مارول در جهان با, غرب شناسی, انجمن مجازی تجربه امروز!

هر سال در این زمان هزاران نفر از skywatchers دانشمندان و تلسکوپ تولید گله به اونیون سیتی, نیویورک, برای آخر هفته reveling در ستاره شمال, ستاره شناسی انجمن. در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس رویداد رفته مجازی و شما می توانید آن را به زندگی می کنند به صورت رایگان امروز (6 آوریل) بدون بلیط مورد نیاز است.

شمال شرقی نجوم فروم یا NEAF است که توسط راکلند نجوم باشگاه و برگزار شده است که برای نزدیک به سه دهه در SUNY راکلند ، NEAF 2020 در اصل برنامه ریزی شده برای این آخر هفته, مارس 4-5 اما این بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور دهندگان برای به تعویق انداختن رویداد زندگی می کنند برای کمک به جلوگیری از گسترش COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

به جای NEAF 2020 برگزار خواهد شد یک روز رایگان رویداد از ساعت 10 صبح تا 8 p. m. EDT (7 صبح – 5 p. m. PDT). شما می توانید اتصال به livestream رویداد در اینجا به طور مستقیم از NEAF. آن را نیز به صورت زنده در یوتیوب اینجا.

مربوط به: فضای رایگان برای پروژه های بچه ها در خانه در طول شیوع کروناویروس
بیشتر:
بیماری همه گیر کوروناویروس: کامل صنعت فضایی پوشش

این رویداد به وعده های بسته بندی شده “شامل تظاهرات محصول, فوق العاده, فروشنده, تخفیف, درب, جوایز و سخنرانان را ساخته اند که شرق شناسی فروم افسانه ای” سازمان در بیانیه ای گفت.”

در میان سخنرانان امروز در فروم خواهد بود توماس Zurbuchen ناسا دانشیار مدیر علمی ماموریت; C. الکس جوان آژانس مدیر دانشیار علوم heliophysics بخش; Samuel حال مدیر اجرایی رصدخانه کوه ویلسون در کالیفرنیا; Dianna کلمن صندلی از Yerkes بنیاد برای نجات Yerkes; و سیاره دانشمند Janni Radebaugh خواهد شد که بحث در مورد سنجاقک یک ماموریت برای ارسال یک هلیکوپتر برای قمر زحل تیتان.

امروز یک روز livestream پایان نیست برای NEAF سال 2020 است. سازمان و CUNY راکلند کالج باید دوباره این رویداد برای سپتامبر. 12 و 13.

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>