آروکانیایی رویکرد کودکان و نوجوانان می آموزد برای رسیدگی به ترس

غربی مفروضات در مورد قابلیت های عاطفی از کودکان ممکن است آنها را انجام دهد اعتبار یک مطالعه جدید با بومی آروکانیایی مردم جنوب شیلی نشان می دهد.

این تحقیق همچنین نشان از پتانسیل ارزش صرف وقت در خارج از منزل برای کمک به بچه ها تنظیم احساسات خود از جمله ترس است.

“من فکر می کنم بسیاری از مردم به خصوص در فرهنگ غربی کنم بچه ها کمتر قادر به از آنها در واقع می گوید:” نویسنده مسئول امی هالبراشتات یک استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. “مطالعه ما نشان می دهد که این جهانی است.

“برای مثال کار ما با آروکانیایی مردم روشن می سازد که آنها انتظارات متفاوتی در مورد فرزندان خود را و توانایی برای مدیریت ترس است. و نقش آنها احساس طبیعت نقش در کمک به کودکان خود را حفظ تعادل عاطفی نیز متمایز است.”

این آروکانیایی مردم را در کودکان و نوجوانان و ترس

برای این مطالعه محققان با انجام یک نظرسنجی از 271 پدر و مادر و معلمان در جنوب شیلی است. از شرکت کنندگان در مطالعه 106 بودند آروکانیایی یک مردم بومی منطقه است. باقی مانده 165 بودند غیر آروکانیایی.

بررسی سوالات توسعه داده شد بر اساس مصاحبه ها و گروه های تمرکز. سوالات بودند با هدف به دست آوردن درک بهتری از تفاوت های فرهنگی در مورد اعتقادات است که بزرگسالان باید در مورد کودکان و کودکان احساسات.

یکی پیدا شد که آروکانیایی پدر و مادر و معلمان به طور معنیداری بیشتر از غیر آروکانیایی به انتظار فرزندان خود قادر به کنترل ترس است.

“روشن شود ما در حال صحبت کردن در مورد کودکان در حال رواقی در مورد ترس” هالبراشتات می گوید. “ما در حال صحبت کردن در مورد انتظار آن است که کودکان درک وضعیت و یا اقدام یا قبول این وضعیت بدون تبدیل شدن به ترس.”

“این آروکانیایی بر این باورند که بخشی از رشد یادگیری است نه به ترس و این چیزی است که به طور فعال پرورش می گوید:” coauthor Dejah Oertwig یک دانشجوی دکترا. “آروکانیایی پدر و مادر حمایت از توسعه مهارت های عاطفی مانند این یکی از طریق راه آنها کمک به کودکان تفسیر جهان اطراف آنها را.”

طبیعت و بچه احساسات

مطالعه می یابد که آروکانیایی همچنین یک معامله بزرگ از ارزش فرزند ارتباط با طبیعت است.

“این آروکانیایی بر این باورند که کودکان باید احترام اما نه ترس طبیعت” هالبراشتات می گوید. “آنها همچنین بر این باورند طبیعت می تواند کمک به کودکان تبدیل به آرامش کنار آمدن با غم و اندوه در راه مثبت و در غیر این صورت تنظیم احساسات منفی است.

“پدر و مادر در اینجا در ایالات متحده ممکن است بخواهید برای مشاهده این روش که ممکن است استراتژی های آنها می توانید استفاده کنید در خانه” هالبراشتات می گوید.

“من فکر نمی کنم وجود دارد لزوما نسخه برای موفقیت در هر یک رویکرد اما گسترش درک ما از آنچه ممکن است برای کودکان و نوجوانان می تواند عملکرد نتایج مثبت برای افراد جوان است. آن ممکن است یک ایده خوب برای دیدن اگر صرف زمان بیشتری را در خارج و احترام و قدردانی از طبیعت فراموش کمک به ما در تنظیم احساسات خود ما و یا کمک به فرزندان ما پیدا کردن تعادل.”

این مقاله به نظر می رسد در احساسات علم. انریکه Riquelme از Universidad Católica de تموکو بود coauthor از کاغذ. پشتیبانی برای مطالعه در آمد از شیلی FONDECYT.

منبع: NC State

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im