‘افق مریخ’ بتا به شما اجازه می دهد فرمان خود را آژانس فضایی اما عمل سریع

“مریخ افق” یک آژانس فضایی بازی شبیه ساز, راه اندازی, رایگان بتا این هفته و شما می توانید ثبت نام با پیوستن به لیست پستی در اینجا اما شما بهتر است سریع عمل می کنند. آخرین مهلت برای پیوستن به پایان می رسد ممکن است 1 در 11 a. m. EDT (1500 GMT/1600 BST).

این بازی جدید توسط Auroch دیجیتال و منتشر شده توسط نامنظم شرکت شما را در فرمان خود را از برنامه های فضایی خود — شما می توانید انتخاب کنید ناسا و روسیه و آژانس فضایی اروپا — با هدف تسلط بر فضا با سفر به مدار ماه و فراتر از آن. برای انجام این کار, شما باید به تحقیق راکت فضاپیما و ماهواره ها برای رسیدن به اهداف خود, همه در حالی که رسیدگی به خود را حمایت عمومی سالانه بودجه و دیپلماسی بین المللی.

موفقیت شما بستگی دارد که چگونه به خوبی شما تعادل ریسک و قابلیت اطمینان از وسایل نقلیه خود را به عنوان به خوبی به عنوان اقدامات شما را انتخاب کنید در طول ماموریت های خود را. آیا شما می خواهید به طبل حمایت قانونی ترس از کامپیوتر و یا بیشتر استدلال رویکرد گفت: هیچ بیگانه شواهد ؟ (من در زمان دوم.) شما باید وارد فضای مسابقه با JFK-esque چالش برای رفتن به ماه یا نه ؟ (بله!)

تصویری: “مریخ افق” می خواهد شما را به راه اندازی برنامه های فضایی خود
مرتبط:
نزدیک برنامه فضایی سیم مریخ افق باز می شود ثبت نام بتا

یک تصویر از یک موفق ماهواره ماموریت “مریخ افق” از نامنظم شرکت و Auroch دیجیتال. (اعتبار تصویر: نامنظم شرکت/Auroch دیجیتال)

“مریخ افق” بتا را پوشش می دهد تنها دو دوره از عصر فضا (با مقصد در مدار و در ماه) اما منظومه شمسی را در انتظار در بازی نهایی فرم با توجه به Auroch دیجیتال.

دوستان ما فریزر قابیل در PC Gamer سعی کردم از “مریخ افق” این هفته موفق به رسیدن به مدار با ماهواره باشه اما اولین تلاش خود را برای قرار دادن یک سگ در فضا نمی کرایه نیز هست.

“مریخ افق” ارائه خود را به عنوان بیشتر از یک سازمان مدیریت بازی از بیش از حد واقع بینانه شبیه ساز مانند “برنامه فضایی کربال” و ممکن است که کمی بیشتر در دسترس برای بازیکنان جدید مثل خودم. (افشای کامل: برای اولین بار “برنامه فضایی کربال” راه اندازی یک موفقیت بود اما فقط به سختی چون چتر نجات مستقر در پرتاب.)

وجود دارد وسوسه انگیزی نکات در بازکردن روسیه بوران شاتل فضایی و همچنین ناسا orbiters قبل از رسیدن به مریخ و منظومه شمسی در بازی بزرگتر. در ساعت اول با “مریخ افق” من به تماشای اولین صدایی موشک منفجر و اولین پرتاب حیوانات (در ذهن من آن را انجام گربه و یک سگ و یک بسیار کوچک کرگدن) شکست در خرد کردن شکست برای کرگدن-نوع. من موفق به دریافت زمین-تحصیل ماهواره به مدار و دوم من پرتاب حیوانات بدون دردسر رفت.

برای من اولین بازی من بازی های برگزار شده از سوی آژانس فضایی اروپا (ESA) از آنجا که در زندگی واقعی سازمان در واقع کار با توسعه دهندگان در برخی از جنبه های بازی. (وجود یک کارت فیزیکی بازی نیز هست که شما می توانید در مورد در اینجا.)

و درست مثل در زندگی واقعی روس ها نگهداری می شود ضرب و شتم من به فضا است. آنها راه اندازی اولین انسان در فضا (بسیار دقیق) توسط ناسا (دوباره امتیاز برای دقت) ترک من پشت عمدتا به دلیل من دست و پا چلفتی تلاش های اولیه به تعادل تحقیقات و فضایی توسعه است.

اما زمانی که روسیه با ارسال فضانورد در اطراف ماه قبل از اولین پرتاب حیوانات به خوبی … که یکی صدمه دیده است. من هنوز هم جلوتر از ناسا در حال حاضر, بنابراین من بهتر ترک خوردگی در آن فضانورد ماه شات.

بتا رایگان ثبت نام دوره “مریخ افق” به پایان می رسد ممکن است 1. جزئیات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام اینجا هستید.

ایمیل طارق ملک در [email protected] یا او را دنبال کنید @tariqjmalik. ما را دنبال کنید @Spacedotcom, Facebook و Instagram.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de