سلولهای مغز تغییر شغل به تعمیر مجروح استخوان

پس از یک آسیب قدیمی سلولهای استرومايی مغز استخوان جلوه های ویژه گرافیکی را به انجام در جهات شبیه به استخوان-درمان سلول های بنیادی عموزاده با توجه به تحقیقات جدید در موش سوری.

تفکر متعارف است که بازسازی استخوان سمت چپ به تعداد کمی از توانا سلول های اسکلتی به نام سلول های بنیادی است که اقامت در داخل گروه های بزرگتر از سلولهای استرومايی مغز استخوان. اما یافته های جدید توزیع مجدد که تفکر.

شکستگی استخوان است که در شرایط اضطراری برای انسان و تمام مهره داران بنابراین هر چه زودتر سلول های شروع کسب و کار از شفا آسیب دیده استخوان و سلول های بیشتر وجود دارد برای انجام آن بهتر است.

“مطالعه ما نشان می دهد که سلول های دیگر علاوه بر اسکلتی سلول های بنیادی می تواند انجام این کار نیز می گوید:” Noriaki اونو دستیار استاد در دانشگاه میشیگان دانشکده دندانپزشکی.

در این مطالعه اثر Cxcl12 سلول ها در مغز استخوان در پاسخ به پست-آسیب سلولی نشانه تبدیل به احیا کننده سلول ها بسیار شبیه اسکلتی سلول های بنیادی است. به طور معمول کار اصلی این Cxcl12-ابراز سلول ها به طور گسترده ای شناخته شده به عنوان سلول های ماشین که به ترشح سيتوکين ها که کمک به تنظیم همسایه سلول های خون است. آنها به صورت تصادفی انتخاب و برای شفا تنها پس از یک آسیب است.

“تعجب در مطالعه ما این است که این سلول ها اساسا چیزی از نظر ساخت استخوان زمانی که استخوان رشد دیگر” اونو می گوید. “این تنها زمانی که استخوان مجروح شده که این سلول ها شروع به عجله برای تعمیر نقص است.”

این مهم است زیرا قابل توجه پتانسیل احیا استخوان است که به طور کلی نسبت به نادر اسکلتی سلول های بنیادی اونو می گوید. این یافته جدید افزایش این احتمال که این توانا اسکلتی سلول های بنیادی می تواند تولید از طریق تحول بیشتر در دسترس بالغ, سلول های استرومای.

این مادر سلول های استرومای نرم و قابل انعطاف هستند و به راحتی در دسترس در طول زندگی و به طور بالقوه می تواند ارائه عالی سلولی منبع برای استخوان و بافت بازسازی اونو می گوید.

برای حمایت از این تحقیقات در آمد از موسسه ملی سلامت Uehara یادبود بنیاد پژوهش یاران و ژاپن جامعه برای ترویج علم در خارج از کشور تحقیقات یاران.

این مطالعه به نظر می رسد در طبیعت ارتباطات.

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de