتی اگر شما به طور کامل به ضبط موسیقی در پایان شش دوره و 220 درس شما یک درک کامل از این روند است.

از اصول اولیه به باشگاه

The Complete Ableton Live 10 موسیقی تولید بسته نرم افزاری شروع می شود با اصول اولیه به شما نشان Ableton رابط آن بسیاری از ابزارها را چگونه صدا سنتز و گرفتن بیشتر از نمونه ها را انتخاب کنید.

بعد از آن شما خواهید یاد بگیرند که چگونه برای ضبط از چه سخت افزاری برای استفاده به حق اثر به چگونه به “پیچ و تاب” آهنگ برای رسیدن به اثر سمت راست (به خصوص مفید برای زنده آهنگ ها). هنگامی که شما تسلط به اصول اولیه شما شروع به کار با واقعی جلسات در Ableton برای یادگیری فهم و outs از تولید و ویرایش گرفتن از هم جدا تولید آهنگ به درک دقیقا آنچه که به آن می رود و به همین دلیل و پس از آن تجربه کار با آن است.

از آنجا که شما یاد بگیرند که در مورد سنتز و نمونه برداری و حرکت بر روی تکنیک های DJing از جمله جلوه های صوتی, و در نهایت نحوه استفاده از DJ حرفه ای سخت افزار به ضربه خود را اعم از زنده یا در خانه با DJ جیمز پاتریک بحث در مورد تکنیک های زندگی.

حتی آنالوگ ترین نوازنده می تواند به بهبود خود را ضبط و حتی اگر شما فقط گوش دادن به موسیقی, یادگیری, چگونه یک آهنگ ساخته شده است جلا و سپس از هم فاصله گرفته شما را به لذت بیشتر کار می رود که به آهنگ های شما را دوست دارم.

سر شیرجه رفتن به این فن آوری هیجان انگیز و خود را از بند باز کردن پتانسیل خلاق با The Complete Ableton Live 10 موسیقی تولید بسته نرم افزاری. در حالی که آن را به طور معمول قیمت بیش از 1000 دلار شما می توانید آن را در فروش در حال حاضر فقط برای $29.99 بیش از 90 ٪ خاموش قیمت معمول.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de