ماری جوانا ممکن است کاهش ضریب هوشی خود را

در سراسر جهان حدود 188 میلیون نفر از مردم استفاده از ماری جوانا در هر سال است. این دارو شده است قانونی برای استفاده تفریحی در 11 ایالت های ایالات متحده, و آن را ممکن است در نهایت تبدیل شدن به قانونی در سطح فدرال. در یک گالوپ نظرسنجی انجام شده در تابستان گذشته 12 درصد از بزرگسالان آمریکایی گزارش داد که آنها دودی ماری جوانا از جمله 22 درصد از 18 تا 29 ساله. کسانی که این آمار است. عواقب یک راز باقی می ماند.

به عنوان دسترسی به ماری جوانا را افزایش می دهد—و در حالی که پذیرش این دارو افزایش می یابد و ادراک از آن ضرر کاهش می یابد — از آن است که مهم به نظر پتانسیل دراز مدت عوارض بیماری به خصوص کاربرانی که شروع به جوان است. یکی از ماری جوانا را بهترین مستند عواقب کوتاه مدت است تداخل با حافظه است. این ماده باعث می شود آن را سخت تر برای به دست آوردن اطلاعات به حافظه و پس از آن برای دسترسی به آن با دوز بزرگتر به تدریج باعث مشکلات بیشتر است. بسیار کمتر مستند این است که آیا این دارو دارای اثرات ماندگار در توانایی های شناختی. پیدا کردن پاسخ به این سوال ضروری است. بسته به شدت از هر گونه عوارض و پشتکار خود را, استفاده از ماری جوانا می تواند قابل توجهی پایین اثرات در آموزش و پرورش, استخدام عملکرد شغلی و درآمد.

وجود دارد قابل قبول دلایلی که مغز نوجوان ممکن است به خصوص در معرض اثرات استفاده از ماری جوانا. طبیعی کانابینوئیدهای نقش مهمی در سلول مغز مهاجرت و توسعه از جنین به بعد. و دوران بلوغ بسیار مهم است سن برای نهایی مغز مجسمه سازی و ماده سفید بود. این hippocampi زوج سازه در لوب تمپورال است که بسیار مهم در شکل گیری خاطرات جدید در حال نکردم با کانابينوييدی. THC عنصر اصلی در پشت ماری جوانا را “بالا” عمل می کند در مغز به گیرنده های کانابینوئید به تقلید برخی از اثرات درون زا در بدن را کانابینوئیدهای مانند anandamide. ترکیب اثرات ماندگاری بیشتری دارند و nonphysiological اما. ممکن است پرتاب مهم فرآیندهای طبیعی از تعادل خارج است.

یک کلید گزارش در ماری جوانا در سال 2012 ظاهر شد. آن را صادر شده توسط یک گروه تحقیقاتی که به دنبال توسعه 1,000 زلاند نو به دنیا آمد در شهر دوندین در اوایل 1970s. داشتن ارزیابی اقدامات از شناخت و IQ با شروع در سن سه سالگی محققان شرکت کنندگان ثبت شده استفاده از مواد مخدر خود را از اوایل سال های نوجوانی از طریق 30s خود را. در حالی که کسانی که هرگز مورد استفاده ماری جوانا نشان داد اندکی ضریب هوشی را افزایش می دهد در طول زمان کاربران با تجربه ثابت IQ کاهش متناسب برای چه مدت آنها دودی و چقدر. در سن 38 کاربرانی که آغاز شده بود جوان گزارش بیشتر با مشکلات ذهنی تفکر و دوستان نزدیک آنها را به عنوان داشتن توجه و حافظه ، کسانی که دودی ماری جوانا به شدت به نوجوانان و بعد از ترک هرگز به طور کامل بازگشت به ابتدا. اثر درگیر تمام شناختی دامنه از به خاطر سپردن لیست از کلمات برای پردازش اطلاعات و حل مشکلات و توجه. سه ده نفر بود که با استفاده از مواد مخدر بیشترین مداوم تا به حال به طور کلی کاهش در حدود شش تا هشت امتیاز ضریب هوشی. این یک معامله بزرگ است. بنابراین شما ممکن است فکر می کنم “پرونده بسته شده است. سیگار کشیدن, پیش بینی باعث می شود شما احمق.” اما نه به این سرعت.

در جهان اجرا شده توسط دانشمندان شر تعیین اثرات ماری جوانا بر روی IQ خواهد بود ساده: به صورت تصادفی تعیین می شود نیمی از جمعیت خواهد بود که در معرض این دارو در دوران جوانی و باقی مانده خواهد بود با توجه به دارونما. می تواند به دانشمندان در مقایسه شناختی افراد نمرات قبل و بعد از استفاده از ماری جوانا, و, پرستو, شما می توانید پاسخ خود را. برای چنین پاسخ در دنیای واقعی ما با تکیه بر اپیدمیولوژی شاخه ای از علم است که آدرس جمعیت-سطح سوالات اخلاقی. دو مهم طولی استراتژی برای disentangling علت در مقابل عواقب مقیاس مطالعات کوهورت و طرح های دوقلو. مزیت سابق استراتژی به عنوان استفاده می شود در Dunedin مطالعه است که هر یک از شرکت کنندگان به عنوان خود را کنترل کنید. با توجه به اینکه هر کودکی شروع می شود با یک ضریب هوشی ساده برای اندازه گیری که آیا جانی یا جینی نمرات افزایش یا کاهش در طول زمان با توجه به استفاده از ماری جوانا (اندازه گیری شده توسط حساب های منحصر به فرد از مقدار فرکانس و طول مدت از آن استفاده کنید.)

استراتژی دوم درآمد حاصل از یک منطق است. از آنجا که دوقلوها رشد با همان پيشينه خانوادگی و ژنتیکی بسیار شبیه (تقریبا دقیقا در دوقلوهای یکسان) آنها را به صورت کامل تجربی کنترل برای هر یک از دیگر. اگر دوقلو یک سیگار حشیش در حالی که دوقلو B نیست پس از آن محققان باید شدیدا کنترل مینی آزمایش کمک می کند که رد کردن عوامل مخدوش کننده مانند پدر شغلی یا اعتیاد به الکل در خانواده است. با اپیدمیولوژیک دوقلو مطالعات یک محقق است که قادر به نگاه در سراسر کل نمونه و خلاصه همه مربوط به اثر است.

دو جمله محققان نیکلاس جکسون از دانشگاه کالیفرنیای جنوبی و ویلیام Iacono از دانشگاه مینه سوتا که مشغول به کار با همکاران خود به بررسی داده ها از مطالعات طولی از حاملگی دوقلوها در کالیفرنیا و ایالت مینه سوتا. محققان اندازه گیری دوقلوها’ هوش بین نه و 12 سال سن قبل از هر گونه استفاده از مواد مخدر و انجام دوباره بین سنین 17 و 20. دقیقا همانطور که در Dunedin مطالعه کاربران ماری جوانا بود پایین نمرات آزمون و نشان داد قابل توجه کاهش ضریب هوشی در طول زمان است. اما در جکسون و Iacono را تجزیه و تحلیل استفاده از ماری جوانا و ضریب هوشی به طور کامل uncorrelated و IQ اقدامات کاهش یافت و به همان اندازه در هر دو کاربران و abstainers. پس از آن مطالعات دوقلو از جمله یکی انجام شده با انگلستان داده Dunedin, تیم, تایید این یافته ها از ارتباط بین استفاده از ماری جوانا و سقوط IQ.

چگونه می تواند ما را در توضیح این اختلاف? اول جوان کاربران ماری جوانا چند بار بیشتر احتمال دارد به همچنین استفاده از الکل و دیگر مواد مخدر. و هنگامی که اپیدیولوژی عامل نوشیدن شراب خواری و نیکوتین و دیگر مواد مخدر را در مدل های ماری جوانا اثرات شناختی تبخیر شود. در نتیجه کاهش ضریب هوشی به نظر می رسد بیشتر nonspecifically مربوط به طور کلی استفاده از مواد مخدر. اما این مشاهدات را توضیح نمی دهد که چرا ضریب هوشی نیز می افتد در nonusing دوقلوها از کاربران شاهدانه. جکسون Iacono و همکاران خود اشاره کرد که در ابتدای کار قبل از هر ماده دخالت آینده کاربران ماری جوانا در یکی از دو گروه آنها مورد بررسی قرار گرفت در حال حاضر به طور قابل توجهی پایین تر نمرات IQ. قرار داده راه دیگر شاهدانه نمی کشیدن پایین ضریب هوشی خود; آن را در حال حاضر کم است.

بعدی محققان کشف مشترک زمینه آسیب پذیری عوامل توضیح داد که هر دو استفاده از ماری جوانا و IQ کاهش می یابد. برای مثال صفات رفتاری مانند تکانشگری و بیش از حد ریسک پیش بینی شده هر دو استفاده از مواد مخدر و کاهش ضریب هوشی آیا به عنوان مطرح شده در یک خانواده است که نه ارزش آموزش و پرورش است. متخلف کودکان و نوجوانان دریافت نمرات پایین تر به دلیل تمایل خود را برای رفتن به مدرسه و استفاده از مواد مخدر. پس از شاهدانه استفاده نمی شد مقصر در زوال شناختی. یک انبوه ارثی و عوامل محیطی به نظر می رسید به توضیح هر دو.

چگونه می تواند ما را در تصمیم گیری در میان ظاهرا قانع کننده و در عین حال مخالفت با مجموعه ای از یافته ها? اوایل متوسط سن افراد در نیوزیلند تا به حال مورد استفاده حشیش بیش از یک زمان بسیار طولانی span نسبت به اواخر دوقلو در مینه سوتا است. شاید نوجوان شاهدانه استفاده از هیچ قابل تشخیص شناختی تاثیر به جز در سطوح بسیار بالا و/یا بیش از چندین سال. در حال حاضر محققان در حال مشتاقانه در انتظار داده ها از تازگی راه اندازی مغز نوجوان و رشد شناختی (ABCD) مطالعه است. ABCD است پس 11,000 آمریکا 10 ساله در ملی اپیدمیولوژیک نمونه با سریال IQ تست و تصویربرداری از مغز به تصرف خود در مدار طبیعی مغز و ضریب هوشی توسعه قبل از هر ماده استفاده کنید—و به سند هر طولی عواقب چنین استفاده است. این پژوهش دارای پتانسیل برای حل و فصل موضوع رابطه از نوجوانان استفاده از ماری جوانا برای تغییرات در شناخت. دانشمندان آغاز خواهد شد برای دیدن نتایج معنی دار در چند سال آینده به عنوان این افراد با رسیدن به اواسط خود را ،

سال گذشته سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb هشدار در مورد آسیب های جاسازی شده در “بزرگ طبیعی آزمایش ما در حال انجام در این کشور با ساخت THC به طور گسترده ای در دسترس است.” نگرانی های خود را بازگشت ما به موضوع اصلی. پزشکان و نمایندگان مجلس باید دقیق تر حس THC اثر بر ذهن نوجوان به طوری که معلمان و برنامه ریزان اجتماعی می تواند پاسخ پیشگیرانه نوجوان به استفاده از ماری جوانا. اگر در دراز مدت اثرات شناختی نشان داده می شود واقعی این نتیجه گیری باید در نتیجه برنامه های مناسب برای محدود کردن استفاده از طریق تلاشهای آموزشی و دشوار تحریم های قانونی. از سوی دیگر اگر شناختی عوارض گذرا هستند و یا بهتر توضیح جامعه شناختی پدیده های ما می تواند همه را یک گام به عقب و مستقیم تلاش ها و منابع در جای دیگر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>