بسیاری از والدین تاخیر در صحبت کردن در مورد نامناسب لمس

کمتر از نیمی از والدین کودکان پیش دبستانی می گویند آنها صحبت کردیم به کودک خود را در مورد نامناسب لمس ملی نظرسنجی می یابد.

کارشناسان توصیه می کنند با شروع گفتگو در مورد نامناسب لمس کردن در طول سال های پیش دبستانی.

در ضمن یکی از چهار پدر و مادر از ابتدایی کودکان در سن مدرسه می گویند آنها هنوز آغاز نشده است صحبت کردن در مورد نامناسب, لمس کردن, با توجه به C. S. مات بیمارستان کودکان نظرسنجی ملی در سلامت کودکان در دانشگاه میشیگان.

این گزارش بر اساس پاسخ از 1,106 پدر و مادر که تا به حال حداقل یک کودک در سن دو تا نه سال.

“این گفتگو پدر و مادر باید با داشتن چندین بار در سن مناسب راه می گوید:” Mott, نظرسنجی, همکاری مدیر سارا کلارک.

“آمار نشان می دهد که تا 1 به 4 و 1 در 6 پسر خواهد بود مورد آزار جنسی قبل از سن 18 سالگی.”

سه در پنج والدین معتقدند که سال های پیش دبستانی است, زمان مناسب برای صحبت در مورد نامناسب ، اما در میان پدر و مادر از کودکان پیش دبستانی که در مورد آن صحبت کردیم 71 درصد معتقدند فرزند آنها بیش از حد جوان است.

بسیاری از والدین نیز می گویند آنها می خواهند به کمک بیشتر مرور گفتگو—اما دو در پنج می گویند که آنها دریافت نکرده اند هر گونه اطلاعات در مورد چگونه به صحبت با فرزند خود در مورد نامناسب ، فقط یک چهارم از پدر و مادر دریافت کرده اند این اطلاعات را از یک ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

“بسیاری از والدین را بدست نمی هر گونه اطلاعات در مورد نحوه صحبت با کودکان در مورد نامناسب ، بدون راهنمایی های عملی و یا پیشنهادات خود را پدر و مادر ممکن است در از دست دادن برای چگونه آغاز خواهد شد.”

کلارک اشاره می کند که پدر و مادر ممکن است شروع این روند در طول سال های پیش دبستانی توسط آموزش آناتومی بدن انسان نام صحیح برای بدن و توضیح آنچه بخش خصوصی هستند.

والدين ابتدایی کودکان در سن مدرسه که نیست صحبت در مورد نامناسب, لمس کردن, شایع ترین دلیل بود نه فقط گرفتن در اطراف آن (39%). یکی دیگر از 18 ٪ گفت که بحث های غیر ضروری به دلیل نامناسب دست زدن کودکان به ندرت اتفاق می افتد.

“پدر و مادر نباید نادیده گرفتن این واقعیت سوء استفاده جنسی از کودکان,” کلارک می گوید. “آمار نشان می دهد که تا 1 به 4 و 1 در 6 پسر خواهد بود مورد آزار جنسی قبل از سن 18 سالگی.”

از دیگر دلایل شایع برای صحبت کردن در مورد نامناسب لمس کردن با کودکان در سن مدرسه شامل احساس کودک است که هنوز هم بیش از حد جوان (36%) عدم تمایل به ترساندن کودک (21%) و نمی دانستند که چگونه به آن را (18%).

“روشن است که این یک چالش منطقه برای بسیاری از پدر و مادر است. آن را ضروری است برای کمک به کودکان درک تفاوت بین مناسب و نامناسب را لمس و که آنها باید به مامان یا بابا اگر هر گونه نامناسب لمس کردن رخ می دهد. عدم انجام این کار برگ های کودکان unequipped به مقابله با یکی از بدترین خطرات ناشی از دوران کودکی است.”

در علاوه بر این به بحث کلارک می گوید: والدین باید در مورد فکر می کنم خانواده قوانین است که می تواند به تقویت مفهوم مرزهای شخصی. برای مثال پدر و مادر نباید به زور کودکان را به قبول آغوش, بوسه, یا دیگر تماس فیزیکی از هر کسی از جمله اعضای خانواده و دوستان است.

شصت درصد از پدر و مادر گفت: آنها می خواهم فرزند خود را در مدرسه به آموزش دانش آموزان در مورد موضوع و 76% می خواهید مدرسه به ارائه اطلاعات برای پدر و مادر.

“در گذشته صحبت کردن در مورد مناسب در مقابل نامناسب لمس بود احتمالا چیزی است که پدر و مادر می خواهید به نگه داشتن در خانواده می گوید:” کلارک. “با این حال روشن است که پدر و مادر می خواهید اطلاعات و منابع در مورد چگونه به بهترین روش این موضوع حساس. مدارس و بهداشت کودک ارائه دهندگان باید یک نقش اساسی در کمک به خانواده های تشخیص و مقابله با سوء استفاده جنسی از کودکان.”

منبع: دانشگاه میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>