بسیاری از COVID-19 بيمار در حال مرگ ناشی از ایست قلبی

یک مطالعه اخیر توسط محققان چینی دریافتند که بسیاری به عنوان یکی از پنج COVID-19 بيمار با تجربه آسیب قلبی, نارسایی قلبی و در برخی موارد مرگ.

از 416 بيماران بستری 19 درصد نشان داد نشانه هایی از قلب آسیب برساند. در حدود نیمی از کسانی که با قلب آسیب تسلیم به این بیماری در حالی که تنها 4.5 درصد از کسانی که بدون نداشت.

یک گزارش توسط پزشکان یافت مشابه جدی قلبی مسائل مرتبط با شیوع کروناویروس. یک “در غیر این صورت سالم 53 ساله بیمار” توسعه میوکاردیت جدی التهاب در قلب فقط یک هفته پس از دچار تب و سرفه های خشک با توجه به COVID-19.

در یک نمونه که نیویورک تایمز گزارش 64 ساله بیمار در بروکلین بود با عجله در به درمان برای عروق مسدود شده. اما همانطور که معلوم نبود از یک حمله قلبی — این کوروناویروس.

ما در حال حاضر می دانستند که COVID-19 بیماران ریه ها را تحت تاثیر قرار بود توسط SARS-CoV-2 ویروس. تمرکز تا حد زیادی شده است در مشکلات تنفسی با گزارش از کمبود هواکش در آمریکا ساخت عناوین هفته در حال حاضر.

“ما فکر ریه ها ریه ها ریه ها — با ما در حمایت از نقش” جان رامسفلد ارشد علوم و با کیفیت افسر در کالج آمریکایی قلب و عروق گفت: بار. “سپس همه ناگهانی ما شروع به شنیدن در مورد پتانسیل تاثیر مستقیم بر قلب است.”

روند گیج قلب و عروق که در حال مسابقه برای کشف کردن اگر موجود پیش بینی و روش های درمان برای COVID-19 باید تنظیم شود.

“این بسیار مهم است برای پاسخ به این سوال: آیا قلب خود را که تحت تاثیر این ویروس می تواند به ما چیزی در مورد آن انجام?” اولریش Jorde, قلب, متخصص در فیور نظام سلامت در شهر نیویورک گفت: علمی آمریکا. “این ممکن است به نجات جان بسیاری را در پایان.”

آنچه هنوز روشن نیست اما یک موضوع از همبستگی و یا علت و معلول: در حال متعاقب آن مشکلات قلبی به سادگی یک محصول جانبی از واکنش بدن به ویروس — ما می دانیم که در موارد شدید پنومونی می تواند منجر به نارسایی قلبی و یا مشکلات به طور مستقیم ناشی از این ویروس خود را ؟

و پس از آن وجود دارد این گرایش برای کسانی که با موجود قلبی می شود بیشتر آسیب پذیر است.

“به طور کلی آسیب به عضله قلب می تواند رخ دهد در هر بیمار با یا بدون بیماری قلبی, اما خطر بالاتر است در کسانی که در حال حاضر بیماری های قلبی” محمد مجید, استادیار قلب و عروق در McGovern دانشکده پزشکی در UTHealth و سرب نویسنده مقاله اخیر بررسی رابطه بین COVID-19 و بیماری های قلبی عروقی گفت: علوم روزانه.

این دانشمندان چند حدس بزند که چه ارتباط بین ویروس های قلبی و التهاب می شود. سطوح بیش از حد از مواد شیمیایی به نام سايتوکاين ها می تواند باعث تورم در هر دو ریه و قلب ناشی از سیستم ایمنی بدن رفتن بلا استفاده به عنوان NYT گزارش.

آن را نیز می تواند با قرار گرفتن در معرض بالاتر ویروسی بارهای با توجه به علمی آمریکابه معنی خاص بیماران باید برای مقابله با بالاتر مجموع مقادیر یک ویروس در داخل آنها.

آزمایش بیماران به فاش کردن ارتباط است اثبات می شود دشوار است. بیمارستان ها نمی باید منابع و یا زمان استفاده از electrocardiograms در COVID-19 بیماران به خصوص از آنجا که اکثر اگر نه همه آنها را در انزوا. اما بدانند این اتصال می تواند کلید موفقیت در مبارزه با این بیماری همه گیر.

“ما باید فرض کنیم شاید که این ویروس تاثیر می گذارد قلب به طور مستقیم” Jorde گفت: SA. “اما آن را ضروری است برای پیدا کردن.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>