نقشه نشان می دهد مخفی آمریکا در نقاط از Coronavirus عفونت

ایالات متحده در حال حاضر دارای بیشترین تایید COVID-19 عفونت در هر کشوری با بیش از 203,000, موارد, از شنبه. شهر نیویورک پدید آمده است به عنوان شیوع جدیدترین نقطه کانونی با بیش از 44,900 نفر تست مثبت از شنبه. و عمده شیوع بیماری های در حال انجام در شهرهایی مانند سیاتل و نیواورلئان. اما دولت در سطح داده ها ممکن است پنهان کردن نقاط در کمتر پرجمعیت مناطق.

در حال حاضر یک تیم از دانشگاه شیکاگو نقشه برداری تایید COVID-19 عفونت در هر شهرستان است و برای تنظیم جمعیت اندازه. محققان یافته ها نشان می دهد مهم خوشه در بخش هایی از گرجستان آرکانزاس و می سی سی پی در میان مناطق دیگر. حتی اگر درگیر جمعیت ممکن است کوچکتر از آن نیویورک و سیاتل آنها می تواند disproportionally برخورد با این بیماری است.

“هنگامی که شما تلنگر فقط از دولت در سطح داده ها به شهرستان در سطح اطلاعات شما می توانید بسیاری از اطلاعات می گوید:” Marynia Kolak, دستیار مدیر انفورماتیک پزشکی در دانشگاه شیکاگو مرکز داده های مکانی علم که co-رهبری تیم است که ایجاد نقشه های. “برای مثال بسیاری از مناطق در جنوب که در آن جمعیت بسیار کوچکتر اما بسیاری از افرادی که [COVID-19] بسیار بیشتر است. به طوری که می تواند بالقوه چالش چرا که حتی با وجود اینکه کمتر از افرادی که این ویروس نیز وجود دارد به همان نسبت کمتر تخت بیمارستان, [ويژه] یا هواکش.”

این تیم نقشه برداری در ابتدا با استفاده از داده ها از یک جمعیت منابع ردیاب از شهرستان در سطح موارد و اعتبار آنها را با تخمین می زند از دولت بهداشت و درمان بخش است. محققان پس از ثبت داده ها از چندین منابع دیگر و آنها در حال همکاری با همکاران خود در دانشگاه ویسکانسین–مدیسون به اعتبار اطلاعات است. دانشگاه شیکاگو گروه در اطلاعات وارد شده در هر دو استان و شهرستان سطوح به دنبال در هر منطقه را تایید موارد مرگ و میر و تعداد موارد وزن اندازه جمعیت. این تیم همچنین ایجاد یک تجسم تعاملی است که نشان می دهد تکامل از نقاط مهم منطقه ای در طول زمان است.

اعتبار: Amanda Montañez; منبع: Marynia Kolak, Li, Xun و Qinyun Lin مرکز داده های مکانی, علوم دانشگاه شیکاگو

داده ها نشان می دهد برخی تعجب آور الگوهای در میزان عفونت در سطح شهرستان پس از تنظیم برای اندازه جمعیت. برای مثال بسیاری از شهرستان خوشه—از جمله کسانی که در اطراف Ga., دیترویت Nashville دنیاست. و بخش هایی از می سی سی پی و آرکانزاس—تا به حال نسبتا تعداد زیادی از موارد سرانه. از مارس 29, شهرستان خوشه فراگیر ایالت نیویورک نیوجرسی و ماساچوست هنوز هم بيشترين تایید عفونت هر دو کلی و سرانه: 76,273 موارد یا مورد 22 هر 10 ، 000 مردم است. در عین حال Ga., تا به حال در رتبه دوم بیشترین تعداد سرانه: 13 مورد در هر 10000 نفر. که رقم بسیار بالاتر از کسانی که از شناخته شده دیگر نقاط مانند سیاتل که تا به حال در مورد هشت مورد در هر 10000 و سان فرانسیسکو که تا به حال دو نفر در هر 100000 نفر.

“بزرگ [بیماری] بود که من انتظار برای دیدن مانند سیاتل و نیویورک, من درک نمی کنند که چگونه گسترده آنها” Kolak می گوید. سیاتل کانون به عنوان مثال گسترش به تقریبا نیمی از واشنگتن است. و “وجود دارد بسیاری از مناطق”—مانند Ga.—”که من واقعا شگفت زده در مورد” او می افزاید.

بسیاری از این بیشتر روستایی شهرستانهای داشته اند به مراتب کمتر مرگ و میر به طور کلی در مقایسه با شهرهای بزرگ مانند نیویورک و سیاتل اما بالاتر نسبی نرخ مرگ و میر. نیویورک–نیوجرسی–ماساچوست منطقه بود و مرگ و میر به میزان 1.4 درصد در حالی که از Ga., شد 7.65 درصد (اگر چه این اعداد تقریبا قطعا نمی حساب برای موارد خفیف که تست شده). در مناطق مختلف بیمارستان در بخش مراقبت های ويژه در حال حاضر در حال رسیدن به ظرفیت Kolak می گوید. نه تنها برخی از این اماکن کمتر منابع بسیاری از آنها نیز در کشورهای که نه گسترش مدیکید بنابراین ساکنان در حال حاضر کمتر از دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب. در علاوه بر این به گفته محققان بسیاری از مردم در روستایی جنوب کشور تمایل دارند و بیشتر در زمینه شرایط بهداشتی شده اند که مربوط به کشنده تر COVID-19 عفونت.

موضوع دیگر این است که میزان گسترش یافته است. مقامات بهداشتی ممکن است کمتر احساس خطر در مورد نسبتا کوچک hotspot اگر این بیماری بود و به آرامی در حال توسعه مزمن یکی مانند بیماری های قلبی. اما از آنجا که رمان coronavirus بسیار مسری است و به سرعت در حال اعداد را افزایش می دهد بسیار به سرعت. “در روز آن را در زمان برای نوشتن گزارش های خوشه ای در می سی سی پی در برابر” Kolak یادداشت ها. “و سپس آن را دو برابر شد دوباره.” از نظر میزان عفونت های جدید, New Orleans, دیترویت و شیکاگو نیز بسیار مورد.

با توجه به کمبود تست ظرفیت در ایالات متحده برخی از مناطق به سادگی نمی دانند ممکن است میزان شیوع بیماری خود را. ایالت نیویورک شده است تست بسیار به شدت. کوچکتر شهرستان خوشه ممکن است فاقد منابع برای انجام این کار. Kolak اذعان دارد که او و همکاران او هستند و فقط به دنبال در موارد تایید شده اما در مقایسه با اعداد در این نقاط با کسانی که در مناطق اطراف آن را فراهم می کند یک حس از شیوع بیماری’ نسبی شدت. این تیم شروع به کار با دیگر گروه های تحقیقاتی به اعتبار صحت آن داده Kolak می گوید. و گام بعدی خواهد بود و همکاری با گروه سلامت در سراسر کشور برای تعیین چه اطلاعاتی مفید خواهد بود بیشتر به آنها.

این یافته های جدید می تواند پیامدهای بحرانی برای کنترل گسترش ویروس. یکی از اصلی-صفحه اصلی, پیام, Kolak می گوید: اهمیت سیاست اجتماعی فاصله و جداسازی هر یک از شیوع قبل از آن جدی تر می شود. “به جای صبر کنید تا آنقدر شدید است که شما می دانید تمام دولت ظهور به عنوان یک کانون” او می گوید: “سعی کنید به آن را شامل در یک شهرستان قبل از آن فراتر می رود.”

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>