سیارک عظیم پالاس دارای خشونت حفره حفره گذشته مطالعه نشان می دهد

ما بهترین نمایش و در عین حال از Pallas, بزرگترین سیارک بازدید نشده توسط یک فضاپیما نشان می دهد فوق العاده خشونت آمیز تاریخچه متعدد اثرات به احتمال زیاد با توجه به غیر معمول آن مدار یک مطالعه جدید می یابد.

در سال 1802 پالاس شد دومین سیارک تا کنون کشف شده است. پس از نام پالاس آتنا الهه یونانی خرد پالاس سوم عظیم ترین سیارک تا کنون کشف شده شامل حدود 7 درصد از جرم منظومه شمسی را به کمربند سیارک. این سیارک به قطر متوسط حدود 318 کیلومتر (513 کیلومتر) که در حدود 15 درصد از قطر ماه است.

بسیار ناشناخته باقی مانده در مورد این سیارک بزرگ. برای ریختن به نور در پالاس’ بسیاری از رمز و راز در یک مطالعه جدید دانشمندان با استفاده از طیفی-Polarimetric با کنتراست بالا Exoplanet پژوهش (حوزه) تصویرساز در تلسکوپ بسیار بزرگ در کویر آتاکاما در شمال شیلی به تجزیه و تحلیل سیارک شکل و در سطح بی سابقه ای از جزئیات.

مرتبط: این غروب برای nasa’s Dawn اما سیارک پروب میراث زندگی در

بر اساس 11 تصاویر آنها اسیر از پالاس’ سطح, محققان کشف کردند که این سیارک است pockmarked با چاله های متعدد اعم از حدود 18.5 تا 75 مایل (30 تا 120 متر) عرض دارد. خود را شبیه سازی های کامپیوتری نشان می دهد که پالاس در حدود دو برابر به عنوان بسیاری از چاله به عنوان بزرگترین شناخته شده, سیارک, سیاره کوتوله سرس و سه بار به عنوان بسیاری به عنوان دومین (و درخشان) شناخته شده, سیارک وستا.

“پالاس است به شدت حفره حفره” مطالعه همکاری نویسنده میروسلاو Broz یک ستاره شناس در دانشگاه چارلز در جمهوری چک گفت: Space.com. “سطح آن ممکن است شبیه به یک توپ گلف است.”

دو غول چاله در پالاس — یکی در نزدیکی قطب جنوب و دیگری در نزدیکی استوا — اشاره است که این سیارک یک بار تجربه غول وری اثرات با پرتابه حدود 37 تا 65 مایل (60 تا 90 متر) در قطر محققان گفتند. آنها اضافه شده است که تاثیر آن ایجاد دهانه در نزدیکی استوا ممکن است تشکیل خانواده چند صد سیارک های کوچک اطراف پالاس که کمتر از 12 مایل (20 کیلومتر) عرض دارد.

“ما انجام شبیه سازی عددی برای تعیین محتمل ترین سنی است که 1.7 میلیارد سال و این باید مربوط به سطح سن پالاس یا حداقل بخش قابل توجهی از آن” Broz گفت.

شبیه سازی های کامپیوتری از گذشته برخورد در کمربند سیارک ها انجام شده به عنوان بخشی از این مطالعه نشان می دهد که اشیاء ضربه پالاس نیز سفر غیر منتظره ای در سرعت های بالا به طور متوسط حدود 25,725 مایل در ساعت (41,400 متر/ثانیه) در مقایسه با میانگین سرعت حدود 12,975 (20,880 متر/ثانیه, آسمان صاف;) برای اثرات تولید چاله کمربند سیارک ها. این سرعت های بالا بودند به احتمال زیاد ناشی از این راه است که پالاس سفر غیر منتظره ای کج و طویل مدار با توجه به مطالعه است. پس سریع اثرات هستند احتمال بیشتری برای تولید چاله کندتر از آنهایی که پالاس’ عجیب و غریب مدار به احتمال زیاد نیز کمک می کند تا توضیح دهد که چرا این سیارک است بنابراین حفره حفره در مقایسه با سرس و وستا آنها اضافه شده است.

با استفاده از تصاویر خود را همراه با برآورد قبلی از سیارک جرم محققان توسعه یک مدل 3D از پالاس و متوجه شد که جسم متراکم تر از سرس اما کمتر متراکم از وستا. با این اطلاعات این تیم تحقیقاتی نشان می دهد که پالاس دارای نسبت بیشتری از سنگ به یخ از سرز.

پالاس’ تراکم همراه با چقدر سیارک نشان دهنده یک موج خاص نور مادون قرمز علاوه بر این نشان می دهد که این سیارک مشابه است در ترکیب به یک نوع شهاب سنگ شناخته شده به عنوان یک سانتی متر chondrite با توجه به مطالعه است.

Chondrites هستند شهاب سنگ ساخته شده از ریز گرد و گلوله های شناخته شده به عنوان chondrules که فرم هنگامی که مذاب معدنی قطرات به سرعت سرد در فضا; سانتی متر chondrites رایج ترین شکل از کربن (که کربن غنی) chondrite. سانتی متر chondrites شناخته شده دارای یک ترکیب غنی از مولکول های آلی پیچیده. بر اساس چه کار قبلی پیدا کرده است در مورد سانتی متر chondrites محققان پیشنهاد کرد که داخل پالاس هرگز به اندازه کافی برای جدا به متراکم سیلیکون-سنگین سنگی هسته و آب غنی از گوشته پس از آن قسمتهای داخلی به احتمال زیاد کثیف ترکیبی از سنگ و یخ است.

هنوز پالاس’ اندازه بزرگ نشان می دهد که ممکن حفظ گرما به اندازه کافی بلند برای آب شور به جدا کردن و افزایش رو به بالا. در نتیجه رسوبات نمک در پالاس’ پوسته ممکن است کمک به توضیح روشن پچ دیده می شود بر روی این سیارک را در سطح دانشمندان اشاره کرد.

تحقیقات آینده خواهد شد تمرکز بر روی دیگر سیارات مشاهده شده توسط VLT/حوزه مانند عنبیه Hygiea, روان, دافنه و Interamnia, Broz گفت.

دانشمندان دقیق یافته های خود را در یک مطالعه منتشر شده در Feb. 10 در مجله طبیعت نجوم است.

دنبال Charles Q. چوی در توییتر @cqchoi. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su