ماسک و Emasculation: چرا برخی از مردان حاضر به گرفتن اقدامات احتیاطی

در آوریل 28, معاون رئیس جمهور, مایک پنس در بازدید از کلینیک مایو اما می تواند خود را مطابق با پروتکل های ایمنی و همین یک ماسک. رفتار او تقلید جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از امتناع از پوشیدن یک ماسک و حتی به عنوان او خواست آمریکایی ها برای انجام این کار. پنس گفت که او می خواست می شود قادر به نگاه کارکنان مراقبت های بهداشتی در چشم و تهمت به سادگی گفت: “من انتخاب به انجام آن نیست.”

چرا بی میلی به مدل رفتاری امن? تحقیقات من با جنیفر Berdahl و دیگران نشان می دهد یکی از مهم دلیل آن این است که ظاهر می شود به آن بازی امن در تضاد با یک هسته اصول مردانگی: نشان دادن ضعف. در کوتاه پوشیدن یک ماسک emasculates.

امتناع از پوشیدن ماسک تضعیف این پیام است که بقیه از ما باید اقدامات احتیاطی. اما که حداقل از مشکل است. رهبران که بیشتر در رابطه با حفظ ماچو تصویر عمومی خود قرار داده و زندگی ما در معرض خطر به عنوان آنها به اثبات مردانگی خود را با نشان دادن مقاومت به نظرات کارشناسان حساسیت به انتقاد و ثابت دشمنی با هر کسی که به نظر می رسد به مخالفت با آنها.

در تحقیقات ما نشان می دهد-بدون ضعف اصل آشکار با بازیگری مثل شما همیشه می دانم ، اعتراف به عدم قطعیت و یا که شما تکیه می کنند هر کس دیگری به نظر می رسد “ضعیف است.” مغلوب ساختن پیشی جستن مقاومت به کارشناسان مشاوره ناشی از ثابت نیاز به نشان می دهد که “من به تنهایی می تواند آن را تعمیر کنند.”

بیشتر نشان دادن هیچ ضعف می رود دست در دست با یکی دیگر از مردانگی هنجار: همه چیز از یک dog-eat-dog رقابت است. برای رهبران مانند مغلوب ساختن پیشی جستن هر وضعیت شخصی است مردانگی مسابقه است که او “برنده” و دیگران باید “از دست بدهند.” اعتراف به گذشته اشتباه و یا دریافت انتقاد غیر قابل تحمل هستند. نمرات باید حل و فصل شود با هر کسی که نتواند به پمپ رهبر نفس. برای مثال در بحران کنونی بحرانی منابع هستند احتمال بیشتری برای تحویل به کشورهای که در آن فرمانداران حنایی بیش از, به جای انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن.

در علاوه بر این به فقیر تصمیم گیری تحقیقات ما نشان می دهد که مردانگی-وسواس رهبران ایجاد ناکارآمد سازمان است که در حال سقوط از هم جدا هنگامی که بار سخت. رهبر نیاز به نظر می رسد برخی از defensiveness ایجاد یک بازی از Thrones محیط زیست که در آن زیردستان به طور مداوم رقابت به کاری رهبران ” به نفع. وقتی که همه به دنبال شماره یک آن می شود بعید است که آنها را همه با هم به جلو به طور موثر هنگامی که یک بازدید بحران.

Coronavirus گذاشته لخت فقط چگونه به شدت برخی از نر رهبران ارزش طرح ریزی یک رابطه جنسی خشن, macho, تصویر, حتی در خطر ابتلا یا پخش coronavirus. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک germaphobe شناخته شده به نفرت تکان دادن دست و حتی در بهترین زمان ostentatiously در ادامه به مطبوعات گوشت به خوبی به مه. چرا ؟ این همان دلیلی است که مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2017 به استقبال خطر از متفاوت, تاج, ساخت یک نمایش خیره در خورشید در طول گرفتگی. هجوم کارشناسان هشدار در مورد خطر شخصی سیگنال “من یک مرد سخت آن را در آورد.”

نخست وزیر بوریس جانسون به طور مشابه ساخته شده از جمله یک نقطه از دست دادن و backslapping حتی به عنوان coronavirus گسترش یافته است که حتی قبل از او به پایان رسید تا آلوده و در بیمارستان بستری نگهبان با برچسب او را یک “سوپر پخش.” رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro که bragged که ورزشکاری او را به جلوگیری از او را از گرفتن این ویروس همچنان به اب راه رفتن را به جمعیت دست تکان دادن و در آغوش هواداران است.

تمام سه مغلوب ساختن پیشی جستن جانسون و Bolsonaro—نه تنها علنا به حداقل برسد خطرات ناشی از کوروناویروس خود را به اثبات مردانه, اعتبار, اما با تاخیر و یا موفق به پیاده سازی اقدامات ایمنی است که می تواند در امان مرگ و میر غیر ضروری. در مقابل رهبران زن بودند بیشتر احتمال دارد به گوش دادن به کارشناسان فوری پیشگیرانه عمل است. برای مثال نیوزیلند به رهبری نخست وزیر Jacinda Arden دارای حداقل تلفات و اما نقض ویروس.

نه همه نر رهبران بیشتر در رابطه با طرح ریزی یک تصویر ماچو از با صرفه جویی در زندگی. کاپیتان برت Crozier که فرماندهی ناو هواپیمابر تئودور روزولت به ترتیب اولویت ملوانان خود را’ خوب بودن که coronavirus را شکست. او در ادامه به دنبال کمک های لازم پس از بی اعتنا مافوق پیشنهاد او و خدمه اش سخت آن را. به طور مشابه, فرماندار نیویورک اندرو کومو متمرکز بر دستیابی به یک جامعه هدف به حداقل رساندن تعداد COVID-19 مرگ و میر انجام آنچه در آن طول می کشد برای به انجام رساندن این ماموریت است.

متاسفانه برای رهبران مانند تهمت نیاز به نمایشگاه مردانه پهلوانان است که عمیقا پخته شده را به شخصیت خود را که آنها واقعا می تواند کمک کند تا خود را از به طور مداوم در تلاش برای اثبات خود را در سختی. در سال 2017, زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خیره در خورشید او تنها ایستاده بود و به ضرر خود است. در زمان تاج بحران خود ادامه نیاز به انکار کارشناسان و خطر ثابت کند که او یک مرد سخت به ضرر همه ما است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>