ماری جوانا تغییر اسپرم و فرزندان موش پدران

نر استفاده از ماری جوانا تغییر اسپرم قبل از جفت گیری با توجه به یک مطالعه جدید با موش.

که باعث می شود فرزندان به توسعه متمایز اختلالات در نواحی از مغز که به کمک حاکم بر یادگیری و حافظه و پاداش و خلق و خوی محققان پیدا کنید.

در این مطالعه که در آن محققان تنها در معرض مردان به ماری جوانا قبل از جفت گیری مغز ناهنجاریهای فرزندان شبیه تغییراتی که آشکار در نوزادان انسان در معرض شناخته شده نوروتوکسین مانند آفت کش ها و دود توتون و تنباکو به عنوان جنین است.

“یافته های ما در حال ترجمه از موش به انسان به دلیل همان مدارهای مغز درگیر در انسان و موش” می گوید: ارشد نویسنده تئودور Slotkin استاد فارماکولوژی و سرطان, گروه زیست شناسی در دانشگاه دوک است.

تغییرات در پدر اسپرم تاثیر می گذارد که چگونه فرزندان را در مغز توسعه در رحم Slotkin می گوید.

“این مطالعه نشان می دهد که استفاده از ماری جوانا توسط پدران نه تنها مادران می تواند تاثیر بر سلامت فرزندان حتی زمانی که رخ می دهد قبل از استفاده از مفهوم” Slotkin می گوید.

Slotkin و همکاران طراحی شده در این مطالعه برای پیگیری که آیا فرزندان با تجربه هر گونه اثر از یک پدر قبل از جفت گیری قرار گرفتن در معرض به ماری جوانا به طور خاص به THC شیمیایی که مسئول دارو بالا است.

در حالی که مطالعات دیگر دنبال اثر مادری استفاده از THC یا ماری جوانا در دوران بارداری, چند مطالعات متمرکز بر پدران’ استفاده کنید. در سال گذشته یک جداگانه تیم تحقیقاتی دریافتند که یک ژن خاص در ارتباط با اوتیسم به نظر می رسد به تغییرات در اسپرم مردان که استفاده از ماری جوانا.

“ساختمان که کار ما در حال حاضر نشان می دهد که پدری استفاده از ماری جوانا بر مغز توسعه از فرزندان” Slotkin می گوید.

تغییرات در پدر اسپرم تاثیر می گذارد که چگونه فرزندان را در مغز توسعه در رحم او می گوید. کلید مسیر عصبی فرم اما فعالیت های خود را سرکوب باعث کاربردی کمبود که بر یادگیری و حافظه و توجه است.

“این یافته ها به ویژه مهم است در حال حاضر به عنوان مطلب متحده قانونی کردن ماری جوانا در حالی که تاثیر هر دو فعال و غیر فعال مواجهه هستند به طور کامل درک نمی,” Slotkin می گوید.

پژوهش را در سم شناسی علوم. حمایت از تحقیق و پژوهش در آمد از جان تمپلتون پایه و اساس است.

منبع: دانشگاه دوک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>