ازدواج نیست یک بلیط برای شادی

چقدر عشق و ازدواج به طور کلی خوب بودن? یک مطالعه جدید quantifies شادی از ازدواج که قبلا ازدواج کرده و مردم تنها در پایان زندگی خود را برای پیدا کردن.

مطالعه منتشر شده در مجله روانشناسی مثبت—بررسی رابطه سابقه 7,532 افراد پس از سنین 18 تا 60 به تعیین این که چه کسی گزارش می شود شادترین در پایان زندگی خود را.

“…اگر هدف این است که برای پیدا کردن شادی به نظر می رسد کمی احمقانه است که مردم خیلی سهام در حال همکاری است.”

“مردم اغلب فکر می کنم که آنها نیاز به ازدواج می شود بنابراین خواسته ما این پرسش” آیا مردم باید در یک رابطه خوشحال ؟ آیا زندگی تک تمام زندگی خود را در ترجمه به ناخشنودی? آنچه در مورد اگر شما ازدواج کرده بودند در برخی از نقطه, اما آن کار نمی کند؟,'” می گوید ویلیام Chopik استادیار روانشناسی در دانشگاه ایالتی میشیگان و coauthor از کاغذ. “معلوم ردی شادی خود را در ازدواج نیست یک شرط بندی مطمئن.”

Chopik و ماریا Purol یک دانشجوی کارشناسی در روانشناسی و مطالعه coauthor پیدا کردن که شرکت کنندگان کاهش یافت و به یکی از سه گروه: 79% شد به طور مداوم ازدواج صرف اکثریت از زندگی خود را در یک ازدواج; 8% شد به طور مداوم تک و یا افرادی که صرف بیشتر از زندگی خود را مجرد و 13% متنوع کرده تاریخ و یا تاریخ در حال حرکت در داخل و خارج از روابط و طلاق remarrying یا بیوه شدن. سپس محققان از شرکت کنندگان به رای کلی شادی زمانی که آنها افراد مسن و آن را در مقایسه با گروهی که به آنها سقوط کرد.

“ما شگفت زده برای پیدا کردن که مادام العمر مجرد و کسانی که تا به حال متنوع ارتباط تاریخ نمی متفاوت در آنها چگونه خوشحال بودند می گوید:” Purol. “این نشان می دهد که کسانی که آنها را دوست داشت و از دست داد’ هستند فقط به عنوان شاد به سوی پایان زندگی نسبت به کسانی که هرگز عاشق در همه.'”

در حالی که افراد متاهل اندکی چشم انداز مثبت در شادی Purol می گوید حاشیه نمی شد قابل توجه—و نه آنچه ممکن است بسیاری از انتظار می رود. اگر به طور مداوم عروسی گروهی پاسخ داده شده 4 از 5 چقدر خوشحال بودند و همواره مردم تنها در جواب یک 3.82 و کسانی که با سابقه متنوع پاسخ 3.7.

“وقتی که می آید به شادی که آیا کسی که در یک رابطه و یا نه این است که به ندرت در کل داستان” Chopik می گوید. “مردم قطعا می تواند در روابط ناراضی و مردم تنها مشتق لذت بردن از تمام انواع دیگر بخش هایی از زندگی خود را مانند خود دوستی, سرگرمی و کار می کنند. در نگاه به گذشته اگر هدف این است که برای پیدا کردن شادی به نظر می رسد کمی احمقانه است که مردم خیلی سهام در حال همکاری است.”

اگر کسی مشتاق برای یک شریک مادام العمر برای شروع یک خانواده و ساختن یک زندگی شاد با هم Chopik و Purol تحقیقات نشان می دهد که در صورتی که فردی نیست و کاملا خوشحال برای شروع ازدواج نیست به احتمال زیاد به طور چشمگیری تغییر آن است.

“به نظر می رسد مانند آن را ممکن است کمتر در مورد ازدواج و بیشتر در مورد طرز فکر” Purol می گوید. “اگر شما می توانید پیدا کردن شادی و تحقق به عنوان یک فرد مجرد, شما به احتمال زیاد بر روی آن نگه دارید شادی—آیا وجود یک حلقه در انگشت خود را یا نه.”

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de